Skocz do zawartości
wyrebski1

wyciek oleju ze sprężarki 72.11

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sprężarki
wyrebski1    35

Czy komuś leci olej ze sprężarki wodzikiem i bezpiecznikiem (włączanie sprężarki)? Leci przede wszystkim i tylko podczas transportu kiedy jest włączona sprężarka. czy jest na to sposób bo tam chyba nie ma żadnych oringów czy uszczelek?

Wiadomość z agroFakt.pl

Adik_ziel    3

To się zdarza w tej serii 7211 nawet nowiutkim nam też tak się działo, ale wujek to naprawił i przez 10 lat żadnego wycieku. No, ale nie chce mi powiedzieć co zrobił, może jutro.

wyrebski1    35

ok, poczekajmy do jutra ;) tzn tak z tymi przedmuchami- stwierdziłem, że na wysokich obrotach podczas transportu wali olej odmą i pewnie wtedy też leci ze sprężarki. A tak kiedy się nie używa zbytnich obrotów nie "bierze" oleju nic.

peres    1

ja miałem ten sam problem w 5211 a to raczej podobne silniki, wyrzucał odmą przy większych obrotach i przez sprężarek w tedy też dawał olej, a co było winne? pierścienie które żeby było śmiesznie pochodziły tylko ze 100mth także myśle że u ciebie już się mogły wytrzeć i są przedmuchy(bo z tymi moimi to całkiem inna żałosna historia:()

wyrebski1    35

Hmm! Ale same pierścienie czy zestaw naprawczy? Bo ciągnik sprawuje się bardzo dobrze-nie dymi, ma moc, dobrze zapala itd. Tylko ten olej na wysokich obrotach

jacus    95

na wlaczniku sprezarki jest oring,wymien go. jak nie pomoze to wymien na poczatek pierscienie sprezarki a potem to tlok i glowice

sebe1033    62

ja pierścienie wymieniłem i przestał brać olej i nawet był suchy silnik ale przez 2 tygodnie ,może za szybko dostał po d*pie .Ale oleju nie bierze ,z litr na tydzień jak ciężko robi ,a przed wymiana 1 litr na dzień .

peres    1
Hmm! Ale same pierścienie czy zestaw naprawczy? Bo ciągnik sprawuje się bardzo dobrze-nie dymi, ma moc, dobrze zapala itd. Tylko ten olej na wysokich obrotach

początku też tak było silny, dobrze palił..... tylko tym olej walił a później to masakra słabszy był od ciapka a na dodatek to nie dość że wyrzucał to jeszcze brał olej jakieś 3 setki na 1mth, także poczekaj jak to wszystko się dalej potoczy i wtedy będziesz miał rozeznanie co i jak.

peres    1
ja pierścienie wymieniłem i przestał brać olej i nawet był suchy silnik ale przez 2 tygodnie ,może za szybko dostał po d*pie .Ale oleju nie bierze ,z litr na tydzień jak ciężko robi ,a przed wymiana 1 litr na dzień .

mam pytanie co do zacytowanej wypowiedzi kolegi, jakie seba1033 założył pierścienie, chodzi mi o producenta tych pierścionków?

sebe1033    62

a wiesz że nie zwracałem uwagi ,zaufałem sprzedawcom/sklepowi ,ale oni mają dobre części zresztą do zetora nie powinno być takiego dużego wyboru jak do 330 czy 360

peres    1

no ja też zawierzyłem sklepowi i sprzedawcy który zapewniał że jest to oryginał i co?? teraz mam 1000zł plecaka, bo to było tak oryginalne że szok teraz jak coś to Krotoszyn albo sprowadzane z Czech z zetora(znalazłem tak sklep który daje dowód iż pobrał to z fabryki w Czechach), a jeżeli tylko pierścienie to Prima z Lodzi. Wtedy można być spokojnym.

zetorki12    1932

Noo , tooo żeś odpowiedział :rolleyes: . Gość na pewno prawie 8 lat czekał na taką odpowiedź  :P .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się