tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

RolnikBS    10

potrzebuję tabele wysiewu do stegsteda stg 3m 25 r


Rolnik BS = Mercedes190ful1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Potrzebuje tabele wysiewu do rozsiewacza uni brzeg mxl ktoś ma???

 

napisz do mnie na PRIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toma    21

Witam.
Mam prośbę czy któryś z kolegów posiada instrukcje obsługi oraz tabelę wysiewu dla siewnika STEGSTED 2m 17 redlic typ30 najlepiej po polsku?
z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1126

Posiada może ktoś katalog części do rozsiewacza wapna N 035 nazywany też RNW 3, dwa łańcuchy na podłodze napędzane od koła a tarcze napędzane hydraulicznie.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny6910    41

Witam, potrzebuje instrukcji obsługi do opryskiwacza tecnoma, 98r. Posiada ktoś taką?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seebbel    0

Witam posiadam instrukcję obsługi kombajnu massey feruguson 520-525 zaintresowani zapraszam tylko i wyłącznie na e-maila: pbt2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harny666    0

Witam, Pilnie poszukuję instrukcję obsługi do ciągnika Massey Ferguson 699 lub całej serii 600. Na wersje po polsku raczej nie liczę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobbi    1

Witam. Posiada ktoś instrukcję obsługi do opryskiwacza "skotarek" model P124/3?

Z góry dziękuję  ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertsj413    0
Napisano (edytowany)

Witam, potrzebuje instrukcji obsługi do ciągnika Deutz- Fahr DX 90. Może ktoś posiada w wersji pdf po Polsku lub Angielsku. Proszę o pomoc. Kontakt h.mozolewski@wp.pl

Edytowano przez hubertsj413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abq    0

Witam-mam problem z  kalibracją siewnika FIONA D-70.....może ktoś doradzi jak sprawnie ustawić ją do siewu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8

Poszukuję instrukcji obsługi i napraw MF 575 w pdf.

Ewentualnie kupię w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rom19    0

Witam, potrzebuje instrukcji obsługi do Claas lexion 420, 1998 rok, IMO. jeśli posiadasz tą publikacje to proszę o kontakt.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

Posiadam instrukcje serwisowe j. angielski do ciagnikow masey ferguson , new holland ,same,deutz fahr, kubota, landini, McCormick, ford . Informacje na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naix    0

Witam potrzebuję instrukcje obsługi do ciągnika Deutz fahr agrotron 4.90 z 1996r gdyby ktos mógł podesłać to był bym wdzieczny mail naix163@gmail.com lub priv pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam planów serwisowych (oleje, płyny, smarowanie, co ile zmieniać, jakie numery katalogowe części eksploatacyjnych)  do Lamborghini RF-110. Rozpatrzę wszystkie propozycje:) Proszę o kontakt na priv lub mikbadowski@gmail.com.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondi02    0

Witam ponawiam proźbe ma ktoś tabele wysiewu i rozkład kół i przekładni (wiecie o co chodzi;p) do siewnika stegsted 2,38m 19r? Wiem że taka tabela ukazała sie kilka postów temu lecz linki wygasły.

Edytowano przez Kondi02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojmak    0

Witam

Potrzebuję katalogu napraw fendt 615ls turbomatik z 1982 roku ,odpowiedź na priv . Pozdrawiam :)

 

Edytowano przez Wojmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez xx
      Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj