Skocz do zawartości

Polecane posty

jancyk51    0

Witam. Do wiosny muszę kupić nowe sprzęty do siana. Tzn używane ale tak najlepiej po 2000 roku nie starsze.
Jeździć z tym będzie c330m. Powiedzcie z doświadczenia czy c330 da radę z krone 5,50 przetrzasaczem i krone 3,30 zgrabiarka? Głównie chodzi o to czy podniesie..

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    400

Żeby nie być gołosłownym Fella th540hydro to jakieś 450-500kg i juz zaliczyłem urwany wieszak w c360-3p ale bez szaleństw można jechać...

Zgrabiarka fella ts 335 to 30tka potrafi unieść kilka cm a wazy też coś 450kg a teraz poszukaj ile ważą te twoje marzenia, przejrzyj galerie i szukaj

jancyk51    0
Napisano (edytowany)

Panowie nie spinajcie się bo zadnej karuzeli nie miałem i nie mam pojęcia w praktyce..rozwialiscie moje wątpliwości to teraz co byście polecili do 30 stki? Krone ma coś mniejszego? Do ilu kg masy szukać żeby 30 dała rade..?
Galerie już przejrzałem cala

Edytowano przez jancyk51

hodowcamlody    31

Przewracarka to np fella th 370, 3 pokosy po 1.65m bierze, wszystko ruchome można ładnie pojechać, po nierównościach zakrętach. Z mfem to spokojnie 1,2szosowa, no to pomyśl sobie jaką to wydajność robi. Po przesiadce z taśmowki wydajność cię za***iscie zaskoczy. A co do zgrabiarki to bym szukał jakieś pod 3m, jakaś nie ciężka np fella 280, tyle żeby miało koła w jakiś sposób skrętne i wystarczy można jeździć wszędzie.

lukbold    400
Napisano (edytowany)

[galleryimg=667308] pytaj jak sobie radzi. 420kg

[galleryimg=656195] 411kg

Edytowano przez lukbold

PRIMO    179

Jeśli chodzi o zgrabiarkę to proponuję ci KUHN-a GA 300 G do trzydziestki wsam raz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się