batim

Zetor 5320/5340- wszytko o tym modelu

Polecane posty

Ok super, dzieki za instrukcje :) bede musiał zrobić crash test na pusto z samą wodą i bede mial jasnosc jak to dziala :) co do dyszy maja byc te obrotowe, nie wiedzialem ze przy kazdej bedzie inne cisnienie, musze przelecieć instrukcję i tabele opryskiwacza jak już do mnie przyjedzie ;)
Co jest pewne zetorek będzie na pewno się lepiej sprawdzał w takich pracach :D jeszcze tylko soe zastanawiam czy jal naleje pelne 800l + waga opryskiwacza jakies 300kg t0 czy nie
będzie podrywać mi przodka, ale najwyżej się trochę dociąży

zetores    16

Ja zapinam 600l i idzie bez problemu.
1500 obr.
2 bieg, niebieskie dysze, i cisnienie 3 bary. 200l ha

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Wiadomość z agroFakt.pl

lotnik993    16

ja po swoim doświadczeniu powiem tak albo 3320 3340 albo 7340 dlaczego 5340 kosztuje 53 tys a zetor 7340 60 tys a moc jest zdecydowanie wiesza i udźwig czy do rosiewacza czy do opryskiwacza czy do pługa zapas mocy mile widziany a 3320 3340 ma małe spalanie bardzo małe jak do cebuli czy do ojedzania czy do dawania krową paszy

Bugii    62

Dawno nikogo nie bylo. Ale moze ktos da odpowiedz. Sasiad ma 5340 z 2003r i jest troche przyslaby. Czy moze ktos podnosil moc takiemu zetorkowi? Trzeba wymieniac wtryski i wyjmowac pompe czy wystarczy zwiekszyc dawke? 

Bugii    62
1 godzinę temu, DarekD napisał:

to jest model ECO czy "normalny " ?

Nie wiem. A czym sie roznia i po czym to poznac?

Bugii    62

Ma 3.6l silnik czyli zwykly. Bo z tego co wyczytalem to eko mialy 3.9l.

Edytowano przez Bugii

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać element pokazany na zdj. Jest to tłoczysko od serwomechanizmu. Dolny  element ma wyłamany uchwyt w który wsadza się pierścienie metalowe. Nie mogę tego nigdzie dostać...

• Przez pitraszek1
      Czy może mi ktoś podesłać fotki jak podłączone jest ogrzewanie w tym ciągniku i gdzie znajduje się nagrzewnica w kabinie bo albo jej niema albo jest gdzieś ukryta 
    • Przez karol210589
      Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać element pokazany na zdj. Jest to tłoczysko od serwomechanizmu. Silny element ma wyłamany uchwyt w który rządzą się pierścienie metalowe. Nie mogę tego nigdzie dostać...

• Przez karol210589
      Potrzebowalbym instrukcje napraw do Zatora 5211 A dokładniej część odnośnie przedniego układu kierowniczego 
      Wymieniam przeguby wszystkie w tym ustrojstwie i chce zobaczyć jak to wszystko powinno być poustawiane 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez rabit500
      Witam
      Czy ktoś z forumowiczów mógłby wrzucić schemat instalacji elektrycznej do zetora 5211. Bo większość które tu znalazłem jest albo w takiej jakości że niewiele widać albo serwery na które były wrzucane poprostu wygasły.
      Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj