Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Vril
      Witam

Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.

Znalazłem takie oferty:

Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto

Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto

Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto

Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.

Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla

nikt nic nie poradzi ?
    • Przez szczepan84
      witam zakupiłem opryskiwacz ale niema w nim rozwadniacza bocznego czy można założyć jakiś polskiej produkcji zamiennik może ktoś to robił i napisze mi co gdzie trzeba podłączyć
    • Przez dereniek
      Witam chcialbym sie zapytac jaki opryskiwacz będzie odpowiedni do fergaja 255 chcialbym kupić nowy cena do 2500 zł beczka min 400 litrów dodam jeszcze ze bedzie on pracowal z mf 3060 ale rzadko kiedy podajcie swoje propozycję 
    • Przez wojtek8045
      ma ktoś opryskiwacz z firmy Demarol z Solca Zdrój ??
      jestem zainteresowany zakupem
      dość przystępna cena za 400l / 12m 2300zł + transport gratis
      stabilizacja, potrójne końcówki

opryskiwacz chodziłby na 10h areale
    • Przez Skiner
      Witam, chciałbym poznać opinie co do opryskiwaczy stanimpex, interesuje mnie opryskiwacz 1500l-2000l hydrauliczny ciągany polowy.