tommy66692

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych cz.3

Polecane posty

masiew    31

poszukuje katalogu do claas rollant 44. posiada może ktoś?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

witam szukam instrukcji do kombajnu claas columbus lub innego małego z lat 60do90 lub jakieś parametry przy pomocy których mogę ustawić parametry do koszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrezeS92    25

Witam! Potrzebuje Katalogu części i instrukcji napraw do ciągnika Ursus 4512-4514. Najlepiej skany albo w PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon55    0

Witam Serdecznie;p

Potrzebuje katalogu części, instrukcji napraw i instrukcji obsługi do ciągnika Case Magnum 7120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam katalog części do Case;New Holland;Johne deere jak coś będzie potrzebne pisać. Szukam nazwy katalogu do Deutz-Fahr nazwa katalogu i jakie modele zawiera. Ktoś pomoże wymienię się informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF_6150    0

Witam,

Poszukuje instrukcji obsługi do ciągnika MF 6150 i książki serwisowej. Gdyby ktoś mógł udostępnić będę bardzo wdzięczny.

Chciałbym również prosić osobę, która posiada EPSILON Massey Ferguson żeby wrzuciła go na jakiś serwer i podała mi link do ściągnięcia bo nie ma nigdzie w necie. Jest tylko na chomiku ale z niego nie mogę ściągać.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

pozdrawiam

kowalskia85@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djm    0

Witam!

Posiada ktoś instrukcję obsługi do kombajnu zbożowego CLASS MERCATOR 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam takiego katalogu Deutz-Fahr SDF e-Parts jest ktoś w stanie mi pomóc odwdzięczę się lub wymienie informacjami?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Szukam polskiej instrukcji obsługi (i innych materiałów) do fergusonów serii 62xx, 82xx lub podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Napisano (edytowany)

Wczoraj pół dnia przeglądałem chomika i są tylko katalogi części. Instrukcje jakie znalazłem to albo stare modele serii 30xx albo 4xxx. A szukam czegoś nowszego z hydrauliką zewnętrzną na elektrozaworach.

 

 

Udało mi się znaleźć katalog części i instrukcję obsługi do 62XX, instrukcję napraw do 82XX oczywiście po angielsku.

Jak by ktoś chciał to mogę udostępnić.

Nadal poszukuję instrukcji napraw do 62XX.

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

do usunięcia.

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovi    0

Witam , potrzebuje tabeli wysiewu do siewnika zbożowego taarup kvenerland, macie coś takiego albo wiecie gdzie to znależc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

Witam potrzebuje instrukcji napraw do ursusa 2812 jeśli ktoś posiada to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez xx
      Posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika hassia du 300
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj