Zaloguj się, aby obserwować  
michal96

Ładowarka typu weideman

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal96    0

Posiadam obore wolnostanowiskową głęboka ściółka 70 sztuk bydła w tym 35 krów mlecznych. Mam problem z usuwaniem obornika do tej pory męcze sie C-330 z turem. Jaką używaną ładowarke byście mi proponowali.Jak by co podajcie modele lub strone np:handlarza. Cena do 50 000 tyś zł.

Pozdrawiam :lol:


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Do 50 tyś , to możesz sobie sprawić ładowarke teleskopową , i tą maszynką , to możesz śmiało śmigać po polu , a osobiście , to weidemean to nie jest dobre rozwią zanie do takiej obory , a po drógie nie pojedziesz tym po polu . To może polece ci taką : http://www.allegro.pl/item469552783_ladowa...jcb_526_67.html - za wmiare małe pieniądze masz już w dobrym stanie ładowarke teleskopową , i spokojnie sobie nią wywalisz ten obornik z obory ( jak ci wa to wymiary pozwolą ) , ale to nie stanowi problemu , bo w dzisiejszych czasach możesz wybierać od koloru do wyboru . Myśle , że takowa ładowarka może być dużo lepszym rozwiązaniem , i napewno będzie dużo bardziej funkcjonalna , od ładowarek przegubowych , bo znajomy ma weidemana ( chyba tak się pisze ) , o szerokości 85cm , i jak miał starą obore stanowiskową , to mówi super rzecz , ale jak teraz wybudował wolnostanowiskową z szerokim gankiem , to mówi , że ładowarką teleskopową , by zrobił to trzy razy szybciej , bo tym , to nie podepchnie gnoju , bo to zaparcia prawie wcale nie ma , i tak się bawi nią w oborze , i mówi , że jak by już wcześniej wybudował taką obore , to by wrzyciu nie kupił weidemana , bo wolał by kupić teleskopową . Takie są moje spostrzeżenia , ale każdy robi jak chce , i dostosowuje maszyne do warunków pracy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

ja rownierz polecam ładowarke teleskopowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Endriu jak się sprawowała ta mała ładowarka Twojemu znajomemu jak duże progi potrafiła pokonywać i czy faktycznie w dzwiach 1-1,1m by się mieściła, czy na pochyłościach czy progach to mu się nie przewracało i czy tym łaodwał gnój z płyty na rozrzutnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

endrju00711

Mam problem z ładowarkami teleskopowymi, ponieważ wrota na starej oborze są szerokosci 2,40 m i 2,60 m wysokości A mógłbys podac wymiary tej ładowarki z linku ?

Ja chce ładowarke Weidemana o wymiarach co najmniej ok 180 cm szerokości moze byc teleskopowa.


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ta z linka do pewnie w granicach 2m bedzie miała...

 

Ale swojej ceny warta jest :D

 

 

EDIT///

to jest godne uwagi:

http://www.allegro.pl/item471782054_ladowa..._420_2000r.html napęd ma 4X4

 

tym tez by poszalał:

http://www.allegro.pl/item476078003_ladowarka_weideman.html wazy tyle co nasze pronary :lol: :D

szerokosć łyzki zadowalająca :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A więc tak , znajomy mówi , że wjedzie wszędzie , tylko jak są pochyłości , to strach na tym g..nie siedzieć :lol: , i mówi , że jej mankamentem jest mała wysokość podnoszenia , i to , że jak raz wjechał na łąke , to mówi , że już więcej poza oremb gospodarstwa nie wyjedzie , bo się tyle strachu najadł , bo miał podniesioną bele lekko nad ziemię , i skręcił , to prawie ją położył na bok . Od tamtego czasu przeklina przegubowce :D . a z wjazdem do obry , to nie powinno być problemu , bo sam mam drzwi 2,5 , i mój new holland wchodzi w drzwi , a wysokość ma 2,5 , ale ten mój to jest koloś , bo jak stanie przy C-360 , to brakuje jakieś 30 - 40 cm do równości w wielkości opon, bo w ładowarce są troche mniejsze od tylniej ciągnika . Ale latem oglądałem super maszynke , a te cudo to CLAAS TARGO C 50 , maszynka ma gdzieś tak 190cm wysokości , 2m szerokości . A jest tak zwinna , że ten weeidemean z drugiego linku może nawet się do niej nie zblirzać . Po prostu lux maszyna , ta po krutce , 4x4 wszystkie koła skrentne , trzy tryby jazdy , klima , joystick , zwrotność , i najwarzniejsze kompaktowe wymiary , a jak pięknie chodzi silnik , do dziś słysze te mruczenie . Gość chciał za nią 80tyś , ale była warta tych pieniedzy , zeszła w tydzień z placu , a drugi handlarz , to chciał 90tyś , i naet dwóch dni nie stała , i sprzedana od renki . Maszyny tego typu zchodzą jak świerze bułeczki , a jak się cenią :D . Więc kolego pomęcz się tą C-360 z turem , a spraw sobie claasa targo , i nie zamienisz jej na żadną inną :D

 

ED: to jest sobowtór claasa targo , weeideman wie co dobre , i kopiuje maszyny claasa : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B80343

 

ED: oto przykładowy mały weeideman, tym , to można sobie obornik wszędzie wywalać : http://www.allegro.pl/item475492947_weidem...a_sprzedam.html

 

ED: to pierwowzór , któy mnie tak zauroczył , zresztom trzeba to zobaczyć na własne oczy :)http://www.allegro.pl/item477068414_ladowa...apilar_c50.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Słuchajcie koledzy mam pytanko ;)

 

Ma ktos z Was lub waszych znajomych sprzęcik tego typu?

http://www.agrofoto.pl/forum/Ladowarka-wei...image97068.html

szerokosc maszyny jaka mnie interesuje to 130-150cm, wysokosc podnoszenia to 3,3.-3,5m...

Chcielibyśmy obejrzeć taki sprzęt na zywo, usłyszec dobre i złe opinie o nim, fajnie jak by ktos pokazał jak to chodzi... najlepiej z kujaw i okolic...

 

Pochwali sie ktos kto ma taki sprzęt?

Proszę o pomoc :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj