Polecane posty

radek199321    11

ja kupiłem w bardzo dobrej cenie (koleś likwidował gospodarstwo) dwa aparaty nawet jeszcze od nowości nie używane i jeszcze raz ile mógłby kosztować montaż tej dojarki na 34 krowy razem z suwnicami


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba5997    11

Witam posiadam takie pytanie aczkolwiek czy dojąc dojarką przewodową można by było podłączyć ją do konwi ? np jak krowa ma zapalenie czy chcę mleko dla cielaków i nie chcę go kierować do zbiornika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Tak bez problemu, trzeba tylko dokupić taka końcówkę do przewodu od podciśnienia, żeby pasowała tam do wejścia od rurociagówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

tak, u mnie jest ciśnieniowy, słup wody podnosząc się daje impuls do zamknięcia wody. Na rurociąg o długości ok 50 m i 4 aparaty udojowe mam zużycie 3 x 20 l wody na mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio1    2

koledzy jakiej srednicy zamontowac rury mleczne 40 czy 52fi na ok 40 krow ? czy w fi52 bedzie duzo wieksze zuzycie wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

koledzy jakiej srednicy zamontowac rury mleczne 40 czy 52fi na ok 40 krow ? czy w fi52 bedzie duzo wieksze zuzycie wody?

Specjalista nie jestem ale fi 40 powinno wystarczyć , a zużycie wody jest sporo większe...Na ile aparatow bedziesz doił?


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Koledzy! Co sądzicie o dojarkach przewodowych firmy Polanes? Pilnie potrzebuję jakiś opini. Mogą być też opinie o innych markach. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Sąsiad ma dojarkę Polanes od 9 lat i jak na razie jest zadowolony, a co do awarii to wymieniał dwukrotnie paski klinowe oraz raz pompkę do płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Mój znajomy ma hale Polanes już ,,pare lat'' i też nie nażeka . Ja mam starą używke Westfali już kilka lat i jest ok , praktycznie bez awarii....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Umówiłem się na środę z przedstawicielem Polanesu w sprawie dojarki przewodowej. Zobaczymy jak oferta cenowa będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30

moze sie komuś przyda cena wyposazenia obory o wymiarach 45x15

dojarka przewodowa de laval 39-46 tys zł brutto ( 6 aparatów)

zgarniacz obornika de laval 60 tys zł brutto

zbiornik na mleko de laval 2000l 50tys zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30

tego nie wiem bo pytałem sie przez tel o koszty orientacyjne zeby porównac cenę z innymi firmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

criskp86 na ile sztuk ta dojarka jakie wyposarzenie? Bo jak ja pytałem to na obore 38 krów 4 aparaty z masażem delaval myjnia automatyczna i chcieli 38-42netto ,a podobne wyposażenie w euromilku tylko bez masażu ,ale też wszytko pneumatyczne okolo 38 brutto.

 

I chciałbym zapytac o wasze opinnie na temat dojarek euromilk doświadczenia, uwagi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30

ta dojarka to na ok 34 krowy 6 aparatów z masażem u mnie moze cena taka bo długo współpracuję z tą firmą w 2000 roku zakładałi mi przewodówke na 4 aparaty i zbiornik do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

witam czy ktoś z was ma lub zna dojarke przewodowa z dojem ćwiartkowym samodokanczajaca doj ..... modele samodokonczojace to słyszalem ze sa ale znajdzie mi info o doju ćwiartkowym .... aby kazda cwiartka byla inny czas dojona i dokończona najlepiej z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Panowie, chcialbym wymienic dojarkę kowiową aktualnie 3 szt na przewodową 6 szt. Doję ponad 25 szt, lecz stado sie powieksza i bedzie ponad 30 szt.

Chcialbym zapytac posiadaczy przewodowek jaki aparat wybrac, szczerze mowiac rozgladam się za Stimopulsem C lecz są te Ma, czy sie roznia od siebie?

Dodam ze w gre wchodzi tylko uzywana dojarka, max 15-20 tys PLN.

cZY problemem jest to że krowy nie sa w jednej oborze?

Czy do 20 tysiecy dostanie sie aparaty ze sciagaczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory12    0

Witam , mam zamiar zamontować przewodówkę ,i mam pytanie do Was co byście bardziej polecili dojarkę SAC czy Delaval . Od przedstawicieli handlowych z okolicy nasłuchałem się jakie to ich dojarki są super , a co niby złego u konkurencji jest , ale chciałbym wysłuchać opini ich użytkowników . Z góry dzięki za każdą odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj