Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez filip524
      Mam małe pytanie . Jaką farbą powinno się pomalować zbiornik od opryskiwacz ( Hardi 800) oraz jak przygotować powierzchnię aby po krótkim czasie nie odpadło ? Proszę o wszelkie sugestie . Doświadczenie w malowaniu mam , ale tylko powierzchni metalowych , plastiku nigdy nie malowałem a nie chcę tylko się narobić, żeby po krótkim czasie cała robota poszła na marne z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez Vril
      Witam

Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.

Znalazłem takie oferty:

Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto

Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto

Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto

Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.

Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla

nikt nic nie poradzi ?
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez pafeu
      Opryskiwacz biardzki 1500l
      Wszystko działało w porządku, lecz gdy pojechałem pryskać włączyłem opryskiwacz i manometr lekko się podnosi na wysokich obrotach.  Filtry były sprawdzane i są czyste. Olej w pompie też jest. 
    • Przez kar0711
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem ARAG 5 sek. w opryskiwaczy Krukowiak 1500l.
      Nie mogę zwiększyć ilości podawanej wody na dysze ID 120-03 max jaką mogę ustawić to 1,3l. Czy ustawie 4 czy 5 bar to niema znaczenia.

A ma ktoś instrukcję regulacji ww. zaworu. Dziękuję z góry.