Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3500 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez kamilek767
      Witam ;) Kto posiada i może się wypowiedzieć co do tych dwóch rozsiewaczy ? Rozważam zakup któregoś z nich.
    • Przez Marcin06
      Witam, myślę nad przyspieszeniem pracy podbieracza tak aby prasa lepiej pobierała materiał. Bo jak do tej pory to materiał stawia się, szczególnie przy dużej ilości słomy. Na forum odszukałem, że pracę można przyspieszyć poprzez zmianę jednego z trybów na mniejszy, ale ta zmiana pozwoli tylko przyspieszyć podbieracz a widły podajnika nadal będą chodzić bez zmian.

Może przerabiał ktoś z was, aby zwiększyć prędkość pracy podbieracza i wideł podajnika lub ma jakieś pomysły.
    • Przez kubatedi
      Cześć
      Moje pytanie może wydać się dla niektórych głupie ale ja nigdy wcześniej nie miałem z tym styczności i wolę zapytać
      We wrześniu 2018 będę chciał posiać żyto hybrydowe kws bono i tutaj  moje pytanie jak ustawić siewnik poznaniak ? wiem tam w tabeli nie ma tego bo to dawne czasy
      Na worku kws jest napisanie ze waży 35 kg a jak bym chciał na przykład wysiać na 1,12h  2j/h i chciałbym ustawić ilość 80kg/h to według mojego prostego rozumowania braknie mi 10 kg czyli co jeszcze jedna muszę kupić  pomóżcie bo jestem kompletnie zielony za każdy komentarz hejtu dziękuję z góry Pozdroski