Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pawel6200
      https://sprzedajemy.pl/massey-ferguson-590-zamosc-2-e30984-nr56277230

Przedmiotem aukcji jest mf 590 wszystko sprawne widac ze mocno odmalowany, czy warto zainwestowac w ten ciagnik do prasy rozsiewacza opryskiwacza ??
      Mały problem byl z wylaczeniem walka wom czy to oznacza cos zlego??
    • Przez Hubert24
      Poszukuję kombajnu nowego niezbyt dużego nieużywanego do 350 tyś dla gospodarstwa 20ha w gre wchodzą także usługi
    • Przez Mily
      Witam, poszukuję ciągnik o mocy 170-200 KM. W posiadaniu mam Valtre 700(70km) , Valtre t153(160km)  i do zeszłego tygodnia Valtre 8050(116km) którą sprzedałem. Ma on pracować na ok 120 ha w pagórkowatym terenie. Głównie ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym i pługami w które też muszę go zaopatrzyć. Polecicie jakieś konkretne modele? Nie ukrywam że najbardziej zadowoliła by mnie Valterka ale nie ma się co ograniczać do jednej marki, prawda? :] No i teraz temat który boli najbardziej a mianowicie kasa. Myślę że nie chce wydać więcej niż 140 tyś. 
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez kamil5421
      Witam. Moja sprawa przedstawia się tak . Posiadam tego  DF Agrofarm 410 GS z ładowaczem z 2011 r . i chcę go sprzedać i kupić coś innego na jego miejsce w przedziale  90-100 km. Powiedzcie mi co polecacie . od razu mówię nie chce DF . sam myślałem nad renault 110.54 lub jakiegoś Fendt'a . Ciągnik ma głównie pracować jako pomocniczy z ładowaczem , opryskiwacz itp ...  przy areale 70 ha łaki + orne .
      Domyślam się że znajdą sie osoby które beda pisać po hu* zmieniać nowy na stary :)) ... rozważę też propozycje i nowszych modeli ...

A może ktoś też zainteresowany kupnem tego DF ( nigdy nie orał itp tylko pomocniczy ) 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.