Polecane posty

bodzio1108    181
to ty jestes tepy kumpli w szkole mozesz na takie bajery czarowac bmw 2.5l benzyna, zagazowana wiesz tak sie składa ze sprowadzam rozne graty z zagranicy i powiem ci ze przy 300tys siedzenia to sie w bemce zapadaja elektronike szlag trafia a ten silnik to pewnie litre oleju na sto km juz brał. 300tys i idealny stan to zadnego samochodu nieznajdziesz. a teraz do moderatora forum; sorry ze zasmiecam forum tym chłamem ale koles dziala mi na nerwy, niema zielonego pojecia o ciagnikach pisze głupoty i wogule brak mi słow do niego. jeszcze raz sorry

Jak byś chciał wiedzieć to mój brat już od chyba 5lat sprowadza samochody i już się ich przewmineło ponad sto i niporównuj żadnego samochodu do BMW, niewspomne o Mercedesie :P Silnik brał oleju tyle że mieścił sie w normie jaką przewiduje producent. Siedzenia były skórzane, było po nich widać że mają tyle tych tysięcy, ale niebyły pozawalane i z elektroniką też było wszystko ok, a miał ją dwa lata. Jak by była zła to by nie kupił następnej ;) i niebyła zagazowana :)

sorki ostatni mój post na taki temat który odszedł od tematu forum :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie mi dlaczego ludzie tak kupują te MF awaryjne i wadliwe z zachodu jak ja bym wiedział że za za podłączenie pod komp i wymianę jakiejś części musiałbym zapłacić 15tyś to bym się tego jak najszybciej pozbył aha jak chcecie się zorientować jakie są ceny to załóżcie sobie konto na stronie Korbanka, może niech zaczną w końcu wypowiadać się osoby które mają MF z serii 30XX to coś konkretnego z naszej rozmowy wyjdzie i niech podają ile zapłacili za usterki jakie wystąpiły w ich ciągnikach głównie w skrzyni bo skoro tak się psują to pewnie cześć użytkowników grzebała w skrzyni i wydawała kolosalne sumy na ich naprawy.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

wrescie moderator zareagowal mysle ze wrocicie do tematu albo juz moze skonczycie te klotnie niech autor poczyta i wybierze takie jest moje zdanie ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
Jak byś chciał wiedzieć to mój brat już od chyba 5lat sprowadza samochody i już się ich przewmineło ponad sto i niporównuj żadnego samochodu do BMW, niewspomne o Mercedesie :P Silnik brał oleju tyle że mieścił sie w normie jaką przewiduje producent. Siedzenia były skórzane, było po nich widać że mają tyle tych tysięcy, ale niebyły pozawalane i z elektroniką też było wszystko ok, a miał ją dwa lata. Jak by była zła to by nie kupił następnej ;) i niebyła zagazowana :)

sorki ostatni mój post na taki temat który odszedł od tematu forum :)

i jeddnak niebyła idealna!! wiec poco sam siebie okłamujesz ze idealny stan??? noo bmw niepowiem ze zła marka ale niejest najlepsza!!! i te wszystkie twoje posty to takie bajeczki ze sie czytac niechce. sorry moderator ale ten bodzio mnie juz całkiem rozsmiesza i jakos niemoge sie oprzec zeby mu nie odpisac na jego durne stwierdzenia. sorry jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ten temat to chyba tylko tak sobie jest założony bo autor ma tematy o sprzecie od MF 3080...

 

Wiec chyba sie nie przestraszył opowiesci niektórych o skrzyniach w MF-ach niektórych bo naprawde dużo osób może sie przestraszyc tych skrzyn przez te plotki niektórych a nie ma czego sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
i jeddnak niebyła idealna!! wiec poco sam siebie okłamujesz ze idealny stan??? noo bmw niepowiem ze zła marka ale niejest najlepsza!!! i te wszystkie twoje posty to takie bajeczki ze sie czytac niechce. sorry moderator ale ten bodzio mnie juz całkiem rozsmiesza i jakos niemoge sie oprzec zeby mu nie odpisac na jego durne stwierdzenia. sorry jeszcze raz

A co może Audi lepsze????hahaha Mecedes to zgodze sie że lepszy, ale napewno nie Audi ;) A olej chyba każdy silnik bierze po takim przebiegu ale to taką mikroskopijną ilość że tak jakby prawie nie brał :P Twoje posty napewno lepsze :) jesteś na AF od paru dni i takie głupoty już piszesz że szkoda słów, a na dodatek prowokujesz ludzi :)

Sorki moderatorzy ale ten człowiek pierwszy zaczął o samochodach i niemogłem tego tak zostawić :)

I wiesz co nie gadaj mi tu głupot o BMW bo na nich to sie napewno znam lepiej od Ciebie, taka pasja rodzinna. A do Audi moge porównać bo mam i niejest takie super;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

niestety dyskusja nie na temat trwa nadal, mimo upomnienia... W takim razie lecą ostrzeżenia dla obydwu użytkowników @bodzio i @tomasek

 

EDIT: Również @pynczor dostaje ostrzeżenie za posty nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no czyli nie ma sensu dalej dyskutowac bo jeszcze jakies % poleca temat sie rozwinol ladnie ale nie w ta strone co trzeba


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no co jest mamy rozmawiać o wyborze ciągnika Ursusie a MF jak ktoś chce o samochodach rozmawiać to niech sobie konto założy na jakimś forum motoryzacyjnym a tak powstaje chaos w temacie.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
To powiedzcie mi dlaczego ludzie tak kupują te MF awaryjne i wadliwe z zachodu jak ja bym wiedział że za za podłączenie pod komp i wymianę jakiejś części musiałbym zapłacić 15tyś to bym się tego jak najszybciej pozbył aha jak chcecie się zorientować jakie są ceny to załóżcie sobie konto na stronie Korbanka, może niech zaczną w końcu wypowiadać się osoby które mają MF z serii 30XX to coś konkretnego z naszej rozmowy wyjdzie i niech podają ile zapłacili za usterki jakie wystąpiły w ich ciągnikach głównie w skrzyni bo skoro tak się psują to pewnie cześć użytkowników grzebała w skrzyni i wydawała kolosalne sumy na ich naprawy.

a dlatego ze sa to dobre ciagniki, dosc komfortowe jak na ich roczniki i w przestepnej cenie. co do czesci to korbanek spiewa za serwis 7 tysi za kapletna wymiane w skrzyni do mf 3065 takze gdyby sprowadzic czesci z zagranicy to w 4-5 tys by sie zmiescił pewnie. a ze ktos niema pojecia to pisze smieszne ceny i nawet niewie za co chcac odstraszyc potencjalnych nabywców albo pochwalic sie swoja madroscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dante    8
hhahahahahahahha mf głośniejszy od ursusa naprzykład? no moze i tak bo w mf silnik słychac a w ursusie silnik, skrzynie ,zwolnice

 

 

Nie podam ci przykładu bo nie znam modelu , a co do tematu było podane ciągnik 100KM a nie 50 KM , a to tylko 60tka i 30tka ma zwolnice i tu się z tobą zgodzę że skrzynia ze zwolnicami wyją .

A z tej mocy o jaką chodzi to 914 i większe modele i one też mają zwolnice ale planetarne i one nie wyją jak te przekładniowe w 60 .


Moje pierwsze filmiki .
http://www.youtube.com/user/904Turbo?feature=mhsn#p/a/u/2/-My80dBQcp4


Sprzedam Prasę John Deere 550, zdjęcia w galerii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał MF-a kabina komfortowa zwinny ciągnik dużo piszecie ze MF-y się psują kupując używany ciągnik trzeba się liczyć na koszty i to nie tylko w MF-ach w każdej marce wujek ma MF-a i i pary rolników w tej wsi ma MF-y używane i nikt nie narzeka ale jeśli ktoś nie szanuje ciągnika to potem efekty tego są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
A co może Audi lepsze????hahaha Mecedes to zgodze sie że lepszy, ale napewno nie Audi ;) A olej chyba każdy silnik bierze po takim przebiegu ale to taką mikroskopijną ilość że tak jakby prawie nie brał :P Twoje posty napewno lepsze :) jesteś na AF od paru dni i takie głupoty już piszesz że szkoda słów, a na dodatek prowokujesz ludzi :)

Sorki moderatorzy ale ten człowiek pierwszy zaczął o samochodach i niemogłem tego tak zostawić :)

I wiesz co nie gadaj mi tu głupot o BMW bo na nich to sie napewno znam lepiej od Ciebie, taka pasja rodzinna. A do Audi moge porównać bo mam i niejest takie super;)

po pierwsze jestem na af ile jestem jestes dłuzej i przeczytałem wiekszosc twoich postów i sa one poprosu załosne wszystko to sa bajki. po drugie jestes głupi albo niedorozwiniety ewentualnie nie potrafisz czytac nigdzie na napisałem ze audi jest lepsze od bmw chociaz jest bmw moze je tylko w bajerach przescignac i tyle! po tzrecie sam prowokujesz do kłutni piszac te głupoty! sorry poniosło mnie ale mam swoj honor i zaden gówniarz niebedzie mi tu gadał głupot o ciagnikach i samochodach. poowiem to tak w pupie byłes kupe widziałes. a teraz wrucimy do tematu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Nie podam ci przykładu bo nie znam modelu , a co do tematu było podane ciągnik 100KM a nie 50 KM , a to tylko 60tka i 30tka ma zwolnice i tu się z tobą zgodzę że skrzynia ze zwolnicami wyją .

A z tej mocy o jaką chodzi to 914 i większe modele i one też mają zwolnice ale planetarne i one nie wyją jak te przekładniowe w 60 .

W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :P A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

tak chwalisz ursusa a kumpel mojego ojcca ma ursusa ponad 100 koni i jak jedzie z laweta to slychac go 3 km od domu jeszcze jak ma cos na lawecie to juz pieklo kiedys jak bylo ciemno to nie wiedzialem co to jedzie a moj brat odrazu ze to on bo kogo by bylo slychac


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Oj @Bodzio ja widze ze Ty piszesz to wszystko tylko po to aby oczernic MF-a ale po co Ci to jak tylko sie ośmieszasz.

 

Przeciez nikt nie zaprzeczy ze MF konstrukcyjnie i jakościowo jest dużo przed Ursusem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej spokojnie bo będą ostrzeżenia po co komu problemy ale mam wrażenie że chcecie się za wszelką cenę kłócić się "bodzio" za wszelką cenę starasz się drażnić "tomaska" on swoje a ty swoje i nic pozytywnego z tego nie wynika.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no ja jestem za zeby zakonczyc temat ale caly czas ktos pisze i porownuje kazdy ciagnik do MF zachwile to wladka porownacie i pewnie wladek bedzie cicho chodzil bo przeciez MF to smok ;) sory za wszystko ale nie moge


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1
W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :P A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów :)

 

Poteiwrdzam ja osobiście myśłałem że oni kombainem orzą :) .A jeśl chodzi o tego Ursusa 904 de luxe to jest super ciągniczek,a dźwięk pracy jego silnika jest wyrąbisty :) a waga jego też niczego sobie bo ok. 6 t ;) ojerzeli się nie myle,prawda bodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Tak 914 nie wazy 6ton bez przesady a MF-y tez do lekkich nie naleza.

 

NA konedata jest 904 waga 4150kg a MF 3060 wazy chyba coś kolo 3900kg lub troche więcej dużej róznicy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach sztuką by było znaleźć Ursusa 904 de lux nie ukrywam że jest ich mało ja jeszcze nie spotkałem na sprzedaż ale nasuwa się drugie pytanie ile taki dobry Ursus de lux kosztuje.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

To co napisałem nie było do @tomaska tylko ogólnie. Porównałem dwa ciągnik które są w temacie, no może 904 słabsze niż w temacie ale Ursus. Napisałem to co "słyszałem" dosłownie. Kto kogo drażni? bo chyba @tomasek mnie :P

Więc napisałem na temat i to były moje spostrzeżenia, a chyba o to chodzi w takich tematach aby sie dzielić swoim spostrzeżeniami ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :) A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów ;)

bo miałes grata i przestan sie nim chwalic :P u mnie w okolicy lata mf 690 i 698 super ciagniczki jednym i drugim jezdziłe m zwrotne bardzo i komfortowe jak na swoj wiek co do dzwieku silnika to ursus według mnie bedzie głosniejszy na zewnatrz

i wewnatrz kabiny napewno od mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o serię 600 to bardzo dobre ciągniki mają super opinie znajomy ze wsi ma 698T śmiga nim aż miło a ciągnik nie stoi w garażu tylko pracuje dużo dodam że ma konto na AF.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj