quzar

Ciągnik w przedziale 181-230 tysięcy złotych

Polecane posty

pioter    46

z jakim wozem tyle pali???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

JF-Stoll VM-16-2S oraz rozścielacz Kvernelad Taarup 856 z kostkami 120x90 i to przez rozścielanie takie spalanie


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

15l to max spalanie jakie osiągną z wozem ostatnio jak mrozy były. Nie napiszę Ci, ze pali 5-6l bo u nas lata szybko i ma ciężko. Z siewnikiem do nawozu w godzinę to i przy 16km/h 20 ha da radę zrobić, w ciągu godziny pościeli pod blisko 200krów i zada im paszę, więc jednostkowe zużycie paliwa nie jest aż takie duże. Jednocześnie przy pryskaniu Rau Phoenix 3000l to ma spalanie 7,5l na godzinę.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Ja to bym chyba wybrał Zetora Forte 125 jest sporo tańsza to do 216tyś możesz sobie pozwolić na tura który zasze sie przyda chyba że już masz


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

N92 nie zamkniesz sie w 216tys brutto to napewno jedynie Valtre z serii A np. A92 ona tez ma 101koni a jest tansza z tego co slyszalem, w 216tys brutto mozesz kupic ursusa 1614 nowego i moze cos ci zostanie, Forttera 125 spokojnie smiesci sie w 200tys Brutto, a moze jakis MF??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

z MF za tyle mialbys 5545 (105 koni +15 dodatkowych) ale mozna juz go porownac do forterry 125


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalew    0

A może John Deere 5080R za 216 tys kupisz go spokojnie a nawet z prowadzeniem równoległym które do siewnika i oprysiwacza ci sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

A może John Deere 5080R za 216 tys kupisz go spokojnie a nawet z prowadzeniem równoległym które do siewnika i oprysiwacza ci sie przyda.

 

co do ciągnika to z kolegą się zgodze, natomast co do tego prowadzenia równoległęgo to w żadnym wypadku, nie za te pieniądze to jest system podstawowy z możliwym blędem od 50cm na każdym przejeździe a przy dodatkowym błedzie operatora do nawet do 1m. ale ciągnik jak najbardziej tak, pożądna firma i może zastanów się nad MF


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

DF Agrofarm 99KM, klima, el-hydr rewers, wypasiona skrzynia 205 000 brutto

 

nie kupuj nowego ursusa! mój znajomy ma takiego 160 km i przeklina ten dzień w którym go kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

za te pieniondze to nie wiem czy by sie nie udało kupić DF K410 90km i dość dobrze wyposarzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicken    0

Witam..

Możecię mi doradzić

Chcę kupić dobry ciągnik, za cenę jego wart, ale nie przepłacać

Jakiej marki ciągnik kupić: mam na uwadze Valtrę, MF-a, Fenda,nio jeszcze John Dear-a bo ursusa i zetora raczej chyba nie brać pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunios23    0

John deera to ja nie chce, znaczy mój tata nie chce bo kupiliśmy nowego John deera - kombajn 1550wts noi się spalił. Nie dziwie się, że nie chce john deera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunios23    0

MF i Valtry dużą palą. DF nie wiem. A fendt podobno najlepsze ciągniki, ja jestem za fendt-em ale ta cena przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunios23    0

A to myślicie o Case lub new hollanda, tylko case cs pro ma jeden półbieg załanczany pod obciążeniem i new holland seri 5060 też tylko jeden półbieg. Chciałbym jakiś ciągnik dobrze wyposażony w przynajmniej 4biegi i 4 półbiegi. Ktoś wie ile case maxxum czy multicontroller ma biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Podobnie jak bogdan jestem za MFem... Dobrze wyposażony w standardzie, sprytny ciągnik... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunios23    0

A i najlepiej żeby był z amortyzowaną osią przednią i kabiną w fendt jest taka opcja. A jak w innych ciągnikach

 

Cena może podnieść się do ok. 250 tys. brutto. Czeka na dalsze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

w tych pieniądzach kupisz ładnego Claasa ariona ostatnio oferowali mi ariona 140km za 198000 netto przednia oś ok 2500 euro neto do NH 7030 przednia miękka oś 19000 tyś zł neto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

Nie wiem czy New Holland T6010 plus się nie zmieści w tej cenie, ale jeśli nie to ja też jestem za MF 5435/45 półbiegi są fajna kabina mała masa gabaryty, a do oprysków lepiej żeby ciągnik nie był za ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marttinj23    0

czy John Deere 6230 Premium nie będzie mu brakowało mocy mam troszkę górki obecnie posiadam fortschritta 323a pług obrotowy 4 skibowy troszkę mi puchnie przy orce czy John Deere 6230 Premium poradzi sobie przy takiej orce ?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj