Skocz do zawartości
tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

sybiuszek24    3

Witam.dzisiaj ustawiałem siewnik pod siewy mam saxonia siewnik i są 2 rynienki do próby kręconej i wychodzi z dwóch rynienek zawsze 2 razy więcej niż w książsce, z 1 rynienki wchodzi idealnie więc jak robicie te próby kręcone,bo na oko ustawiać jak zawsze to nie zamierzam.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomrolnik    112

witam odsprzedam  książkę  napraw/instrukcje do New holland serii TSA .

Edytowano przez tomrolnik

Witam

Potrzebuję instrukcję obsługi, katalog części i instrukcję napraw do prasy CLAAS VARIANT 260 RC najlepiej w języku polskim

Potrzebna jest mi jeszcze instrukcja i tabela wysiewu do siewnika zbożowego Nordsten lift-o-matic 2,5m

Pomoże ktoś???

rom19    0

Instrukcja obsługi Do Claas Lexion 405, 410, 420, 430, 440, 450, 460 komputer IMO. wiecej informacji PW

Pablo_1224    0

Witam. potrzebuję instrukcji obsługi do prasy John Deere 582 w języku polskim. Z góry dziękuję za pomoc :)

pawdeb99@wp.pl

kazach17    2

Witam,potrzebuje tabele wysiewu do siewnika Amazone MC 601 air starr express mogą być w j.ang lub niemieckim,w wersji pdf lub innej

Krzys375    0

Witam nie mogę nigdzie zlokalizować katalogu części do kombajnu zbożowego MF 660. Proszę o pomoc

mj23    3

Witam. Poszukuję instrukcji obsługi po polsku do rozsiewacza Rauch ADS 601. Rok produkcji 1996

Edytowano przez mj23

mj23    3

Wielkie dzięki. Nie wiem ile w tym prawdy , ale gość z Kuhna mówił mi ,że Ads 601 jest bardzo podobny do Mds 61

waldi76    5

Witam, sprzedam instrukcję obsługi kombajnu MASSEY FERGUSON 27 po polsku, jest to tłumaczenie z języka francuskiego, bogato ilustrowane, zawiera kompletne tabele ustawień dla poszczególnych upraw takich jak zboża, rzepak, trawy nasienne i wiele innych, schematy: elektryczne, hydrauliczne, smarowania i czyszczenia wraz z opisami, opis działania i kalibrowania UNICONTROLA, ustawienia tryjera i wiele innych przydatnych porad i ustawień podzespołów. Instrukcja ta dedykowana jest do MF 27 ale będzie pasować również do wszystkich kombajnów marek Massey Ferguson, Dronningborg oraz Case Dania posiadających młocarnię o szerokości 140 cm są to modele takie jak: MF 27, 29, 29XP, 31, 31XP, Case Dania D7200, D7500 itp, Dronningborg D7000, D7000S, D7200, D7500, D7800, D8000, D8000S. Link do aukcji allegro 

Edytowano przez waldi76

solek01    32

ale tylko pojedynczych stron, lub inaczej aktualnie ogladanych, a nie ma całości, jak dobrze rozumiem

Krzys375    0

No niestety nie ma.

Do twojego modelu jest ok 110-120 folderów i przy każdym trzeba kliknąć drukuj.

Zanim drukarka wypuści dane strony z folderu to już drugi klikniesz itd. A jak nie chce się klikać to  wersja książkowa 85 zł :)

solek01    32

No niestety nie ma.

Do twojego modelu jest ok 110-120 folderów i przy każdym trzeba kliknąć drukuj.

Zanim drukarka wypuści dane strony z folderu to już drugi klikniesz itd. A jak nie chce się klikać to  wersja książkowa 85 zł :)

poświęciłem 2 h i wydrukowaałem do plików pdf. teraz jak będę coś potrzebował to będę drukował na bieżąco.

Na początek idzie hydraulika, bo musze rozdzielacz sprawdzic

bs2    0

Witam

Mam pytanie: Czy ktoś może orientuje się gdzie znajduje się tabliczka znamionowa w Massey ferguson 255 z kabiną komfortową???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez TomMak
      czy warto kupić zamiast AMAZONE D8 model HASSIA DU300?
    • Przez thnt
      Witam,
      Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika Rau Exakta.
      Może to być instrukcja lub tabela wysiewu, albo nawet rada i rozpiska na zwykłej kartce jakie są ustawienia przekładni....cokolwiek, co pozwoli mi na odpowiednie ustawienie przekładni w siewniku.
      Jeśli ktokolwiek jest w stanie podzielić się wiedzą na temat ustawień przekładni i gęstości wysiewu będę wdzięczny za kontakt.
    • Przez lukasz00531
      Witam,
      Potrzebuję brakujących wartości z tabeli wydatku rozpylaczy 4110 dla opryskiwacza HARDI.
      Może ktoś z was ma taką tabelę albo wie jak obliczyć ten wydatek? 
    • Przez GRSami

Witam

Miałem prase sipma z-279/1 (mam teraz new holland 648) miałem w niej kilka ulepszeń i chałęm się z nimi podzielić na forum (zobacz zdjęcie)

1.Elektryczne podawanie sznurka za pomocą przcisku lub włącznika po stonie panelu sterowania a w prasie silniczek od wyczieraczek
      2.Kontrolki otwarcia komory zaświecała się po otwarciu komory ok 2 cm a druga 4cm
      3.kontrolka migała gdy balot się owijał sznurkiem
      4.Zmana położenia zegara ciśnienia
      5.Dodatkowe oświetlenie podbieracza/aparatu i tyłu prasy
      6.płaskownik miedzy walcami wykonany z kawałka szyny
      7.Zwiekszenie wydajności i zgniotu (ok 5-10 balotów i większy ciężar beli) po przez modernizacje trybu ( https://sklep.sipma.pl/index.php/product/list/id_category/1030/type/short/sort_by/numer_na_rys/sort_order/asc/page/4/producer_filter numer 71) czyli zmiejszenie ilości zębów o 2-3 moge zrobić taki tryb
      8.rozwiercenie dziur m6 do m8 (zabespieczenia)
      9.Nadspawanie płaskownikami drogi łancucha zwijającego (był za długi ale jeszcze nie do skrócenia)

W planach jeszcze było:
      1.automatyczne smarowanie łancuchów i wszyskie smarowniki w jednym miejscu
      2.licznik balotów
      3.kamera z tyłu
      4.automatyczne otwieranie komory (elektro zawór)
      5.przerobienie podajnika do większej wydajności
      6.siatka
      7.wymiana jarzma na takie z łożyskami aby nie trzeba było smarować

Wiec ja to zrobiłem przy prasie a wy co zrobiliście? pochwalcie się.
      (Wiem wszytko to można znaleść na forum ale chciałem pochwalić się jak ja przerobiłem)