Skocz do zawartości
michallm

McCormick C-85MAX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

michallm    0

Witam mam problem z klimą, tylnymi i przednimi światłami roboczymi wycieraczkami i radiem

tzn. jadę i nic nie działa a jakieś drgania ,doły to się wszystko włącza ,ale gdy włączę tylne światła to wszystko się wyłącza

sprawdziłem wszystko i nic nie znalazłem proszę o pomoc :)

wlodiw    2

A masz tak od kiedy go kupiłeś, czy dopiero zrobiło się teraz? Myślałem, że coś ci nie łączy na jakiejś kostce, albo przekaźniku, bo to wygląda jak było podpięte pod jeden przekaźnik, bo na bezpiecznik to za dużo tym bardziej że jest klima. Ale jak piszesz że jak włączysz tylne halogeny to wszystko gaśnie tak?

michallm    0

zrobiło się dopiero teraz

a co do kostek jest tylko kilka tak mysle ze sie kable przetarly bo przewody ida pod kabina a wszystko jest podpiete do przekaznikow jest ich ze 20

Wiadomość z agroFakt.pl

JacekNH    0

Nie znam się na elektryce, ale może sprawdzić kabel masowy od kabiny. Skoro mówisz, że na wybojach wszystko działa.

PIOTREKrrrr    0

Dzwoń do pana Romanowskiego kiedy byłem u niego tak wiele o pomocy serwisowe dla McCormick mówł nawet po gwarancji

A jak nie to przynajmniej serwis ci coś podpowie bo to jakaś drobnostka musi być !!!

Prezesito    0

cały problem leży w kostce która jest umiejscowiona w wiązce przewodów biegnących pod boczną osłoną maski ciągnika tzn między przewodami klimatyzacji itd taka duża kostka plastikowa czarna wystarczy ją wyczyścić i okleić taśmą aby nie rozłączała sie w trakcie jazdy po nierównościach. powinno zadziałać, też miałem ten problem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dansobin
      Witam wszystkich,
      Chciałbym uzuskać opinie od innych użytkowników ciągników z serii CX (McCormick oraz CASE), jestem użytkownikiem McCormick CX100 rok 2003, ciągnik ogólnie stan dobry ale wydaje mi się że brakuje mu mocy, Przy orce pługiem 3x40 na IV klasie ma problem osiągnąć 6 km/h, jeżdziłem 3 L (około 5 km/h), ewentualnie na 1 H ale tylko na żółwiu, po rozpędzeniu i przerzucenia półbiegu na zająca ciągnik słabnie, czy to możliwe żeby ponad 100KM miało problem z takim pługiem? Chciałbym zasięgnąć opinii innych użytkowników tak dla porównania przed jakimikolwiek naprawami.
    • Przez wloczykij
      Witam,
      Ciągnik fabrycznie ma żarówki H4, po 8 latach użytkowania zauważyłem że ma też żarówki h7 po bokach lampy, co ciekawe znalazłem też gotową kostkę koło reflektora do tych żarówek, czyli wychodzi na to że instalacja jest przygotowana pod podłaczenie ich, ciekawi mnie co to za żarówki? Oświtelenie robocze? Gdzie są w kabinie ich kostki by je podłączyć i przede wszystkim jak fabrycznie powinny być podłaczone? dodatkowy przycisk ? Załączam foto żarówek.
    • Przez Piters182
      Witam, czy możecie mi coś powiedzieć na temat nowego ciągnika Mccormick XTX 145 wszystko chce wiedzieć ne temat jego.
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mógłby mi ktos powiedziec jak to jest z silinikami w case mx, mccormick mtx? 
      Głownie chodzi o to w ktorych latach i jakich modelach były monotowane silniki CUMMINS a kiedy IVECO oraz PRKINS ?
      Wiem ze perkins to na pewno w case mx80c mx90c oraz mx100c a takze w mccormick MC. Ale cos slyszałem ze w mtx tez perkinsy byly np chyba mtx 140. Ogolnie troche nie ogasrniam kiedy i gdzie jakie siliniki sa i w których latach wiec jak ktosby mogł pomoc to z gory dziękuje
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki McCormick.