Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,

330,360 lub któryś z małych zetorów,330 jest wystarczający.T25 odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

ale kupic c330 to wiesz sasiedzi beda gadac o pracuje w Norwegii i trzydziestke kupil :wacko:

 

 

Jeżeli Ty się przejmujesz opinią sąsiadów, to powodzenia w życiu życzę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

fanaberia czy nie juz pisalem to nie chodzi o te 5h

tylko chce cos fajnego i dobrego

no wlasnie nie wiem jaka moc i jaka firma

gadalem dzisiaj z kolega w pracy i mowi ze poco mi taki drogi traktor jak i tak jestem zagranica w pracy

ale kupic c330 to wiesz sasiedzi beda gadac o pracuje w Norwegii i trzydziestke kupil :wacko:

moze jakis zetorek 4x4 albo ursus 3512 i dotego tura i jakas przyczepe? nie wiem nie wiem

co ty na to? to nie tak ze kupuje traktor dla sasiadow ale wiesz :)

mieszkam na wsi wiec traktor zawsze sie przyda

bardzo mi sie podoba zetor proxima power 90 ale to juz wyzsza polka :(

 

kup 330 bo wystarczy a sąsiadom powiedz że inwestowałeś w amber gold. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majtek53    48

Jak masz 100 tyś to kup sobie ursusa 4512 jakiegoś z powyżej 1995 roku i to co ci zostanie to pokupujesz maszyny albo powiększysz areał. Ja bym tak zrobił pozdrawiam :)


Mam Ursusa jestem PATRIOTĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

3P byłby wsam raz.C-330 to troche za mały.

C-330 długo by Cie zeszło taki areał zrobić , a 3P zakładasz agregat 2.30 , pługi 3 skibowe , brony 5 i targasz .

A ciapkiem nic nie zrobisz.

Szybkość pracy i zużycie paliwa też jest ważne.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

@POL1 c-330 za mały na 5ha??? u nas c-330m przed 20lat obrabiała 15ha, dopiero rok temu dostała c-360 do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertlin    0

Na ten areał t 25 czy c 330 może i starczy ale na lekkie ziemie . Mam jeden kawałek gliny to muszę najmować sąsiada i c 360 dwoma skibami ma co robić, dlatego przydał by się nadmiar mocy w pewnych pracach i myślę o jumzie albo o droższym 5211 chodzi oto żeby po pracy szybko obrobić a nie przesiadywać nocami na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak dobrze pojdzie to na 5ha bedzie CASE JX 60 (jak dobrze pojdzie)

 

i wtedy taki wielki areal obslugiwaly by

 

CASE JX 60

URSUS C-360-3P

URSUS C-330

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciągnika do kwoty ok 30 tyś . Chodzi o to że jestem początkujący i mało się znam ... Ciągnik nie miał by wiele roboty, skosił i przewrócił jakieś 3 hektary zielonego w roku może ewentualnie hektar zaorał . Chodzi o coś mało awaryjnego ewentualnie łatwego w naprawie bo mechanik ze mnie kiepski przynajmniej narazie . Mocy abym mugł 3 skiby w pole puścić i starczy no i zeby kosiarke pociągnoł... Pomożecie ??? Może ewentualnie ktoś chce coś takiego sprzedać ???

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

A czy ciągnik ma posiadać napęd, mniej więcej jakiej mocy ma być? I miałby pracować tylko na tych 3 ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przems98    3

ursus c-360 3p mocny i oszczędny

 

albo c-330 będziesz odczepiał jedną do orki a podorywki będziesz miał 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WujekWaa    12

Ja tam bym nie kupował 60-tki.. ale jeśli jednak to 3p, mam i zwykłą i 3p i z czystym sumieniem polecam 3p. Jednak do orki nawet na ten hektar, to nie chciłabym już orać żadnym z nich. Jak masz przeznaczyć 30tyś to można szaleć, może coś z przodkiem ? Chociaż na te pare ha to wsumie nie wiem co Ci doradzic :D No ale jak chcesz dać 30tyś to patrz w coś cięższego, typu Zetor 7745.

Edytowano przez WujekWaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja ci sprzedam swojego Fendta 108 S, 100x lepszy od 30 i 60 :)


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow87    1

za 30 tys nie brał bym 60ki i 30ki. Poszukałbym czegoś nowszego i bardziej komfortowego ale niezbyt skomplikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

5211 fajny , ale jak kolega zielony w mechanice to słono przepłaci i przywlecze ruinę na podwórko ,360 też wystarczy aż zanadto i za mniejsze pieniądze i zostanie jeszcze na graty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian34966   
Gość Adrian34966

Kup sobie MTZ'a 82 za 25 tyś kupisz dobrego a za 30 tyś z turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Mf 255/u3512 oszczędne i małokłopotliwe na te areały najlepsze, a jak trafisz na zadbany to nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj