AGRObombula

czy ktoś w polsce uprawial już soję

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pstaszek    238

Jesteś takim betonem, że nawet najlepszy udar sobie z tobą nie poradzi masz w swojej głowie swoje racje a Ja czy inni mają swoje racje, czego jeszcze nie rozumiesz, bo Ja ciebie doskonale rozumiem chcesz żeby ci przyznać racje to proszę bardzo masz rację, ale swoją i tylko swoją tak jak Ja i każdy na tym forum jak chcesz mieć racje nad tymi wszystkimi racjami to musisz to udowodnić a na razie to dyskusja z tobą to podobna do dyskusji z dzieckiem, które jeszcze nic nie wie i wydaje mu się, że to, co on myśli to jest to, co powinni wszyscy robić tak mi przykro, ale nie masz racji nad wszystkimi racjami jak tego nie rozumiesz to niema, o czym z tobą dyskutować. Co do termometru to poczytaj poprzednie posty, po co to zrobiłem a nie będziesz pisał, że się bałem udowodniłem, że nie jest tak jak tu niektórzy piszą a mimo to jak czytałeś niektórzy poddają w wątpliwość wiarygodność wskazań termometru twierdząc, że jest to mało wiarygodne albo, że mam sobie kupić lepszy termometr, bo jest coś takiego jak temperatura odczuwalna i jak z kimś takim dyskutować jak on nawet nie wie, co to oznacza tak, że przykro mi, ale Ja nie płakałem i nie płaczę po prostu ubezpieczenie i nie masz ryzyka, o którym z uporem maniaka ciągle mówisz a ryzyko Jest w każdym momencie uprawy, co dałoby, że bym posiał w maju jak przedwczoraj by mi to wymroziło, dlatego zrozum ubezpieczenie, czego nie zrozumiałeś czytając poprzedni post. Jeśli ktoś tu płacze to tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Raz piszesz że mam rację raz że nie i jeszcze ten beton haha 

Ja myślę że ty sam nie wiesz co piszesz  

Piszesz zbyt dużo i zawsze musisz mieć rację a mam wrażenie że wcale tak nie jest masz mała wiedzę o uprawie soi i próbujesz dominować tylko że forma forum jest inna można rozmawiać wymieniać się spostrzeżeniami ale troszkę więcej wychowania i kultury

Jak będziesz mniej agresywny i nie będziesz nikogo atakować i obrażać to ludzi tu będzie więcej i od nich się więcej dowiesz o uprawie a tak to ich odstraszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238

Jak zwykle piszesz to, co chcesz, że niby ci przyznawał rację powiedziałem ci tylko, że masz racje, ale tylko swoją, czego ty nie rozumiesz chcesz sobie pisać na forum to pisz zasada jest prosta jak się kogoś czepiasz to nie licz, że dostaniesz pochwałę a wręcz przeciwnie, więc jak coś piszesz to się zastanów i zacznij się wymieniać doświadczeniem a nie z uporem maniaka jedno i to samo wydoroślej to podyskutujemy, ale na argumenty a nie, bo ty tak uważasz. Poza tym już pisałem, że nie jestem na tym forum żeby mnie ktoś lubiła tylko udowadniam, że niektórzy wypisują podobnie jak ty tylko to, co uważają, że wedle ich myślenia jest prawdą, czyli jak już ci pisałem każdy ma swoją, ale to trzeba udowodnić a nie tylko napisać Ja udowodniłem teraz twoja kolej albo tych, którzy uważają, że to, co Ja zrobiłem to nieprawda jestem gotowy na odparcie ich argumentów, bo nie mają racji tak jak i ty proszę o dowody a nie słowa. To że się z kimś nie zgadzam to nie znaczy, że jestem agresywny, bo to samo można powiedzieć o tobie i każdym, kto się z tobą czy zemną nie zgadza więc jak widzisz znów nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Ma być jeszcze jedno zagrożenie przymrozków muszę kupić termometry będę badał ptasznikowi temperaturę 

Jego bul jest lepszy nisz mój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

jest jeszcze jedno ale co do tej temperatury - 5 przy gruncie u pstaszka w soi

termometr nie jest do badania gruntu

termometr styka się z gruntem 

leży 

był w parującej łapie posranego ze strachu  przed wymarznięciem soi oszołoma !!

promieniował / parował grunt

psikając dezodorantem rtęć w termometrze  wskazania dynamicznie spadają ponoć przez parowanie

jak by się jakiś trochę lepszy z  fizyki pofatygował  i wyjaśnił co nieco , bo te brednie tego oszołoma mnie podkórw....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238

Zodiax

Rozumiem, że nie masz żadnych argumentów a tekst kazika jest dla takich naiwnych ludzi jak ty kazik twierdzi, że czyjś bul jest ważniejszy od jego bólu tak jak i ty, więc pytam kazika i ciebie a dlaczego chciałbyś, aby twój bul był ważniejszy od Mojego czy na równi skoro przez 8 lat poprzedniego Rządu tak było, że jego bul był ważniejszy od innych i wtedy mu to nie przeszkadzało tak jak i tobie, więc rozumiesz, że ten tekst jest dla takich naiwnych młodych ludzi jak ty tylko tacy jak ty dają się na niego złapać szukasz zrozumienia twojego toku myślenia a nie masz żadnych argumentów musisz sobie znaleźć kogoś, kto będzie ci przytakiwał, bo Ja na pewno nie pozdrawiam i życzę szczęścia, bo to w uprawie soi i innych upraw jest bardzo ważne a przede wszystkim UBEZPIECZ SOBIE UPRAWY I SOJĘ TO BĘDZIESZ MUGŁ SIAĆ SOJĘ TAK WCZEŚNIE JAK JA.

stach12

A teraz ty nowe wcielenie ORDYNATYRA słynnej doglebówki twoje skróty myślowe są identyczne, jakich on używał też tak jak ty wymądrzał się tymi skrótami myślowymi twierdząc, że uprawia soje i zbiera po 5t z 1ha ty też niby uprawiasz soję i zasiałeś ją w podobnym terminie jak Ja a drugą później, ale jak na razie żadnego zdjęcia i mam wierzyć, że ty jesteś ekspertem w uprawie soi.

Przekręcasz wszystko, co piszę i próbujesz mnie ośmieszyć twoimi żałosnymi skrótami podobnie jak to robił doglebówka, ale to poświęcenie jak widzę nie poszło na marne opłacało się wstać przed 3 nad ranem, aby pokazać, jakim jesteś hipokrytą i że nic nie wiesz na temat uprawy soi. Expercie wyjaśnij wszystkim, czym się mierzy temperaturę jak nie termometrem rozumiem, że to ty określasz gdzie była, jaka temperatura, bo termometr nie jest od mierzenia temperatury hipokryta nie masz racji szukasz poklasku, lajków, dlatego tu przyszedłeś czyżby tam gdzie byłeś poprzednio już cię mieli dosyć jesteś świeżo zarejestrowany na tym forum, co by pasowało do nowego wcielenia doglebówki nie potrafisz przełknąć porażki.

Poniżej zdjęcia z pomiaru temperatury tym razem obydwa termometry zobacz jak pięknie cię zdemaskowałem expercie od siedmiu boleści warto było hipokryto warto było.

Zdjęcia poukładanie zgodnie z czasem, w którym zostały zrobione soja w tym miejscu gdzie leżał termometr żyje do dzisiaj tak samo jak na innych polach gdzie niebyła mierzona temperatura jak widać soja przetrwała -2 stopnie, czyli brednie experta stach12 to tylko brednie.

 

 

1-przymrozek -2,5 C a przy gruncie  0 C..JPG

1-1przymrozek -2,5 C a przy gruncie  0 C.JPG

2-przymrozek -3,5 C a przy gruncie  -1 C.JPG

2-2przymrozek -3,5 C a przy gruncie  -1 C..JPG

3-przymrozek -5 C a przy gruncie  -2 C..JPG

3-3przymrozek -5 C a przy gruncie  -2 C.JPG

4-przymrozek -2 C a przy gruncie  +4 C.JPG

4-4przymrozek -2 C a przy gruncie +4 C..JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238

Poza tym zdjęcie soi, które wstawiłem, która najprawdopodobniej dostała popalić po przymrozku tak wtedy myślałem to expert stach12 stwierdził, że to po przymrozkach i powiedział cytat ”pstaszku przy twojej obsadzie i przemrożeniu takim jak na 3 zdjęciu według mnie plantacja do kasacjia” koniec cytatu zdjęcie zostało zrobione w dniu 23 kwietnia, czyli na drugi dzień po przymrozku a inny znawca wladirol twierdzi, że u niego widoczne objawy po przymrozkach wystąpiły dopiero po 5 dniach pokaże więcej zdjęć, aby pokazać, że to nie uszkodzenia po przymrozkach wszystkie te uszkodzenia wystąpiły na moich polach tylko na obrzeżach pul od południowej, wschodniej, zachodniej i północnej strony niema ich na innych częściach pola a tylko na obrzeżach pul, co przy przymrozkach mało prawdopodobne moim zdaniem uszkodzenia spowodowane przez szkodniki, co by tłumaczyło obrzeża pola a i porażenie chorobami dodatkowo wstawiam zdjęcie wykonane przez ODR Łosiów zdjęcie dosyć małe, ale wyraźnie widać, że uszkodzenia po mrozie wyglądają zupełnie inaczej poza tym jedno zdjęcie z Łosiowa, które pokazuje siewkę soi porażona alternarią podobne objawy do tych, które są w mojej soi gdyby nie to, że to tylko na obrzeżach pul to bym jednoznacznie powiedział ze to choroba a tak nie wykluczam szkodników no i w małym bardzo małym stopniu że to po przymrozkach takie zdjęcia, które dają do myślenia przede wszystkim pseudo ekspertom soi.

 

IMAG0251.JPG

IMAG0252.JPG

IMAG0279.JPG

IMAG0283.JPG

IMAG0286.JPG

IMAG0284.JPG

IMAG0285.JPG

yhlvmdm.jpg

dpbtfag.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Drogi  ptaszniku

więc pytam kazika i ciebie a dlaczego chciałbyś, aby twój bul był ważniejszy od Mojego czy na równi skoro przez 8 lat poprzedniego Rządtak było, że jego bul był ważniejszy od innych i wtedy mu to nie przeszkadzało" 

Myślę że Kazikowi i mi chodzi o to by pokazać pychę chytrość chciwość i egoizm do tego dochodzi arogancja i to fakty 

nie można czynić złego bo inni tak robili trzymaj poziom dej przykład 

to że tamten rząd kradł i robił przekręty to nie usprawiedliwia tego rządu że może robić to samo 

Ja nie poszłam w dniu śmierci na grób ojca ale Kaczyński wolno było jego bul faktycznie jest ważniejszy 

ps twoja soja jest strasznie nie równa to chyba wpływ zbyt wczesnego siewu i nie równych wschodów teraz jak się nie wyrówna jedna będzie dominować nad drugą  i to obniży plon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238
17 minut temu, Zodiax napisał:

Drogi  ptaszniku

więc pytam kazika i ciebie a dlaczego chciałbyś, aby twój bul był ważniejszy od Mojego czy na równi skoro przez 8 lat poprzedniego Rządtak było, że jego bul był ważniejszy od innych i wtedy mu to nie przeszkadzało" 

Myślę że Kazikowi i mi chodzi o to by pokazać pychę chytrość chciwość i egoizm do tego dochodzi arogancja i to fakty 

nie można czynić złego bo inni tak robili trzymaj poziom dej przykład 

to że tamten rząd kradł i robił przekręty to nie usprawiedliwia tego rządu że może robić to samo 

Ja nie poszłam w dniu śmierci na grób ojca ale Kaczyński wolno było jego bul faktycznie jest ważniejszy 

ps twoja soja jest strasznie nie równa to chyba wpływ zbyt wczesnego siewu i nie równych wschodów teraz jak się nie wyrówna jedna będzie dominować nad drugą  i to obniży plon 

Używanie słowa „Drogi” i jednocześnie przekręcanie mojej nazwy świadczy o tym, jaki jesteś fałszywy podobnie jak twój idol kazik.

To twoje słowa i wedle ciebie i kazika, więc ich przestrzegaj i nie bądź taki jak dotychczas przypomnę tylko, że to ty mnie zaatakowałeś, więc jasno ci powiedziałem, dlaczego jesteś hipokrytą tak jak i kazik, ponieważ żądacie od innych tego, czego sami nie przestrzegacie, czyli zacznij od siebie już ci to wcześniej napisałem. Co do soi bardzo się przejmujesz moją a powinieneś zadbać o swoją nie miałeś racji dotychczas to i nie masz racji w tym temacie teraz to następny dowód jak twoje słowa są puste tak jak i kazika tobie wolno a Mi nie po prostu jesteś hipokrytą i nie masz racji tak jak już pisałem proszę o konkretne dowody a nie twoje wyidealizowane przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Jak piszesz że nie mam racji to potwierdza fakt że "Twój bul jest lepszy nisz mój " 

A nie lepiej było by odpuścić jak ja teraz 

Odpuszczam MASZ RACIE ja się mylę haha twoja soja jest lepsza jesteś pionierem w uprawie tej rośliny najlepiej wydaj książki przewodnik w uprawie tej mało znanej rośline 

Ja chętnie kupię bo mam  mała wiedzę w końcu sieje ja pierwszy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238
2 godziny temu, Zodiax napisał:

Jak piszesz że nie mam racji to potwierdza fakt że "Twój bul jest lepszy nisz mój " 

A nie lepiej było by odpuścić jak ja teraz 

Odpuszczam MASZ RACIE ja się mylę haha twoja soja jest lepsza jesteś pionierem w uprawie tej rośliny najlepiej wydaj książki przewodnik w uprawie tej mało znanej rośline 

Ja chętnie kupię bo mam  mała wiedzę w końcu sieje ja pierwszy rok

Przeczytaj, co napisałeś fałszywy obłudniku „Odpuszczam MASZ RACIE ja się mylę haha” nie potrafisz pisać a soje uprawiasz chyba w farming symulator. Dość zabawy dzieciaku pora na naukę, więc więcej czasu ci nie będę zabierał, bo przynudzasz.

Czyli to, co napisałeś, że odpuszczasz ma się nijak do tego, co napisałeś na końcu, czyli całe te wypociny to tylko twoja fałszywa deklaracja i obłuda, ale skoro masz takie autorytety jak kazik to nic dziwnego, że jesteś tak obłudny i fałszywy jak on pozdrawiam i ponawiam apel jak czegoś wymagasz czy żądasz, aby inni to robili to najpierw zacznij od siebie kazik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

róznych kotasów się spotykało ale  taki egzemplarz jeden na milion 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Nie jestem dzieckiem mam większa wiedzę nisz ty 

Jestem rozsądny i nie będę jeż ci odpisywać

A Kazik w tej piosence ma rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238
47 minut temu, stach12 napisał:

róznych kotasów się spotykało ale  taki egzemplarz jeden na milion 😀

Nie przeklinaj expert wiem, że takich jak ty to nie trzeba ze świeczka szukać.

Może coś o przymrozkach w soi.

Oczywiście większego niż ty na tym forum niema masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34

hey Zodiak ale pojechałeś ptasznikowi teraz to nas nie zaprosi i nie pokaże tej soi 

ps Kazik ma pewne odchyły ale z tą piosenką trafił w sam środek prawdy i ludzie to popierają co śpiewa

Wystarczy spytać ludzi zobaczyć ile piosenka ma odsłon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238

Taka ciekawostka soja z 2018 roku 27 maja aż się wierzyć nie chce to tak dla tych, którzy coś tam o perspektywach dla soi bredzą w tym roku ich po prostu niema a każdy rok jest inny.

 

IMAG0461.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suffeks    206

w tym roku wszystko jare jest opoznione 2tyg, dawno takiego zimnego maja nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238
Napisano (edytowany)

suffeks

W prognozie długoterminowej nadal chłodno żeby nie powiedzieć zimno.

I jeszcze zestawienie od 2015 roku, od kiedy zacząłem dokumentować uprawę soi, czyli jak wyglądała soja w maju nie są to dokładnie te same dni, ale są to niewielkie różnice to pokazuje, że każdy rok jest inny i jeśli ktoś powtarza z uporem maniaka, że trzeba przewidzieć i wybrać korzystne perspektywy dla soi to niema praktycznej wiedzy na temat uprawy soi teraz może wreszcie zrozumie, że niema takiej możliwości, bo każdy rok jest inny a nikt nie jest wróżka żeby przewidzieć, kiedy będzie najlepszy termin do siewu. Warto robić sobie dokumentację zdjęciowa to jest dowód jak było naprawdę a nie gdybanie.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

 

I najlepsza soja z 2016 roku

 

11..JPG

12..JPG

 

13..JPG

14..JPG

Edytowano przez pstaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toomi30    10

Ptaszek olej ta dyskusje z tymi PANAMI oni nie mogą tego znieść że ktoś może coś pokazać a oni nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238

Wszystko ok toomi30 czasami warto poświęcić takim „PANOM” troszkę cennego czasu, aby zrozumieli pewne sprawy jak nie zrozumieją to już z nimi nie będę dyskutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34

jak nie chcecie rozmawiać nie rozmawiajcie 

my z pewnością też możemy coś pokazać coś was nauczyć 

nie macie wyłączności na rozmowę na forum 

ja tylko nie rozumie jak ktoś piszę mi że nie mam racji przecież mnie nie zna nie wie kim jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238

Dobrze napisane tylko, dlaczego nie stosujesz tego w stosunku do siebie czyżbyś Mnie znał sam widzisz, jakim jesteś hipokrytą a niczego nie pokazałeś na tym forum oprócz uszczypliwości i nienawiści, za co mnie nienawidzisz skoro mnie nie znasz jak widzisz nie masz racji tylko chciałbyś, aby twoja racja była lepsza od Mojej najpierw coś pokaż a później oceniaj innych, czyli stosuj się do tego, co napisałeś hipokryto a na pewno znajdziesz zrozumienie. Poza tym widzę, że nic nie zrozumiałeś i niczego się nie nauczyłeś, więc dziękuję za rozmowę i pozdrawiam wyczuwam nowe wcielenie AY w was obydwu pozdrawiam nigdy nie prowadzę dyskusji po daremnie w taki sposób poznaje ludzi bez względu na to, co piszą mówią tak naprawdę, kim są.

Dzisiaj druga dawka TIFF 040 OD, czyli następne 100ml na 1ha pojawiło się okienko pogodowe dzisiaj ma być bez deszczu jutro znów opady, więc trzeba to wykorzystać pozdrawiam wszystkich praktyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
And2ej1    4

Basagran 0,8 litra plus leopard extra 05 dawaka 2,5 litra mogę to 4 razem zmieszać i opryskac soje ??? Czy przypale i jechać osobno?

Czy Dawka Basagranu 480sl nie za mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

pstaszek


Mitomania jest zaburzeniem osobowości, które przejawia się skłonnością do patologicznego kłamstwa i fantazjowania na swój temat. Wiąże się z tworzeniem nieprawdziwych historii na temat swojego życia, stanu zdrowia, osiągnięć. W skrajnych przypadkach wręcz wyolbrzymianie swoich nierealnych zasług czy zalet, dzięki czemu mitoman urasta w mniemaniu własnym i otoczenia do roli bohatera (lub w drugą stronę- sytuuje się w roli ofiary). W 1891 roku jako pierwszy zjawisko mitomanii zbadał i opisał niemiecki psychiatra Anton Delbrück w (od jego nazwiska nazywamy mitomanię zespołem Delbrücka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstaszek    238
Dnia 9.04.2020 o 17:24, stach12 napisał:

 znachorze już ceny pszenicy przestały ciebie interesować to  teraz za soje się bierzesz oszołomie !

 

2 godziny temu, stach12 napisał:

pstaszek


Mitomania jest zaburzeniem osobowości, które przejawia się skłonnością do patologicznego kłamstwa i fantazjowania na swój temat. Wiąże się z tworzeniem nieprawdziwych historii na temat swojego życia, stanu zdrowia, osiągnięć. W skrajnych przypadkach wręcz wyolbrzymianie swoich nierealnych zasług czy zalet, dzięki czemu mitoman urasta w mniemaniu własnym i otoczenia do roli bohatera (lub w drugą stronę- sytuuje się w roli ofiary). W 1891 roku jako pierwszy zjawisko mitomanii zbadał i opisał niemiecki psychiatra Anton Delbrück w (od jego nazwiska nazywamy mitomanię zespołem Delbrücka).

And2ej1

Basagran 0,8l to raczej niewiele zadziała normalna dawka to 2,5 -3l na 1ha, więc te 2l moim zdaniem trzeba by było dać pryskać nie wcześniej jak soja wytworzy pierwszą parę trójlistków. Poza tym w soi lepiej jechać osobno z zabiegami na chwasty w odstępie, co najmniej 1 tygodnia tak, aby soja pozbierała się po pierwszym zabiegu każda chemia soję przyhamowuje, więc mieszanki zawsze bardziej, ale jak ktoś się uprze to może zmieszać.

stach12

Niewiedziałem, że jesteś mitomanem, ale szacunek, że potrafiłeś się do tego przyznać jeszcze raz wielki szacunek. To powiedz coś mądrego, bo na razie faktycznie zachowujesz się jak mitoman. Udowodnić znaczy pokazać, że ktoś się myli i tylko tyle i aż tyle. Teraz myślisz, że jesteś psychiatrą zastanów się, co piszesz, bo już się skompromitowałeś i wciąż brniesz tą drogą expercie psychiatrii.

Jeszcze 10 ha i koniec właśnie tankuje wodę. Pozdrowienia dla normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mtz_820
      Orientuje sie ktos z was jakie sa ceny sruty rzepakowej?
    • Przez agrofoto
      Szanowni Państwo,
       
      proponujemy niecodzienny sposób zdobywania wiedzy. Portal AgroFoto.pl wspólnie z firmą BASF zaprasza na pierwszą w polskim Internecie rolniczym wirtualną prezentację na żywo dostępną on-line. Ty zasiądziesz wygodnie z kawą bądź herbatą przed swoim komputerem a informacje, wiedza i praktyczne wskazówki przyjdą same wprost do Ciebie. Teraz wystarczy tylko wejść na stronę
       
      https://agrofoto.cli...k_skracac_zboza
       
      i wziąć udział w prezentacji na temat prawidłowego stosowania regulatorów wzrostu w zbożach. Pytanie "czy skracać zboża?" jest z pozoru proste. Dziś wszyscy raczej odpowiadamy, TAK. Zrobić jeden zabieg, czy dwa i od czego to zależy? Tu odpowiedź już nie jest tak oczywista. Stosowanie regulatorów wzrostu jest tylko jednym z elementów całej technologii, czy można skracać lepiej? Pewnie tak, każdy ma swoje wypracowane metody, czy można je poprawić? Z całą pewnością dowiedzą się Państwo czegoś ciekawego, co pozwoli skracać lepiej. Będą pytania, my odpowiemy.
       
      21 lutego o godzinie 19 wejdź do „pokoju konferencyjnego” AgroFoto.pl i bądź z nami.
       
      https://agrofoto.cli...k_skracac_zboza
       
      Do zobaczenia i usłyszenia*!
       
      Zespół AgroFoto.pl & BASF
       
      *Pamiętaj, aby sprawdzić czy działa Ci dźwięk w komputerze
       
      Co potrzebuję, żeby przystąpić do prezentacji online?
       
      W prezentacji można uczestniczyć podłączając się z dowolnego miejsca z dostępem szerokopasmowym do Internetu.
       
      Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu potrzebujesz:
      - przeglądarkę internetową z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym),
      - słuchawki lub głośniki, aby słyszeć naszego prezentera,
      - dostęp do Internetu (minimalna przepustowość łącza 512Kb/s).
       
      Połączenie z prezentacją odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą platformy ClickWebinar, która działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami takimi jak MSIE, Firefox, Chrome z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym).
       
      Jeżeli łączysz się z urządzenia mobilnego ściągnij aplikację dla iPada, iPhone, Androida i BlackBerry.
       
      Uwaga! Podczas pierwszego podłączania możesz przetestować swoje połączenie (aplikacja sprawdza czy użytkownik ma zainstalowane wszystkie niezbędne komponenty do prawidłowego działania).
       
      Szczegółowe informacje, w przypadku wystąpienia problemów z połączeniem znajdziesz - TUTAJ.
       
      Zapis prezentacji prowadzonej przez eksperta z firmy BASF- Pana Mariusza Michalskiego:
       
      http://www.youtube.com/watch?v=oYdMc5qWlvE
       
      http://www.youtube.com/watch?v=vblDFu8RTgQ
       
      http://www.youtube.com/watch?v=-Dro5xrxep4
       
      http://www.youtube.com/watch?v=zZe01iFrdQU
    • Przez Darkos
      Witam. Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej pt. "Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na rolnictwo w Polsce". W związku z tym bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Informacje z niej uzyskane bardzo mi pomogą. Ankieta jest anonimowa. Jeśli ktoś będzie ją wypełniał w czyimś imieniu, np. taty lub mamy to proszę pamiętać, aby wstawiać ich dane tj. wiek, wykształcenie itp. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie ankiety. Jeśli ktoś miałby możliwość to prosiłbym o przesyłanie ankiety do znajomych. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1cSBTEl2wGzj-AvKmHrnjmGD7KYtKSNR4044wSnJ6jKc/viewform
    • Przez kozik91
      Ostatnio przeczytałem o cenach zbóż, i to jak wyglądamy na tle innych krajów UE.
      Powiem, że nie wyglądamy najgorzej do porównania za tonę pszenicy mamy 180 Euro a Niemcy mają 172, Słowacja 147 Euro za tonę, natomiast Wielka Brytania ma 266euro za tone. Nie mamy największych stawek ale też nie najmniejsze. Jak Wy oceniacie ten poziom?
    • Przez 3Perkins
      Witam wszystkich Agrofotowiczów jak w tytule chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was może zawierał taka umowę z AgroYoumis na reprodukcje nasion soi, a jeśli ktoś zawierał to jak wyglądało postępowanie po zawarciu umowy firmy i czy firma wywiązała się z danej umowy??
      Zamierzam zawrzeć taką umowę z AY i zapytac o wasze opinie na temat AgroYoumis
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj