tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

  • Posiada ktoś instrukcję obsługi do kombajnu MF 660? mogę zaoferować w zamian instrukcje obsługi i instrukcje napraw do ciągników Case i JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faja15    0

Jestem za interesowany instrukcją napraw ,do renaulta 180,94 moj adres e-mail to Maciej8821@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkkrzysiek    0

Tematy połączone

 

Witam. Ma ktoś może Instrukcję obsługi i katalog części do siewnika Poznaniak 6 SO 43/3C1 3.0m Rok produkcji 2001. Lub gdzie można kupić bo niestety u mnie w sklepach niema a na allegro nie znalazłem.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek00038    0

Witam, bardzo potrzebuję katalogu do MF 2640, jeśli posiadacie, albo wiecie gdzie znaleść, proszę o wiadomość na emaila : Maciek0097@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krol9    3

Witam, poszukuję katalogu części do Fendt 306 LSA rocznik 1985. Jeśli ktoś ma na sprzedaż pisać na k_krol@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuję katalogów do same deutz fahr i lamborghini. Najlepiej dostęp do ciekawej strony z tymi katalogami. Mam dostęp do innych katalogów chetnie się wymienie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

 

Kolego co konkretnie potrzebujesz do tego fenda? mogę Ci coś wysłać na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demon17    1

Witam, ma ktoś instrukcję obsługi do MDS 921, jak ktoś byłby chętny to posiadam instrukcję do MDS 932 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Zakupilem siewnik do nawozu Rauch - Beta (dolaczam zdjecia).

Mam niestety problem z ustawieniem tego siewnika. Siewnik poprzednio pracowal na 18 m, ja chcialbym go przestawic na 21 m.

Jest regulacja lopatkami przy talerzach oraz regulacja polozenia zamych talerzy. Mam problem z ustawieniem tego siewnika dla roznych nawozow typu np. saletra, polifoska i wysiewanie 200-300 kg/ha przy predkosci okolo 8km/h. Bylbym wdzieczny jesli ktos ma polska instrukcje do tego typu siewnika lub ma doswiadczenie i pomoglby mi z jego ustawieniem. Prosilbym o kontakt na adres lszewczy@gmail.com

CAM00434.jpg

 

CAM00436.jpg

CAM00437.jpg

CAM00441.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr_antek    0

Witam Wszystkich,

jeśli ktoś z Was posiada schemat elektryki i hydrauliki do reno 103.14 to będę bardzo wdzięczny. Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Witam

Poszukuję instrukcji obsługi/ katalogu części i najważniejsze tabeli wysiewu siewnika zbożowego Nodet Gougis 3m 25 rurek/ lejków, automatyczne znaczniki i ścieżki.

Gdyby ktoś posiadał proszę o kontakt.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kepa416    1

Witam poszukuje instrukcji do celów edukacyjnych. Potrzebuje instrukcje do takich maszyn z ostatnich lat najlepiej JD 6R, Challenger MT albo wcześniejsza seria JD 2011/12/13 mogą być Case podobnej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoza0604    0

posiadam instrukcje obsługi do MS, MX premium 850

 

masz jeszcze tą instrukcje obsługi do mx premium 850? z katalogiem częśći? jak mozesz to wyślij na maila p_awe-l@wp.pl

Edytowano przez brzoza0604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Co dokladnie potrzebujesz? Jesli chcesz cala instrukcje to dopiero w srode bede mial czas zeby wyslac


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Poszukuje katalogu części do zgrabiarki Niemeyer RS 380-DH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev0lt    0

Witam. Pilnie potrzebuje katalogu częśći i instrukcji napraw do Ursusa 3512 / MF 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1028    0

Witam,

 

Potrzebuje instrukcje napraw do John Deere 1065. Z gory dziekuje za info gdzie lub u kogo mozna takie cudo otrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowas41    0

Witam . Jeśli to możliwe prosiłbym o instrukcje do Class a Jaguara 800 . na e-mail nowas41@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marucha79    0

Ludu pracujący miast i wsi!

Jest taka pilna potrzeba społeczna, aby zdemaskować, ujawnić i przekazać stosownym organom tajne dokumenty (instrukcję, katalog części itp.)na temat KOPACZKI WIBRACYJNEJ Z-648 LUB PODOBNEJ. Wszelkie donosy kierujcie na marucha100@tlen.pl

To jak towarzysze, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez xx
      Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj