Polecane posty

roborolnik    5

Obciązniki ie przydadzą zwłaszcza jeśli masz metalową oslone, no chyba ze wprawiony jesteś do jazdy na hamulcach ale po pytaniu stwierdzam ze raczej nie, podnieśc napewno podniesie, gęsta trawa 3 bieg drobna 4 bieg, a tych co gęstą trawe koszą na 4 to podziwiam bo umnie jak rozbujam to daje rade tylko ze na zabezbieczeniu zaraz puszcza bo kosiarka nie nadaza obrotami(nie zeby mocy brakowało) i sie kosiarka zwija :lol: wniosek taki, ze albo robicie bez sprawnego zabezpieczenia i katujecie sprzęt albo poprostu nie macie naprawdę gęstej trawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Dziki fajny film :rolleyes: w jakim ty regionie mieszkasz że jest tyle bocianów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

ja kupiłem 2 miesiące temu D 732 na balonach dałem 7,5 kafla i musiałem odmalować , teraz wygląda jak nowa, wywrot jest , przegląd , ubezpieczenie, gumy ok , zapas jest , oświetlenie i pneumatyka też , i media na druga przyczepe wyprowadzone , wsio haraszo


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Kolega z forum ma sprzedać odnowioną przyczepę ........jak byłem u niego po rozsiewacz to pytał się czy ktoś nie chce 3.5 tonowej przyczepy dwuosiowej.Wszystko sprawne , koła 10.0 stan dobry.Cena 5000 zł, na pewno by coś urwał i C-360 też ma z turem za 11.000.zł . O taka dokładnie -- http://moto.allegro.pl/przyczepa-wywrotka-3-5-tony-i1654289763.html

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

rozumiem że jak bezpiecznik puści i kosiarka się zwija to może rozwalić wałek > ?


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Śmiało zapinaj i do roboty, 30 spokojnie da sobie radę.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Zacznę tak: widlak do bel, jedno osiowa przyczepka, wóz do bel, kosiarka rotacyjna Z-173, zgrabiarko-przetrząsarka PUCHACZÓW (coś tam Z-xxx), pająk polski( roztrząsacz pokosów), przyczepa samozbierająca PÖTTINGER 25, pług 2 skibowy zagonowy, brona 3 polowa lekka, obsypnik, rozrzutnik obornika 1 osiowy. I to chyba wszystko.....a i jeszcze czasami betoniarka jest zaczepiana oczywiście do przetransportowania;)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

ja nie mam c-330, ale umnie zaczepiał gość nawet pług 3 skibowy taki od c-360, no a pozatym talerzówka 1,6m, brony 5 polowe, prasa z-224, rozrzutnik dwuosiowy, siewnik i inne lekkie , no i oczywiście tur i nawet sianokiszonkę ładują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agregat uprawowy 2.1 m, pług 5 skibowe podorywkowe i 2 skibowe,rozrzutnik polski1 osiowy,przyczepe wywrotke 1 i 2 osiową,kołówkę,opryskiwacz,pająka,zgrabiarke 5 karuzelową, brony 3 polowe, TUR 1, kopaczkę elewatorową, czasami rotacyjną oraz prase kostkująca john deere B)

to chyba wszystko.. :D

Edytowano przez muszkieter97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

no u mnie to ma lekko :lol: wóz, kultywator, UG2, bronki, kopaczka elewatorowa a jak przyjdzie sezon na ścinkę to w lesie trochę robi a głównie to ciągam drzewo na podwórko i to chyba wszystko no chyba że od czasu do czasu zgrabiarka 7 gwiazdowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

rozrzutnik 3,5, tony przyczepa 3,5 tony, kultywator 2,1, brony 3, sadzarka do ziemniaków i do warzyw, kosiarka rotacyjna nie pamiętam symbolu ale ma 3 noże na bębnie, prasa massey ferguson. opryskiwacz 400l. 12m. szerokości, wozy. wózek, przecząsaczo-zgrabiarkę 5, glebogryzałke, rozsiewacz nawozów, siewnik zbożowy,pług 2 skibowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A u mnie tak: przyczepa 4.5, opryskiwacz 400/12, brony "5", rozsiewacz motyl 550 kg, pająk 7, karuzela, bolek, cyklop, siewnik poznaniak, siewnik punktowy, objeżdzacz do buraków, radło, wały po cambrig croscil czy jakoś tak, urządzenie do bielenia, kiedyś kopaczka i zbieracz do liści, ogólnie jako ciągnik pomocniczy do wszystkiego w podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

U mnie

 

wozy, kołówkę, rozsiewacz nawozów kos, brony 3, agregat uprawowy bodajże 2,1m , pług grudziądzki 2 skibowy 50cm lemiesz, lub czasem pożyczane 3 po 35cm, kosiarkę rotacyjna 1.65m, kopaczkę konną na podnośnik i na jesień prace w lesie ;)

Edytowano przez Maniek101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

ja tam dwukółkę,sadzarkie,przyczepę,4,5 bo ładowacz cyklop resztę sprzętu mam do dużych ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reset1990    0

przyczepe 4.5 ton

kopaczke dwu rzedowke..

sadzarke.

brony 5polowe lekkie

prase (kostke mala) cllasa

rozutnik 3.5 ton

cyklop

opryskiwacz

siewnik (kosa) xD piasta

rotacyjna

grabiarke

pług 3 skibowy

 

 

ps .. ten ciagnik ciapie a idzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9595    2

Nasza C-330 ciąga tylko opryskiwacz 1200 litrów i roztrząsacz do siana (karuzela) ;) . Krótko mówiąc jest u nas na wakacjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szudy    0

U mnie to plug dwóskibowy,kopaczke elewatorowa z koszem,przyczepke jednosiowa,glebogryzalke,brone,i niejednokrotnie w zime plug sniezny+kulig;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czasami pożyczam taką kosiarki i obciążników na przodzie nie mam i jakoś przodu mi nie podnosi.Na 5 to ja nie radze kosić bo u mnie się pokruszył wał ale na 4 śmiga aż miło B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Witam. Mam do was pytania , czy ursus c330 da rade sobie z kosiarką rotacyjną od c360? Czy podnośnik da rade podnieść? Potrzebne będą obciążniki na przód żeby mi nie rzucało? I jakim biegiem jak coś kosić? Z góry dzięki za odpowiedz.

kosiarka rotacyjna 1,6 m

C 330 bez problemu daje sobie radę z tą kosiarką 1,6m, sam mam i bardzo dobrze mi się kosi. Koszę na 4 biegu, teren górzysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

również potwierdzam że da radę, u ojca c-330m walczy z taką kosiarką na 4 biegu od 1996r., u teściów c-328 daje radę z taką samą, tylko przodem jakoś bardziej buja, ale to możliwe że przez brak obciążników na przodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

Ja polecam Grass-Rol Z181 pracuje z C330 od kilku lat od nowości i jak narazie żadnej awarii nie było i oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj