Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mlodybauer

ktora maszyna lepsza farmtrack 80 4wd czy case jx70

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
MrDragon    1

Ja bym polecał NH seri TD5000 (coś mi się zdaje że seria tdd została wycofana na rzecz td5000) i z tatą gdy byliśmy na agropremierach w Poznaniu to za 95 KM() w standardzie chciał po u[ustach 95 tys. A co do Farmatracka to to jest ..., w mojej szkle mają 3 z czego jeden już ma spieprzoną pompę. Kup lepiej jakiś zachodni lub zainwestuj w Zetora Proksime a wyjdziesz o wiele lepiej. Dla ciebie polecam:

NH td 5040

Case jx 80

Zetor Proksima 84212WD

Czasami lepiej przycisnąć pasa na parę oni więcej niż potem żałować kilkanaście lat ;)

www.up.poznan.pl/knir/

drzewis98    8
A co do Farmatracka to to jest ..., w mojej szkle mają 3 z czego jeden już ma spieprzoną pompę.

wiesz w szkołach rolniczych bywa róznie ale większość to sprzętu nie szanuje a po drugie trafiają się takie buraki co wogóle chyba ciągnika nie widzieli na oczy i chcieli sobie pojeździć nowym traktorkiem nie potrafią a jezdżą i psują chociaż nie chodze do szkoły rolniczej ale wiem co sie wyprawia bo kumpel się uka i czasami widze jak przyszli farmerzy pomykają traktorami naprawde żal. W farmtracku wystarczy że dźwignie od pompy rodzielacza będzie włączona i bedzie chodziła na sucho(niebedzie podłączona do żadnej maszyny) to się rozwali.

mlodybauer    0
Tylko w case masz pełno elektroniki jeden kabelek ci sie zapali to mozesz sie pozegnac z ciagnikiem ;)

Tak to racja zastanawialem sie i nad tym i case jest bardziej skomplikowany do samo naprawy i bez serwisu sie nie obedzie a farmtrac jest ciagnikiem latwym w obsludze

Wiadomość z agroFakt.pl

beorn    1

gdzie wy macie ta elektronike w Case??i co tam jest takiego skomplikowanego??

Kuki19    2
Tak to racja zastanawialem sie i nad tym i case jest bardziej skomplikowany do samo naprawy i bez serwisu sie nie obedzie a farmtrac jest ciagnikiem latwym w obsludze

pewnie młotkiem i przecinakiem go nbaprawisz ;) , kolego belarusa sam naprawisz tak samo jak i tego case, co tam jest bardziej skomplikowanego - półbiegi rewers elektrochydrauliczny, ehr, a może komputer pokładowy, moim zdaniem case jx jest równie prosty jak faremtrac

Kuki19    2

do farmtracka tak jakby fabrycznym ładowaczem jest ł 104 z agromaszu z mrągowa, a co sie tak kolega czepił tego dużego metalfacha już pisał o tym wcześniej?

mlodybauer    0

No tak! ale własnie dealer u ktorego bede brał farmtraca oferuje mi takze taki ladowacz i jesli wszystko bym brał u niego to cena jest bardzo interesujaca! i moge ja jeszcze negocjowac!

Nie cytuj poprzedniego postu!!

Edytowano przez robertbara

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.