tomek01234

Jak podłączyć radio....

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po co zakładasz dwa takie same tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Mam pytanie jak podłączyć radio do zetora 10540 pilne!!

a ile to radio ma kabelkow??? 5 czy14???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@tomek01234 podaj wiecej szczegółów wtedy będziemy mogli ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

w zasadzie najważniejsze jest zasilanie..co do glosników mysle ze wystarcza ci 2 szt lewy prawy...

podaj model radia a dokładnie powiem co i jak.../

ps

 

zdublowany post usunięto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To masz problem z kabelkami w radiu czy z wyjsciem kabelkow w ciagniku???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek01234    0
To masz problem z kabelkami w radiu czy z wyjsciem kabelkow w ciagniku???

 

wcześniej grało w 5211 i było wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76
wcześniej grało w 5211 i było wporządku

To w czym ty masz w końcu problem??

Czy chodzi ci o to żeby ci ktos to zrobił za ciebie??

Podaj jakies szczególy o które pytaja koledzy. Jakie radio(model) i w czym problem.

Tyle osób juz sie ciebie pyta żeby ci pomóc ale ty nie dajesz im tej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

mi sie zdaje ze kabelek od masy dal do + i styknol obudowa radia z masa ciagnika i zrobilo pstryk i trafilo slak bezpiecznik.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli rozumiem, że nie masz wyprowadzonych przewodów. Plus zasilania podłączasz pod któryś z bezpieczników najlepiej taki na którym jest napięcie nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Będziesz mógł słuchać radia na postoju. Masę przykręcasz gdziekolwiek tak by miała pewny styk. Na przewodzie zasilającym możesz dać dodatkowy bezpiecznik 5A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek01234    0

dzięki ale mam jeszcze jeden problem nie chodzą mi nadmuchiwacze

 

Kiedy nauczysz się pisać normalnie posty bez edytowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
dzięki ale mam jeszcze jeden problem nie chodzą mi nadmuchiwacze

 

Kiedy nauczysz się pisać normalnie posty bez edytowania??

po chamsku ale zdrowo. Czlowieku okresl sie co ty chcesz? piszesz najpierw o radiu zeby podlaczyc niewiadomo jakie i co i gdzie. A po drugie jak niemasz glowy do takich rzeczy to sie niezabiera za to. a nadmuchiwacze to moze od grzebania przestaly dzialac, moze kabelki pomieszales albo bzpiecznik spalil sie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Wntylatory od nadmuchu moga nie chodzic z powodu braku napiecia(spalony bezpiecznik), przerwa w obwodzie(przerwany przewód), koniec szczotek w silniku, przerwa w samym silniku, popsuty włacznik. Powodów może byc wiele opisz cos jak i kiedy przestały działać, może cos sie juz z nimi działo.

Kolejny raz trzeba ci udowadniać że na forum nie ma jasnowidzów którzy by ci pomogli.

Chcesz żeby działały to wynajmij elektryka, albo wymień wszystkie elementy od niego i bedzie działać.

Potrzebujesz pomocy ale nie potrafisz z niej skożystać.

 

 

Aby upewnic sie czy sam silnik jest sprawny podłacz go na krótko, jesli wiesz jak to zrobic. Powodzenia nie spal ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
po chamsku ale zdrowo. Czlowieku okresl sie co ty chcesz? piszesz najpierw o radiu zeby podlaczyc niewiadomo jakie i co i gdzie. A po drugie jak niemasz glowy do takich rzeczy to sie niezabiera za to. a nadmuchiwacze to moze od grzebania przestaly dzialac, moze kabelki pomieszales albo bzpiecznik spalil sie.

No @banan575 nieźle pojechałaś po koledze @tomek01234. Przecież widać, że jest nowy na forum i jeszcze musi się wszystkiego nauczyć, dajmy mu trochę czasu. A jeżeli się nie wyrobi to zastosujemy metodę, którą ja stosowałem w wojsku, mianowicie je**ć, karać, nie wyróżniać, w wolnych chwilach szkolić. :D:);) A co do schematu to takowego nie posiadam ale to nie problem znaleźć przewody idące do wentylatorów. Aha po to jest to forum żeby się pytać więc się nie narzucasz. I nie mieszaj dwóch tematów. Jeżeli założyłeś temat o nagrzewnicy to tam czekaj na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

Ja osobiscie zawsze robie wszystko, zeby jak najwiecej opisac moje problemy. Jak to nie pomaga to robie fotke lub jakies rysunki pogladowe. Zawsze ktos znajdzie sie taki, ze potrafi mi pomoc. Sam tez staram sie zawsze pomoc. Ale kolega ma najpierw problem z radiem, a potem z nadmuchem. Rozumie to. Kazdy sie czegos uczy. Ale pytania kolegi sa jakby zywcem wyjete z podrecznika cwiczen z fizyki. Czyli lodka plynie z pradem z punktu A do B w czasie X. Z B do A pod prad w czasie Y. Pytanie : Czy kapitan ma zielone spodnie??

 

To ze kolega jest nowy nie usprawiedliwia go!! Sam jestem uzytkownikiem kilku forow. Nie jeden raz dostale zjebke tylko za to ze zadalem pytanie , a nie sprawdzilem kilku tematow gdzie odpowiedzi byly zawarte.

Tutaj klania sie podstawowa znajomosc zasad uzytkowania forum.

To ja zadam pytanie i mam nadzieje ze moderatorzy mnie nie zjada ze ich wyreczam.

Czy kolega tomek01234 zakladajac konto na agrofoto.pl zapoznal sie z regulaminem??.

 

Tomek opisz swoje problemy dokladniej, zrozumiale. Nie pisz w jezyku gimnazjalistow, tylko pisz po naszemu ;) . Sam osobiscie sluze pomoca oczywiscie na tyle ile bede umial.

 

Swoja droga mysle ze wlasnie na tym forum wspolczynniki tolernacji i cierpliwosci sa stosunkowo najwieksze w porownaniu do innych portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie dlatego napisałem, że trzeba dać mu trochę czasu. No i oczywiście niech zapozna się z regulaminem jeśli tego nie zrobił. No a jeśli nadal tak będzie się zachowywał to pozostaje "je**ć, karać, nie wyróżniać, w wolnych chwilach szkolić". ;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
No @banan575 nieźle pojechałaś po koledze @tomek01234. Przecież widać, że jest nowy na forum i jeszcze musi się wszystkiego nauczyć, dajmy mu trochę czasu. A jeżeli się nie wyrobi to zastosujemy metodę, którą ja stosowałem w wojsku, mianowicie je**ć, karać, nie wyróżniać, w wolnych chwilach szkolić. ;):D:) A co do schematu to takowego nie posiadam ale to nie problem znaleźć przewody idące do wentylatorów. Aha po to jest to forum żeby się pytać więc się nie narzucasz. I nie mieszaj dwóch tematów. Jeżeli założyłeś temat o nagrzewnicy to tam czekaj na odpowiedzi.

a kto powiedzial ze on nowy?? moze juz siedzial tu wczesniej tylko teraz sie zarejestrowal. ja dostalam tu zjebki nawet jeden mi w prezencie BANAna dal. trzeba ràbac rowno. to niech kolega @tomek1234 napisze jaki ma problem a nie pisze ze najpierw chce podlaczyc radio potem 4kabelki.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj