szczupak

wajcha z boku...

Polecane posty

szczupak    1

siema mam takie pytanie, czy można jakoś przerobić dźwignie zmiany biegów aby była obok fotela z prawej strony , a nie jak np. w zetorze 5211 pośrodku?


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale w czym chcesz to zmienić?


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

witam

skorzystam z tematu i się dołączę

a więc czy myślał ktoś nad tym jak przerobić wajchę zmiany biegów w c-360 aby znajdowała się ona obok siedzenia z prawej strony

wiem że to trochę nie realne ale może :D


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

w zetorze 5211 i podobnych to nie widzę problemu wystarczy albo dorobić drugą wajchę - żeby nie psuć orginału - albo orginalną wygiąć inaczej i przeprowadzić pod prawą nogą tak żeby było wygodnie . widziałem dawno temu taki patent w c 330 a w c 360 podejrzewam że też jest to możliwe ale może być trudniej i w nim trzeba chyba by było dorobić taki ogranicznik ruchu tą dźwignią i trzeba się liczyć z tym że trzeba będzie wykonywać dłuższe ruchy tą dźwignią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19
witam

skorzystam z tematu i się dołączę

a więc czy myślał ktoś nad tym jak przerobić wajchę zmiany biegów w c-360 aby znajdowała się ona obok siedzenia z prawej strony

wiem że to trochę nie realne ale może :D

 

W galerii była fotka takiej przeróbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

wolf19 a czy mógłbyś podać link do fotki??


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

martinezo uderzać nie uderza ale czasem się opiera na 4 ale to narazie wersja demo

kamil040193 o którą wajchę ci dokładni chodzi?


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Dziękuje bardzo


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

a nie lepiej byłoby aby ta wajcha dochodziła poziomo do siedzienia, potem puścic ją lekko pod siedzeniem, skierować w prawo o 90 stopni i do góry przy prawym błotniku...

 

takie byłoby moje rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zetorze to tylko przy pomocy wygięcia wajchy, albo poprowadzenia wodzików ale w kabinie. Pod nie ma na co liczyć, bo tunel i tak wystaje. Chyba, że załatwisz sobie skrzynie taką, że miejsce przymocowania wajchy będzie z prawej strony.

 

Może obrócić starą o 90 stopni B) ???? :D :D B) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj