Skocz do zawartości
Ricardo

New Holland serii TT i T4000

Polecane posty

WHATEVER

jasiu12347    0

Nie wiem skąd wy bierzecie te ciągniki, w naszych rejonach zaden diler nie ma tego ciągnika, i sie chyba nie zanosi zeby były, na targach się tyle obchodziłem i też nie było tego t4000, a chciałem go obejrzeć bo chce kupić ciagnik o takiej mocy do lekkich robót;/

PIOTREKrrrr    0

U mojego dilera już parę sztuk się przewineło tylko w moich stronach z tego co wiem pracuje 5 takich ciągników a na placu zawsze stoi z 2 modele tej serii <_< Także u nas niema takiego problemu :)

PROTAJN82SA    0

PIOTREKrrr wczoraj bylem w Primatorze i stały na placu 4 takie i 3 juz byly sprzedane <_<

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Wiadomość z agroFakt.pl

PIOTREKrrrr    0

W Czyżewie ogólnie sporo ciągników schodzi a zwłaszcza tych do 100 KM <_<

I jak jazda próbna spodobało się ???

PROTAJN82SA    0

no ludzi to sporo bylo... no niestety jeszcze nie smigalem nim <_< no ale tak po obejzeniu no to ciekawy ciagniczek taki maly i zwinny w sam raz do tura :)

kobra89    66

Mam dzisiejsza oferte z AGLERAGRO na ten wlasnie model NH T4020, na full wypasie bez tuzu i womu z przodu to 135 tysiecy, cena jak na taki ciagniczek jak dzis sobie ogladalem to rozbrajajaca ;/

zorak    2

w necie znalazłem kilka ogłoszeń serii TT i tak (brutto):

- TT 65 ceni się 86 tyś zł, u innego dilera 92 tyś - wersje podstawowe

- TT 75 ceni się 91 tyś zł

dla porównania bo akurat znam ceny:

farmtrac 665DT - 85 tyś zł

zetro 6441 - 100 tyś zł

farmtrakiem jeździłem na jeździe próbnej i bardzo głośno i ogólnie jakoś tak mało przytulnie w kabinie, w zetorze przestronnie i w miarę cicho (to tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia), ciekaw jestem jak w serii TT ?? Trzeba będzie umówić się na jazdę ale ogólnie 86 tyś za 65 koni w małej i zwrotnej budzie przedstawia się bardzo ciekawie. Do tego tur i można się w stówce zamknąć.

PIOTREKrrrr    0

Jak dla mnie ta seria NH to straszna lipa :D chodzi mi o wykonanie i całą estetykę No i jeszcze odstrasza mnie produkcja made in Turcja :)

Ale faktycznie cena do jakości dużo mówi :) Ja bym koledze sugerował serię TDD sprawdzone i pewne a kasa niewiele większa .

Lepiej niech dołoży teraz niż ma potem żałować :)

xxlukas93xx    4
Jak dla mnie ta seria NH to straszna lipa :) chodzi mi o wykonanie i całą estetykę No i jeszcze odstrasza mnie produkcja made in Turcja :)

Ale faktycznie cena do jakości dużo mówi :) Ja bym koledze sugerował serię TDD sprawdzone i pewne a kasa niewiele większa .

Lepiej niech dołoży teraz niż ma potem żałować :)

wszystkie ciagniki New Holland do 100 km są robione we włoszech i turcji a powyżej 100km w Angli :) a co do estetyki tego nh to z wygladu jest ladniejszy od TD50xx :) (przednie lampy w TD mnie denerwuja!)

darek4x4    0

@Ferdek07 odpowiednikiem T4000 jest Case Quantum.

Może, ktoś zna aktualną cenę T4020, T4030 lub cenę Case Quantum i przy jakim kursie liczone.

andrew    1

Witam.

jestem zainteresowany kupnem traktora z serii T4000 w programie na różnicowanie. Sek w tym że muszę się zdecydować do 24 sierpnia na traktor a nie wiem gdzie można go zobaczyć na żywo, a nie chcę kupować kota w worku. Dzwoniłem do pobliskich dealerów, ale niestety nie mają na stanie takowego. Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie można by taki traktor zobaczyć? Lokalizacja obojętna, bo jak mam pracować później na niewygodnym traktorze to wole się przejechać i kilkaset km. Ewentualnie może być traktor z serii TN-A, bo to poprzednik serii T4000. Jestem z okolic Gliwic. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam

Witam mam pytanie do właścicieli ciągników serii 4000 jak one się wam sprawują ? A możne ktoś się orientuje w obecnych cenach ciągników tej serii?

MISTSZU    0

ja sądzę że new Holland to dobra marka fajne wyposażenie kabiny i mało pali ja sam kupiłem nowego pod koniec stycznia i sprawuje się dobrze :)

wysoki24    2

Co do postów powyżej: T4000, TD5000, T5000 to produkcja włochy.

W Turcji robią ciągniki z serii TT - ale to są ciągniki niedostępne ponoć w Polsce i w europie zachodniej, a jedynie robione do najbiedniejszych krajów, podobnie jak inne firmy maja fabryki w chinach, indiach itd.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez majkel207
      Witam
      Mam zamiar zmienić ole w silniku w moim NH T4020, jak polecacie olej do niego? Instrukcja zaleca przy pracy przy temp -25 do 20 stopni SAE 10W-30 a przy pracy w temp -15 do 40 stopni SAE15W-40, ciągnik pracuje praktycznie tylko wiosna lato jesień więc lepiej wybrać SAE15W-40, tylko jaka marka może być jakiś zwykły castrol czy mus zalecany w instrukcji ambra, i kwestia filtru musi być oryginał czy jest jakiś tańszy zamiennik?
    • Przez adikpl1
      Nowa seria została zaprezentowana podczas targów EIMA, ma zastąpić obecną T4000 DeLuxe
      Miejscem produkcji ma być Ankara, Turcja.
      Modele: T4.55 T4.65 T4.75
      Silniki 4 cylindrowe FC5 3200 turbo intercooler Tier IIIA,
      przekładnia mechaniczna 12x12
      Niedługo także modele T4.85 i T4.95 ze skrzynią HI-Lo i opcjonalnie osią super steer

• Przez maniekw5211
      witam wszystkich uzytkownikow mam taka mala prozbe czy ktos ma moze new hollanda t4 75 powerstar jako ciagnik glowny
      moje pytanie polega na tym ze chcem taki kupic na 15 hektarów i zastanawia mnie z jakimi maszynami mugl by jezdzic a najbardziej chodzi mi o pole
      pozdrawiam i prosze o pozytrywne odpowiedzi /:)
    • Przez hery12
      Witam

Czy ktoś się orientuje jaki olej i ile  powinien być wlany do skrzyni do new holland tn75v ze skrzynią z półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym?
    • Przez Tymoteusz
      mam problem tego typu ze samoczynnie załąncza  mi sie przedni naped w new holladie Td 50 30 

dokończe temat przy zimnym jest wszystko ok po rozgrzaniu sam sie włancza próbowałem rozłączyc cewki elektrozaworów  ale dalej sie nie rozłączył ciagnik ma przejechane zaledwie 500 godzin