kris14

Podnośnik w 4512/4514

Polecane posty

rurka raczej cała. jeszcze nie miałem okazji przetestować . bez obciążenia jest na razie dobrze. jak podczepię pług to napisze ja to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropix    0

Jaka może być przyczyna ucinających się trzpieni podpory pompy ? Ucięły się z obu stron , zostały założone nowe i wytrzymały ok 1 godziny orki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

krzywy wałek pompy bądź wałek który ją napędza. Włącz WOM i spróbuj pokręcić za końcówke... pewno się nie da jak trzpienie założysz

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropix    0

Witam , założyłem pompe do ursusa 4514 i mam na wyjściu hydraulicznym, tylko 20 atmosfer. Czy możliwe jest, że ciśnienie tak ogranicza ten "ptaszek" który jest na kapeluszu od pompy ? Przy składaniu śruba była wkręcona do połowy. Rozumiem że w razie czego ćiśnienie zwiększa się po zdjęciu rozdzielacza od podnośnika/hydrauliki przez dziurkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropix    0

Osobiscie jej nie robilem wiec powiem tylko co wiem. Tłoczki, cylinderki, mimiosrody, tulejki, dystanse,obudowe i chyba jakis zawor, ktori sie podobno lubi przycinać, ale nie jestem tego na 100% pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

To ten co robił niech dalej naprawia, przecież wszystko założył nowe niby i co nie wyszło coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropix    0

Myślę,że złożył to dobrze, bo nie bralem nikogo pierwszego lepszego, no ale może może... A co powiecie o tej srubie od ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Witam. Będę robił remont hydrauliki w Ursusie 5314 a mianowicie pompę hydrauliczną i tu moje pytanie która opcja będzie lepsza czy założyć zestaw naprawczy komory zaworowej czy założyć pompę po regeneracji  (gwarancja 6 miesięcy ) a starą zostawiam w rozliczeniu. ¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

I tu powstaje pytanie na ile jesteś pewien zakładu który tą pompę regenerował.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@corrado jak na razie o żadnych reklamacjach nie słyszałem z resztą będę widział jak to jest zrobione w ciemno nie biorę. 

tomas318 to jest sklep z częściami jeden z większych w moim rejonie i sami podrzucili taką możliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

w sklepie Ci powiedzieli, że jeszcze reklamacji nie było?? a niby co tam masz widzieć? hehe jak dla mnie mydlenie oczu. Wysyłasz pompę do ASOGCURSUS i za 2 dni ją montujesz z powrotem. Nie ma co kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a skąd ja mam wiedzieć co masz zużyte... u mnie tłoczki, zaworki były dobre a wymieniony został tylko oscylator.... podstawa to WERYFIKACJA części a dopiero później wycena.... pewne jest, aby nie łasić się na pseudonowe pompy za 1 tys

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomas318 napisał:

Kolego też jestem ciekaw ile u nich kosztuje bo sam takie regeneruje 

A U CIEBIE TOMAS318 ILE KOSZTUJE PEŁNA REGENERACJA POMPY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Pompę -Jedni mówią że lepiej nową tańą - inni lepiej regenerować

Również mam pompę do naprawy. Gdzie to można zrobić na południe od Lublina w trójkącie Zamość Chełm Lublin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
Dnia 9.11.2017 o 22:01, tomas318 napisał:

Kolego też jestem ciekaw ile u nich kosztuje bo sam takie regeneruje 

Powiedzieli mi 760 zł (w tym sklepie ) za regenerowaną w tym 6 miesięcy gwarancji i swoją zostawiam w rozliczeniu. ¬¬

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ciekawski123
      Mam taki problem z EHR w Agrotron. Podnośnik nie może domknąć zaworu na podnoszeniu, zawsze brakuje ok 5 cm w każdym położeniu ustawienia wysokości. Problem pojawił się po naprawie rozdzielacza ale, było to sprawdzone i firma twierdzi że jest ok. Mam wrażenie że cewka dostaje za mały prąd pod koniec  unoszenia i nie może uzyskać żądanej wysokości. Zastanawiające jest też to że nie działa przycisk unoszenia na błotniku. Wymiana przycisku nic nie dała. Czujnik wysokości zmieniony i też żadnej poprawy.  Co może być powodem takiej awarii? 
    • Przez Kondzio342
      Panowie jak zrobic zeby podnosnik jak i hydraulika chodzila razem w 3512. Bo gdzies kiedys widzialem ze mozna przerobic inny rozdzielacz boczny węże i da sie to ogarnac. Czy ktos takiego cos robił???
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam was podniosłem pokrywę  hydrauliczna bo przekładaliśmy pierścienie na tłoku a nie zaznaczyliśmy wcale jak jest położona ta długa dźwignia pionowa co styka się z dźwignia zaworu na pompie hydraulicznej. Jest do was pytanie JAKIE POWINNY BYĆ PARAMETRY USTAWIENIA TEJ DZWIGNI PIONOWEJ????? 
       
       
      Za odpowiedź serdecznie wam dziękuję 😊
    • Przez Rad_ek11
      Witam
      Posiadam Ursusa 5314 z 96r. Zamontowałem do niego tura 3 sekcyjnego podłączyłem do tylnych wyjść hydraulicznych (mam 4 wyjścia) nr 3 i 4 i mam pewien problem i pytanie. Czy tur będzie działał bez włączonej dodatkowej pompy przy silniku bo taka jest na wyposażeniu? . Bez włączonej pompy dodatkowej nie działa nie ma żadnej reakcji oczywiście rozdzielacz pod siedzeniem przestawiony na wyjście 2.
      Druga kwestia taka że tur podczas pracy silnika delikatnie opada. Gdy zgaszę silnik lub wyłączę hydraulikę zewnętrzna z rozdzielacza przy błotniku tur nie opada. Co może być tego przyczyną? 
      Pompa główna jest nowa podnośnik działa szybko i bez problemów. Zawór pod siedzeniem też został wymieniony na nowy. 
    • Przez Przemek1338
      Witam mam pytanie czy aby wymienic pompę podnośnika Ursus 3512 trzeba rozpoławiac traktor?
      dostalem się już do wnętrza ale nie mogę zdjąć walka który napędza pompę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj