Skocz do zawartości
News
tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

mikolaj90    0

Witam potrzebuje instrukcje do rozsiewacza Vicon rs-edw. Moze ktoś z was posiada albo miał do czynienia z takim rozsiewaczem?

Witam poszukuje tabeli do siewniczka Stegsted 3 metry 25 redlic ale skrzynia ma tylko przełożenia 1-16 nie ma na skrzyni przełożeń A B C D . W skrzyni mogę zamienić tylko 1 tryb co zmienia przełożenie 

Pozdrawiam i prosze o szybką pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    11

na ramie z prawej strony nad przednim mostem i tabliczka w kabinie na przedniej ścianie - u dołu

Mateusz2304    0

Witam.

Pilnie poszukuję instrukcję do rozsiewacza KVERNELAND DS-M

Proszę o pomoc, z góry dziękuję. Mój adres mateusz.rataje@yahoo.pl

zipo1    1

Witam, ku mojemu zdziwieniu katalog części do kombajnu Claas 108 jest nie do znalezienia w necie :(. A ceny na allegro to chyba nieporozumienie. Ktoś posiada wyżej wymieniony katalog w rozsądnej cenie ?

zipo1    1

Na allegro kosztuje od 100 zł, myślę że forma elektroniczna powinna kosztować połowę. Swoją drogą ktoś kiedyś z forum potrzebował instrukcji do case mx 150  którą to akurat posiadałem, udostępniłem mu ją  za darmo tak to chyba powinno wyglądać :)

piotr2691    7

Witam, szukam instrukcji obslugi i katalogu czesci do sadzarki Hassia KLS-4B

Oraz katalogu części instrukcji napraw, do Claas Arion 610 CIS 2010r

Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

z125    3

witam poszukuie pilnie instrukcji petkus k213  chodzi mi głównie o rozmiar pasków pozdrawiam

Edytowano przez z125

Mistrzu2    3

Witam bardzo pilnie poszukuję instrukcji obsługi oraz instrukcji napraw do Massey Ferguson 3610. Dziękuję za pomoc.

Bocian1520    0

Witam. Potrzebuje instrukcje obsługi napraw do Massey Ferguson 399 mail mielczarek20@interia.pl

Edytowano przez Bocian1520

piotrxdxd    0

Witam,potrzebuje instrukcje obsługi do siewnika saxonia a200 bądź a201 ,siewnik 3,25 ,do czego sa poszczególne regulacje (jest ich 3) z góry dziękuje

Kipek1    2

Witam,poszukuję serwisówkę z listą kodów błędów do Same Silver 90 Agroshift.Z góry dziękuję.

AndrzejKost    0

Witam, poszukuję katalogów i instrukcji do NH T5050, jeśli ktoś, coś to chętnie się dogadam :)

kamil5421    7

Witam Pilnie poszukuje tabeli wysiewu do siewnika Stegsted STA . Przekłądnia  ABCD od 1-16

Prezesszef    0

Witam

Szukam instrukcji obsługi do ciągnika Massey Ferguson 4270. Najlepiej w języku polskim. Pozdrawiam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Witam. Mam koledzy pytanie czy moge rozdIelacz ktory steruje w ciagniku podbieracz - komora wyrzucić i podlaczyc bezpośrednio do ciagnika na trzy przewody u sterowac z ciagnika???
    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3300 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez tomacha001
      Sprzedam prasa sipma 91 rok stan idealny 
      5500 zł do negocjacji nr telefonu 603 785 709 lub priv lokalizacja Ciechocinek okolice 

• Przez adamek1942
      Witam pogoda nie dopisuje więc trochę remontu hyh mam pytanie czy jest sens wywalić część łańcucha zwijającego tego z prętami i kupić kilka ogniw naprawczych żeby ten łańcuch naciągnąć na te 5-10 mm od czoła tej śruby do płytki napinacza ??? bo skończył się naciągacz już ;] proszę o podpowiedzi ,chociaż żeby połowę tego luzu zmniejszyć
    • Przez barolo_92
      Witam, mam.na sprzedanie prasę sipme jak w tytule . Stan bardzo dobry .zawsze garazowana w pełni sprawna .jak widać na foto .sanki w komplecie . 1996 r bodajże .zapraszam chętnych do kupna . Pisać wiadomości priv .oddzwonie lub podam numer .cena jaka mnie interesuje to 9 tyś zł.maZowieckie .Ostrów maZowiecka -Ostrołęka .możliwość taniego transportu (znajomy ma lawete)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.