zbyszekbrzuze

Dojarka włoska GPV 280 wymiana łożysk

Polecane posty

zbyszekbrzuze    285

Witam Serdecznie.

Od ponad miesiąca hałasują łożyska prawdopodobnie w silniku pompy próżniowej.

Oznaczenie to GPV 280, silnik jednofazowy, maszyna ma około 10 lat.

Czy ktoś z was rozbierał to cudo?

Jak jest połączony silnik  z wirnikiem pompy?

Załączam fotkę:

post-10681-0-36029000-1481756372_thumb.jpg

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam niewiem czy dobry dział jak nie to proszę o przrniesiene. Szukam schladzalnika do mleka pojemność około 1500 litrów. województwa kujawsko pomorskie oraz pomorskie.
    • Przez paawlik227
      Witam niecały miesiąc temu firma zamontowała mi dojarke przewodowa, wszystko śmiga jak trzeba mniej niż połowa roboty względem bankowej... Polecam każdemu. Dojarka to Westfalia pompa 1200l/min 4 aparaty rura 50-tka. Tylko jest jedno ALE!!! Po włączeniu dojarki i uzyskaniu podciśnienia roboczego i otwarciu się tego zaworu utrzymującego odpowiednie ciśnienie zaczyna bardzo głośno huczec ten zbiornik od zapasu powietrza tzn gruszka. Pompę mam zamontowana na zewnątrz więc jej nie slychac a ten zbiornik w oborze bo zamarza zima i musi być w oborze. Da się coś z tym zrobić bo firma mówi że tak ma być a jedyną rada to zmniejszyć koło pasowe na silniku czym jednocześnie zmniejszy się wydajność pompy i będzie cicho. Byłem u paru kolegów i u nich jest cicho nic poza pompa nie slychac... A ta sama firma montowala. Każda porada się przyda bo irytuje ten hałas. 
    • Przez MaciusN95
      Witam,
      mam 5 sporych byków ok 500-600 kg a zawsze miałem 2 takie ale przestawiłem się z oddawania mleka na dawanie je bydłu. I mam taki problem, mam oborę stanowiskową i mimo że są uwiązane to cały czas się bodą i stanowiska które je rozdzielają wyłamuję więc jeszcze łatwiej i czy ktoś ma pomysł jak je uwiązać/ zabezpieczyć aby się nie bodły. Zdjęcie podglądowe jak wygląda obora
      Pozdrawiam

• Przez norbert098
      Witam czy ktoś z forumowiczów przerabial obore odwracając bydło głowy do środka? Jaki koszt mniej więcej?
    • Przez soldis
      Czy rura pcv 150/200 nada się do odprowadzenia pary z obory ? Oczywiście ocieplona. Nie będzie się gromadziła woda na ściankach ?
      Przed tym miałem "komin wentylacyjny" z desek, para szła ładnie, jakby ktoś w piecu napalił, lecz z biegiem czasu uległ samodestrukcji.
      Jest sens próbować z tą rurą czy lepiej od razu z desek ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj