quzar

Ciągnik w przedziale 181-230 tysięcy złotych

Polecane posty

pawelgol    0

zetora nie biore pod uwage głównie dzięki spalaniu , no i mtz bo to żadnego komfortu w nim niema


a sprawe jd możemy zamknąć bo nowy jest po prostu za drogi;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ja bym brał ciagnik z minimum wyposażenia jakie jest mi potrzebne bo po co mam płacić za coś mi zbędnego a koszty utrzymania takiego wypasionego ciagnika zwłaszcza po gwarancji mogą nie byc miłe. Nadwyżkę kasy przeznaczył bym na jakąs maszyne lub wczasy ;) .

Za wiele opinii o nowym ursusie nie ma ale jest jeden użytkownik takiego ciagnika ,mozesz z nim pogadać no i jedź do dilera pojeździj nim i będziesz wiedział czy to co oferuje ursus jest wystarczające dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

kris14 albo nie widziałeś w ogóle tych dwóch traktorów albo pod pojęciem elektronika rozumiesz tylko to co w kabinie choć i tego jd serii xx30 ma więcej niż kubota MGX,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

poszukuje ciągnika miarę taniego bedzie on głównym ciagnikiem w gospodarstw tylko bez tura. Myślę nad zakupem ursusa 11054. Co mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

sprawdź w mojej galeri ciagnik bardzo dobru ale co mogę ci doradzić weź z przednim tuzem i obciążnik przyda się a tak to brak jakich kolwoek zastrzeżeń do ciągnika jak i servisu a z 200tys zostanie Ci jeszcze na jakąś maszynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Ursus 11054 miesci sie w tej kwocie i jeszcze zostanie pare groszy na maszyny :) 
Tez bym ci polecił New Hollanda T5.115 ale bys musiał dołozyc około 20 tys bo cena brutto to około 220tys (moc 115km)
John Deere 5100M tez sie miesci w tym budżecie (moc 100km)
Zetor Forterra 120 około 220tys brutto (moc 117km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

w John Deere czy w New Hollandzie jest to wersja podstawowa za ok 200/220tys a w ursusie za 190 tys jest klimatyzacja,obciążenie tylne i przednie,radio itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radio przeważnie montuje dealer, u większości jest to forma "gratisu" :D. New Hollanda serię td5 w tej cenie będziesz miał dobrze wyposażonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

w John Deere czy w New Hollandzie jest to wersja podstawowa za ok 200/220tys a w ursusie za 190 tys jest klimatyzacja,obciążenie tylne i przednie,radio itp

 

no tak podstawowa wersja ale w podstawie ma i rewers eh, klime, obcieciążniki przednie, radio, półbiegi, ehr, więc podstawa podstawie nie równa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

Doborze mówisz ale niektórzy nie mają funduszu na takie tam jd lub nf do tego trzeba lebsze maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być maszyna rolnicza użytkowana jako główna to moim zdaniem warto zainwestować w nią więcej lub postarać się o dofinansowania. Ja tak zrobiłem korzystając z opcji, którą oferuje http://www.agromarketwiewiecko.pl/finansowanie.html, myślę, że to może być dla Ciebie ciekawe rozwiązanie, a jednocześnie będziesz miał większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

kubota rozpoczęła nową modę na reklamy udające posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Masz rację, ja też zostaję ale przy starym, bo nowy c380m oddala się bo tamten poniedziałek świnie -0.20, dziś znowu -0.20, a było co to się nie nakupi a wychodzi że tylko na życie starczy więc głupotą jest paść zachodnie kraje. Lepiej mieć mniejszy komFort a spokojny mózg i niezagrożoną kieszeń. Będę Ci i Ursusowi kibicował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciness    15

Na pewno dla mniejszych gospodarstw ursus bedzie dobrym rozwiązaniem, lub jako pomocniczy za przystępne pieniądze. Niestety nie ma jeszcze oferty dla bardziej wymagających rolników, ale wszystko idzie w dobrym kierunku i prężnie się rozwija. Zobaczymy ja kilka ładnych lat czy to jest udana konstrukcja na markowych podzespołach i czy jest wart tych pieniędzy. Kupując te ciągniki dajemy im pieniądze na rozwój fabryki i nowych modeli. Może kiedyś ursus będzie konkurował z najlepszymi. Na razie jest jeszcze świeży więc nie ma o nim za dużo opinii i przepracowanych mth. Więc jeśli chcesz go kupić to musisz zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Bądźmy polakami i kupujmy polskie

Mnie smieszą takie teksty :) Ale jak niektórzy piszą jestes patriota to kupuj polskie maszyny -_-  jezu ku**a ludzie ... Jezeli wy marke i kraj pochodzenia porównujecie do bycia polakiem to ja was nie rozumiem  :huh: Kazdy kupuje taki sprzet jaki jemu pasuje 

 

A kolega w temacie pyta sie jaki ciagnik do 200 tys a nie czy kupowac polski sprzęt czy zagraniczny  -_-

Na pewno dla mniejszych gospodarstw ursus bedzie dobrym rozwiązaniem, lub jako pomocniczy za przystępne pieniądze. Niestety nie ma jeszcze oferty dla bardziej wymagających rolników, ale wszystko idzie w dobrym kierunku i prężnie się rozwija. Zobaczymy ja kilka ładnych lat czy to jest udana konstrukcja na markowych podzespołach i czy jest wart tych pieniędzy. Kupując te ciągniki dajemy im pieniądze na rozwój fabryki i nowych modeli. Może kiedyś ursus będzie konkurował z najlepszymi. Na razie jest jeszcze świeży więc nie ma o nim za dużo opinii i przepracowanych mth. Więc jeśli chcesz go kupić to musisz zaryzykować.

Ale chociasz ze jest na rynku od niedawna do bardzo szybko pnie sie w góre :) Ostatnio nawet czytałem w Tygodniku Poradniku Rolniczym ze ursus zbudował nową skrzynie biegów z tylnym mostem i w przedziale mocy 110-160km bedzie remers elektro-hydrauliczny i biegi zmieniane pod obciazeniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

no wiesz ja bym też kupował np john deree ale nie mam tyle funduszy bo np na 6115m trzeba dać ok 300 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj