quzar

Ciągnik w przedziale 181-230 tysięcy złotych

Polecane posty

dasiu87    0

Sprawował się do końca bardzo dobrze nie dymił nie brał oleju odpalał zimom bez problemu

awarie jakie miałem to rozsypał się przedni napęd ,ale prawdopodobnie pracownik załączył go w trakcie szybkiej jazdy zimom noi w środku została kupa wiórów a tak to jeszcze posypały się jakieś pierdółki

Sprzedałem bo co w nim najlepsze to się zużyło, a z czasem mogły by się pojawiać poważne awarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zettorek    1

A czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś na temat ciągnika Deutz-Fahr Agrotron serii K 110KM. Czyli jaka cena no w takim bogatszym wyposażeniu, cena brutto mnie interesuje;))

Z góry wielkie dzięki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamill44444    0

mam pytanie morze ktoś sie orietuje za ile można kupic nowego claas arion 410 z cis

mam umowe prow podpisaną i do realizacji listopad 2012 teoretycznie jest troche czasu no w praktyce to trzeba już zacząc działac chociaż z ciągnikiem ,

oglądałem w clasie w krasnym stawie mają ariona ale z 2011 roku prod za 198 tys netto

cena niby dobra ale wziąc pod uwage minusy takie jak ;

-- rok 2011

--najwęższe kółeczka tył 480

 

i to że na wyposażeniu ten clasik ma tylko standardzik minimum

 

 

-

mam pytanie czy jeśli przedstawiciele mają rejonizacje i chciałbym kupic właśnie clasa to musze kupowac konkretnie tam gdzie ma ktos rejonizację

 

pozdrawiam i dzięki za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

rok w tą, czy w tamtą nie ma żadnego znaczenia przy odsprzedaży, to co kupisz taniej to taniej sprzedaż ;)

Rejonizacja jest, ale kupić możesz tam gdzie chcesz, to już problem dilera, jak się będzie przed centrala tłumaczył. Np Case musi dać odsyp dilerowi z którego terenu jest klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newrolnik    0

Chciałbym kupić ciągnik za 200 tys netto ma być nowy tylko nie wiem jakiego wziąć jakiej marki proszę o podpowiedz . Ciągnik ma być do agregatu uprawowo siewnego 3m i jeszcze bedzie pracował w obejsciu w transporcie itd. Moc ok 100-120km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930    45

to zależy ile masz hektarów. Za 200 tyś netto nowego JD pewnie nie kupisz 120 km moźe NH albo Kubota w ostateczności możesz kupic Pronara lub Ursusa ale to tylko w ostateczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawciu22    9

ja dałem za oriona 195netto:) ale w 2012 teraz nie wiem jak ceny się kształtują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

jeszcze z serii 6x30 byś coś dostał z roczników starszych ale jako nowe. U niektórych dealerów jeszcze stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ciągników w tej cenie i mocy to całkiem sporo dostanie, począwszy od cnh z NH T5.105 T5.115, case farmall 105 u i 115u, JD 5100r może jeszcze też dostanie, DF agrofarm, i inne więc wybór jest całkiem spory, a jakby poszukać to pewnie by w tej cenie znalazł coś z JD 6x30, albo case maxxum 110 NH t6.140 bo ze 120 pewnie bez problemu sie zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigfarmer9    0

nh rozważ seria t ma fajne wyposażenie jest niedrogi, fajny w obsłudze ewentualnie jakiś możesz kupić zetorka ale on jest w wersji podstawowej jak chcesz to moge ci zestawić cene zetora bo mam cały cennik bo miałem brać ale wziąłem nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo44    10

A bigfarmer9 masz może cennik do wyposażenia dodatkowego hsx? bym był wdzięczny ;)

 

Bo kurcze myślę między zetor hsx 100 a nh t5.105. co bardziej polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelgol    0

Witam uszanowanie dla wszystkich :)

Szukam traktorka do gospodarstwa ok 40 h, ma to byc ciągnik główny w gospodarstwie czyli ciąganie pługa, prasy itd. Cena maksymalną jaką moge zapłacić szacuje na 230 tys. zł. Ogólnie rozglądając sie spodobały mi się kubota M9960,MGX110,URSUS 11054, albo farmtrac z tym że to ostanie co bym chciał ;)

Interesuje mnie opinia użytkowników którzy mają te maszynki najchętniej :) lub doradzienie jakiegoś innego dobrego sprzętu. A i ważna sprawa ciągnik musi być nowy bo na młodego rolnika ;)

Edytowano przez pawelgol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelgol    0

Bez ładowacza ponieważ mam ursusa 3514 z turem i on zostanie będzie praktycznie tylko słomę woził :) Kasa brutto, nie mam żadnej hodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

A skąd jesteś?

Traktor Kubota to bardzo dobry i dobrze wyposażony ciągnik w tej cenie. Teraz jest jeszcze promocja możesz sobie wygenerować bon na agro foto i zaoszczędzić troche kasy

Edytowano przez yacenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelgol    0

Okolice poddębic a ma to jakieś znaczenie?

 


JD odpada ze względu ceny a poza tym nie lubie elektroniki w traktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj