Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damien

jaki agregat do mf 3065 z turbo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Agregat
damien    0

niewiem jaki agregat uprawowy do niego kupic mysle ze szerokosc 3.20 nowy..dwa wałki strunowe cztery rzedy zebów...

co o tym sadzicie czy da rade..ma 85km..;-) bez tura z obciaznikami...

czy moze jakis wiekszy...hydrauliczny?

Peron    18

Taki agregat ciągam bez problemu MTZ 82, ale z większym to już mu chyba byłoby ciężej. U mnie ziemie lekkie.

damien    0
Taki agregat ciągam bez problemu MTZ 82, ale z większym to już mu chyba byłoby ciężej. U mnie ziemie lekkie.

Wiadomość z agroFakt.pl

wlkpmder    6
niewiem jaki agregat uprawowy do niego kupic mysle ze szerokosc 3.20 nowy..dwa wałki strunowe cztery rzedy zebów...

co o tym sadzicie czy da rade..ma 85km..;-) bez tura z obciaznikami...

czy moze jakis wiekszy...hydrauliczny?

mysle ze da rade ja mam forschnitt 5,2 i nie wykorzystana moc teraz kupiłem KOMBI 5,6m mam nadzieje ze da rade ;)

nasil90    94

Mój kuzyn Mtz 82 ciąga Afgrofactory 3,20 więcy i ty pownieneś pomylec nad czymś o tej szerokosći

nasil90    94

ja ciągałem ten agregat 3,20 moim 3080 to nawet go nie czół a teraz zakupiłem do niego 4,5 metra

PronarekP5    25

Ten Mf3065 Turbo powienien ok 3,5 - 4 m ciągać na trzech rzędach zębów u nas jeden 3.9 ciągał rusakiem (mtz82)

damien    0
Ten Mf3065 Turbo powienien ok 3,5 - 4 m ciągać na trzech rzędach zębów u nas jeden 3.9 ciągał rusakiem (mtz82)

jednak to prawda kupilem agregat 3,9-4m i swietnie daje sobie rade tylko jak lekko się zapycha to ma cieżej ale tak to pola ubywa:) opony tylnie ma ok 20% i wcale to nie przeszkadza przyczepność ma dobra i w agregacie nawet nie przekręci.

jednak jako traktor 85KM to z turbina ok 93KM to ta turbina to sporo daje mocy gdyby nie ona to by sobie tak nie radził;)

szczewko    31
... jako traktor 85KM to z turbina ok 93KM to ta turbina to sporo daje mocy gdyby nie ona to by sobie tak nie radził;)

Skad ty wziołes te 93 konie?? Ciagnik ma 85 KM i ani jedego wiecej wiec nie wiem skad wziołes te dodatkowe konie.

damien    0
Skad ty wziołes te 93 konie?? Ciagnik ma 85 KM i ani jedego wiecej wiec nie wiem skad wziołes te dodatkowe konie.

przecież turbina dodaje 10% mocy.czyli około 8KM

szczewko    31
przecież turbina dodaje 10% mocy.czyli około 8KM

Czyli producent podaje moc bez turbiny a człowiek ma sobie policzyc te 10% czy jak bo nie rozumiem twojego rozumowania.

qazi    57

bo tak to jest ciągnik 85 koni wolnossące to agregat 3.2 bo większego nie da rady a jak 85 koni turbodoładowane to 4 metry sobie spokojnie poradzi, widzę że te turbo o jakaś świetna rzecz normalnie jak dodatkowy silnik odrzutowy :P

mirasek    7

To bardzo proste. Konie mechaniczne są wiatropylne, a jak wiadomo turbosprężarka dmucha powietrze robiąc większy wiatr w dolocie co powoduje sprawniejsze rozmnażanie się koni mechanicznych w silniku, dlatego jest ich więcej. Producent wylicza wiatropylność koni z ustalonego współczynnika przepływu powietrza, dlatego podaje mniej mocy niż jest w rzeczywistości. Nie zgodze sie tylko z tym że turbosprężarka dodaje 10% mocy, ja słyszałem że 8,5% i ani ułamka więcej.

:P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować