Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez farmermf
      Mam problem .Chce odmalować MF 8150 i potrzebuje nowych naklejek na maske -napisy +symbol więc zadzwoniłem do korbanków i szok chcą po 180zł za szt a mi trzeba 5 naklejek.Pytanie jest takie czy gdzieś można kupić jakieś tanie naklejki/Zgóry dzieki
    • Przez Rolnikkv
      Witam 
      Posiadma gospodarstwo ok 30h i planuje właśnie zakup ciągnika po  rozeznaniu się w cenach zdecyduję się jednak na coś używanego gdyż ceny tych nowych ciągników są dość wysokie. Chcę coś o mocy ok 110-120KM i przeznaczeniu na ten cel do 100tyś. Co byście mogli mi polecić? 
      Zastanawiałem się nad case mx i forterrą 
    • Przez Heniu95
      Witam wszystkich.

Kolega chce kupić ciągnik 60-70 km, myśli nad lampo 70 lub roller 70, ale nie jest pewny. Ciągnik ma być pomocniczym tzn. miał by pracować z siewnikiem 3m, rozsiewaczem 600 kg, opryskiwacz 600 l i  przetrząsarka 4 gwiazdową. Cena jaką dysponuje to 80tys brutto.
      Ciągnik musi być ekonomiczny i musi być od roku 2005 wzwyż. 

Pozdrawiam
    • Przez Damians88
      Witam,
      W najbliższym czasie chciałbym zakupić ciągnik Zetor o mocy w przedziale od 60 do 90km. Koniecznie z napędem 4x4. Mile widziany byłby również TUR. Rocznik powyżej 2004. 
      Może to być np.
      5340,
      6340, 
      7340,
      Proxima 6441,
      Proxima 7441,
      Proxima 75,
      Proxima 80,
      Jestem z woj. Lubelskiego, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce.
      Proszę o kontakt również osoby zajmujące się sprowadzaniem traktorów z zagranicy.
      tel. 661 332 309
    • Przez KaOZetAKa
      Witam. 
      Posiadam ciągnik deutz fahr 6.30 i  nurtuje mnie jedno pytanie do czego służy wajcha znajdująca się pod wejściem hydraulicznym z tyłu  zamontowana w tzw plecaku ?