Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez cash8791
      Witam serdecznie z góry przepraszam jeśli temat się powtarza ale nie mogłem znaleźć informacji na temat mojego problemu otóż mój problem polega na tym iż kostki wychodzące z prasy są w kształcie mniej więcej trapezu z tym szczegółem ze zawsze jedna strona jest krótsza a druga dłuższa , nadmienię iż wszystkie kostki są związane oraz to ze przeprowadziłem remont całego młota wraz z listwami prowadzącymi jak i wymieniłem dźwignie tnące i palce na aparatach i nic to nie dało (myśląc iż wina leży po stronie młota), nagarniacz również był wyregulowany i zamocowany nowy naciąg sznurka wraz z porcelanowymi tulejami kostki są zawsze związane ale krzywe jeśli ktoś ma wiedze na ten temat to mam nadzieje ze podzieli się informacja co jest przyczyną takich kostek.
      PS. Sznurek jaki używam to Jubilat 2500
      Pozdrawiam
    • Przez Bolo77
      Witam. Ostatnio zakupilem prase sipma farma 2 ale zauważyłem że po podniesienu klapy komory ona sama mi opada. Musze ja blokowac na rozdzielaczu inaczej opadnie.  Czy to jest normalne ?
    • Przez Kondzio342
      Witam. Mam koledzy pytanie czy moge rozdIelacz ktory steruje w ciagniku podbieracz - komora wyrzucić i podlaczyc bezpośrednio do ciagnika na trzy przewody u sterowac z ciagnika???
    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3300 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez tomacha001
      Sprzedam prasa sipma 91 rok stan idealny 
      5500 zł do negocjacji nr telefonu 603 785 709 lub priv lokalizacja Ciechocinek okolice 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.