tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

sybiuszek24    21

Witam.dzisiaj ustawiałem siewnik pod siewy mam saxonia siewnik i są 2 rynienki do próby kręconej i wychodzi z dwóch rynienek zawsze 2 razy więcej niż w książsce, z 1 rynienki wchodzi idealnie więc jak robicie te próby kręcone,bo na oko ustawiać jak zawsze to nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

witam odsprzedam  książkę  napraw/instrukcje do New holland serii TSA .

Edytowano przez tomrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję instrukcję obsługi, katalog części i instrukcję napraw do prasy CLAAS VARIANT 260 RC najlepiej w języku polskim

Potrzebna jest mi jeszcze instrukcja i tabela wysiewu do siewnika zbożowego Nordsten lift-o-matic 2,5m

Pomoże ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rom19    0

Instrukcja obsługi Do Claas Lexion 405, 410, 420, 430, 440, 450, 460 komputer IMO. wiecej informacji PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo_1224    0

Witam. potrzebuję instrukcji obsługi do prasy John Deere 582 w języku polskim. Z góry dziękuję za pomoc :)

 

pawdeb99@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazach17    8

Witam,potrzebuje tabele wysiewu do siewnika Amazone MC 601 air starr express mogą być w j.ang lub niemieckim,w wersji pdf lub innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2

Witam nie mogę nigdzie zlokalizować katalogu części do kombajnu zbożowego MF 660. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

Witam. Poszukuję instrukcji obsługi po polsku do rozsiewacza Rauch ADS 601. Rok produkcji 1996

Edytowano przez mj23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

Wielkie dzięki. Nie wiem ile w tym prawdy , ale gość z Kuhna mówił mi ,że Ads 601 jest bardzo podobny do Mds 61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi76    5

Witam, sprzedam instrukcję obsługi kombajnu MASSEY FERGUSON 27 po polsku, jest to tłumaczenie z języka francuskiego, bogato ilustrowane, zawiera kompletne tabele ustawień dla poszczególnych upraw takich jak zboża, rzepak, trawy nasienne i wiele innych, schematy: elektryczne, hydrauliczne, smarowania i czyszczenia wraz z opisami, opis działania i kalibrowania UNICONTROLA, ustawienia tryjera i wiele innych przydatnych porad i ustawień podzespołów. Instrukcja ta dedykowana jest do MF 27 ale będzie pasować również do wszystkich kombajnów marek Massey Ferguson, Dronningborg oraz Case Dania posiadających młocarnię o szerokości 140 cm są to modele takie jak: MF 27, 29, 29XP, 31, 31XP, Case Dania D7200, D7500 itp, Dronningborg D7000, D7000S, D7200, D7500, D7800, D8000, D8000S. Link do aukcji allegro 

Edytowano przez waldi76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

ale tylko pojedynczych stron, lub inaczej aktualnie ogladanych, a nie ma całości, jak dobrze rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2

No niestety nie ma.

Do twojego modelu jest ok 110-120 folderów i przy każdym trzeba kliknąć drukuj.

Zanim drukarka wypuści dane strony z folderu to już drugi klikniesz itd. A jak nie chce się klikać to  wersja książkowa 85 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

No niestety nie ma.

Do twojego modelu jest ok 110-120 folderów i przy każdym trzeba kliknąć drukuj.

Zanim drukarka wypuści dane strony z folderu to już drugi klikniesz itd. A jak nie chce się klikać to  wersja książkowa 85 zł :)

poświęciłem 2 h i wydrukowaałem do plików pdf. teraz jak będę coś potrzebował to będę drukował na bieżąco.

Na początek idzie hydraulika, bo musze rozdzielacz sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bs2    0

Witam

Mam pytanie: Czy ktoś może orientuje się gdzie znajduje się tabliczka znamionowa w Massey ferguson 255 z kabiną komfortową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez xx
      Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj