tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

krzysiuzuzia    13

Witam potrzebuje tabele wysiewu rozsiewacz amazone za-x perfekt 902. byla na pierwszej stronie tego tematu ale link na ripie juz dawno wygasl.Bede bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Witam, posiadam katalogi części do wozu paszowego RMH 420c, prasy gallignani 3200L - seria 3120-3200, Steyr 8300-8320, Kemper Champion 2200- 3000, Mercedes mb trac schemat hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio90    0

Witam!

Potrzebuje instrukcji obsługi i wszystkich innych możliwych danych na temat ciągnika rolniczego Case CS 150. Prosze o pomoc. krz5yn@o2.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matik3060    10

Potrzebuje instrukcji obsługi do pługa 5-cio skibowego obrotowego najlepiej unia albo kverneland poniewaz musze zrobic technologie naprawy takiego pługa do szkoły :) Jesli kotos mógłby wysłac mi na poczte matik0993@wp.pl to byłbym bardzo wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam materiały do ciągników Massey Ferguson serii:

 

-2400-3000-3100-3400-3600-4200-4400-5400-6100-6200-6400-7400-8200-8400 ( w tym schematy, kody błędów i kalibracje)

 

kombajnów, ciągników oraz pras marki Claas!

 

wszelkie informację i pytania prosze kierować na adres:

 

 

 

 

maszynyzanglii@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie bo ostatni kupiłem rozsiewacz nawozu amazone 900 za 0c i poszukuje tabele wysiewu i szerokości wysiewu. Za odp bylbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszNowak    6

Koledzy posiadam rozsiewacz Kuhn MDS 921 mam pytanie jak powinny być ustawione Łopatki ro rozsiewu saletrzaku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Witam!

 

Potrzebuje tabele wysiewu do Amazone ZA-MI 12-36.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez piterq1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARTOLEC    0

Witam potrzebuję tabele wysiewu do siewnika Fiona D70 2,5m najlepiej po polsku

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianus15    0

Witam potrzebuje katalog czesci w wersji elektronicznej najlepiej pdf do MF 255 z góry dzieki damian65432111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupię następujące katalogi ;

Deutz-Fahr SDF e-Parts

 

Same SDF e-Parts

 

Claas METADOC v3.24

 

Perkins SPI2 2009

 

Deutz Serpic 2011

 

Proszę o kontakt.

 

W wersji elektronicznej na CD lub dostęp do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo17    2

Witam :)

Posiada ktoś instrukcje obsługi do prasy JD 550 najlepiej PL prosiłbym o przesłanie na mail'a , będę bardzo wdzięczny :) > paweldziewulski@tlen.pl <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sep68    0

witam!

mam prośbę czy któryś z kolegów posiada tabelę wysiewu dla siewnika STEGSTED 2,5 m 19 redlic najlepiej po polsku?

z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Witam! Czy ma ktoś katalog i instrukcję do cyklopa ale w takiej wersji żeby można było ją ładnie wydrukować. Znalazłem takie skanowane z żółtych książek ale ni jak nie mogę tego wydrukować. Z góry dziękuję, mój mail krawulskimichal@wp.pl


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sep68    0

witam

wielkie dzięki KRISTOFORn za pomoc bardzo ułatwi mi życie. wreszcie przestanę zgadywać i ważyć...największy problem miałem z tą kasetką przekładni jak ją obracać.

co do licznika to niestety w moim siewniku nie występuje...jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawas    0

Witam, czy ma ktos instrukcje obslugi lub katalog do polskiej prasy zwiajajacej Z 263?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sqarr    0

Witam ma ktoś tabele wysiewu i rozkład kół i przekładni (wiecie o co chodzi;p) do siewnika stegsted 2,5m 21r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że wiele osób poszukuje instrukcji do kombajnów, może warto zrobić jeden temat gdzie będziecie wklejać linki, gdzie takie instrukcje można znaleźć.

 

Na początek ode mnie:

 

- Bizon super Z056 - link.

 

- Class dominator 140, 150, 160 - link

Edytowano przez Leasing-rolniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez xx
      Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj