tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Dzisiaj zeskanuję i wstawię link do Bizona Sampo

Ps. Post napisałem aby nie zapomnieć o tym

Edit: Nie dam rady, za bardzo się zniszczyła :(

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Witam!

Poszukuje instrukcji obsługi do John Deere 6620 Premium? Znajomy sprowadził ciągnik z Francji i nie wie jak go obsługiwać :-)

Jeśli ktoś ma to bym był wdzięczny za udostępnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W zasadzie takie linki można znaleźć w tematach poświęconych konkretnym kombajnom lub są w treści tematów ogólnych np:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/53188-instrukcja-obslugi-bizon-dynamic-z115-turbo-3b/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/46282-instrukcja-uzytkownika-kombajnu-nh-1550-1540/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/54350-new-holland-1520-instrukcja-obslugi/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/51021-instrukcja-obslugi-new-holland-8060-pl/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/53377-instrukcja-obslugi/

 

Jest tego naprawdę sporo, wystarczy poszukać lub opanować umiejętność korzystania z Naszej wyszukiwarki , poza tym Wujek Google nie gryzie i kto chce ten wszystko znajdzie.

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Witam! Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika Stegsted 3m25R, Przekładnia A-D, 1-16. Ja by ktos miał byłbym wdzięczny za wysłanie. gg 11478996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wstawiłem te tabelki na poprzedniej stronie, post #495.

Czasem zamiast pytać wystarczy troszkę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Potrzebny mi katalog czesci lub jakies schematy do siewnika pneumatycznego massey ferguson 510 4m prosił bym jak by ktos posiadał pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinoko    0

Witam.

Potrzebuję instrukcji obdługi przewracarki FELLA FH 520 (składana do tyłu)

najlepiej po polsku

martinoko@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Witam poszukuję katalogu do wycinaka Fella SB 135 S ew.części nowych lub używanych do tego modelu z góry dziękuję za wszelkie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanczo8    0

Witam poszukuję pilnie instrukcji a najlepiej katalogu cześci Do massey ferguson 188 - awaria hydrauliki. Dziękuję z góry za wszelką okazaną pomoc. Adres mail

sanczo8@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy ktokolwiek posiada instrukcję do kombajna Dronningborg D7500 ?? Może też być Massey Ferguson XP31. Może być po angielsku, może być po rusku, niemiecku. Oby w jakims ludzkim języku bo posiadam wersję Duńską i szlag mnie trafia jak siedze z google translate i wychodzą mi jakieś farmazony w tłumaczeniu. Niestety nigdzie na eBay ani alle nie mogę znaleźć. Może być wersja elektroniczna nawet fajnie by było. Dzięki z góry za pomoc! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takken    0

Witam,

 

Bardzo proszę o info czy ktoś jest w posiadaniu tabeli wysiewu do siewnika Hassia DP 250? Niestety nie mogę nigdzie znaleźć w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biebrzak    5

Szukam INSTRUCKJI do LTZ 55A , oraz katalogu.

Jak ktoś posiada takową najlepiej w języku polskim byłbym bardzo wdzięczny.

Katalog znalazłem w sieci, tylko te logo mtz.pl pszeszkadza lekko a z instrukcją jest lekki problem.


"KPK Kumurun Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

Panowie poszukuję instrukcji obsługi Case CS 150 oczywiście po polsku.Dousłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abq    0

tanieWitam szanownych użytkowników tego forum i mam takie zapytanie-czy ktoś z was ma instrukcje do amazone jet 1200? Poszukuję również części do tej maszyny...za wszystkie informacje z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez xx
      Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj