quzar

Ciągnik w przedziale 181-230 tysięcy złotych

Polecane posty

sumek666    5084

Ja jak robiłem wycenę we wrześniu różnica pomiędzy 420 a 430 wynosiła 3 tyś zł. 220 vs 223 do negocjacji. Ja bym polecał T5 lub Luxxum/Multi jeżeli głównym zadaniem ma być ładowacz. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
27 minut temu, sumek666 napisał:

Ja jak robiłem wycenę we wrześniu różnica pomiędzy 420 a 430 wynosiła 3 tyś zł. 220 vs 223 do negocjacji. Ja bym polecał T5 lub Luxxum/Multi jeżeli głównym zadaniem ma być ładowacz. 

T5 bedzie tanszy ponizej 190 mialem wycene takiego 110- case i steyr znacznie drozej moze Ty rozmawiales na temat cen tych modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Zależy co potrzebujesz :) T5.100 możesz mieć za 180 tyś nawet. Bez ośki i TUZ przedniego. Kwestia rozmiaru opon. Do ładowacza na pewno weź pompę 84 litry. W Multi/Luxxum można mieć pompe 100 czy 110 litrów tłoczkowa. Jeżeli byś brał T5 to zamów sobie orygilny joystick jeżeli nie będziesz brał ładowacza od STOLLa. Moim zdaniem jest spoko oryginalny joystick bo wygląda ładnie i można półbiegi zmieniać. Podobno można również dolutowac do niego przyciski zmieniające kierunek. Te joysticki dokładnie z polskimi turami to jak pół d*py zza krzaka to wyglada. Jakby ktoś takiego babola dokleil. 

Jest tylko i wyłącznie moja opinia z którą nie każdy się musi zgodzić. 

Fajna propozycja jest 5R ale to cena ok 2000 tyś. 

Użytkownik @michał_xs ma do odbioru 5100R który ma najlepszy promień skrętu w tej klasie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
8 minut temu, sumek666 napisał:

Zależy co potrzebujesz :) T5.100 możesz mieć za 180 tyś nawet. Bez ośki i TUZ przedniego. Kwestia rozmiaru opon. Do ładowacza na pewno weź pompę 84 litry. W Multi/Luxxum można mieć pompe 100 czy 110 litrów tłoczkowa. Jeżeli byś brał T5 to zamów sobie orygilny joystick jeżeli nie będziesz brał ładowacza od STOLLa. Moim zdaniem jest spoko oryginalny joystick bo wygląda ładnie i można półbiegi zmieniać. Podobno można również dolutowac do niego przyciski zmieniające kierunek. Te joysticki dokładnie z polskimi turami to jak pół d*py zza krzaka to wyglada. Jakby ktoś takiego babola dokleil. 

Jest tylko i wyłącznie moja opinia z którą nie każdy się musi zgodzić. 

Fajna propozycja jest 5R ale to cena ok 2000 tyś. 

Użytkownik @michał_xs ma do odbioru 5100R który ma najlepszy promień skrętu w tej klasie. 

Ja rowniez mam dogadany 5r ale aneksowalem zmiane 1 maszyny trwa to juz 3 miechy i tak w miedzy czasie zaczalem sie zastanawiac czy jednak nie lepszy bylby ciagnik bez dpf szczegolnie zima pracowalby tylko przy zaludunku wozu paszowego +obornik latem inaczej kosiarka przyczepa prasa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek1226    2

Witam. Stoję przed wyborem ciągnika. Biorę pod uwagę John deere 5090M, Deutz Fahr 5100 G oraz Steyr 4095 kompakt. Ciągniki mają pracować jako głowny w 25 hektarowym gospodarstwie oraz z ładowaczem czołowym. Wszystkie mają mokre sprzęgła, rewers elektro hydrauliczny i te inne bajery Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj