Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anen

Konkurs - Urządzenie - Pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Konkurs
anen    0

Witam

Jestem studentem III roku Uniwersytyteu Przyrodniczego w Poznaniu.

Moj profil studiów to Technika Rolnicza i Leśna - Informatyzacja.

Startuje w konkursie ImaginCup ( informatyczny dla studentow ). W zeszłym roku udało mi się dostać do 30 światowej z pomysłem. W tym roku chce jeszcze lepiej wypaść, stowrzyłem zespół ludzi którzy mają doświadczenie ale zero wiedzy z dziedziny rolnictwa Stąd zostałęm ich szefem - co nie jest takie łatwe.

W tym roku temat konkursu jest Wyobraz sobie świat gdzie rozwiazywane są najcieższe problemy - wybrałem głód na swiecie ( kraje 3 świata )

System/Pomysł polega na zintergrowaniu 3 osób - Rolnika Usługodawcy i Sprzedawcy do aplikacji komputerowej. Ale co najważniejsze chce stworzyć urządzenie które zapewne każdemu z Nas by się przydało do mierzenia warunków gleby i wskazywaniu kiedy należy jakie narzędzia użyć, czy pryskać jakimś herbicydem, czy azot czy wapno itd.

Czego oczekuje:

- Sprecyzować czego potrzebujecie w waszej codziennej pracy od maszyny urządzenia które by dawało dane ( jakie - proszę o dokładny opis ), sterowane by to było za pomocą zdalnego systemu i satelity.

- Problemy których doświadczacie z urządzeniami mierniczymi

- Problemy w obsłudze programów ( gdzie i jakie )

- Problem trafności z progrnozami

- Jak miałby wygladać system ( jakie ikonki, jakie funckje )

Co oferuje :

System który z checią udostpenie za free do przetestoswania oraz jeżeli będzie na tyle biznesowo dobry - sprzedania go po dużych zniżkach.

Ktoś powiedział że tylko Polibuda umie tworzyć programy - bo oni się tego uczą. Powiem że zależy zawsze od zangażowania - a u nas go nie brakuje.

Nie podam więcej informacji -pomysł to pomysł.

Liczę na pomoc. Chętnie przyjmie współprace poprzez GG bądz e-mail.

Czekam na pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kendzior15
      na początku prosze administracje o nie kasowanie tematu bo nie ma on na celu promowania strony
      Panowie wiecie może coś na temat tego programu używacie go wasi znajomi ? Wygląda całkiem ciekawie i może w miare ułatwić papierkowej roboty co o tym sądzicie ?
    • Przez Zetor90
      Witam mam pytanie czy posiada ktos program do obslugi stada krow mlecznych??
    • Przez zetor5321
      spalił mi się komp i mam dylemat
      co kupić laptop czy komputer stacjonarny.
    • Przez Arimrek
      Wersja elektroniczna spisu dla BOK w pliku Excel wraz z weryfikatorem poprawności wpisania numeru kolczyka (tylko polskie numery).
      Wesołych Świąt :-)
      Spis Stanu Stada BOK_weryfikator.rar
    • Przez Pka93
      Witam 
      Każdy z nas przed zakupem nowej maszyny do naszego gospodarstwa zbiera o niej opinie i nie tak dawno zaczęła mi chodzić po głowie pewna myśl. Mianowicie pomysł na stronę internetową poświęconą zbieraniu opinii(głównie od użytkowników) na temat ciągników czy też sprzętów rolniczych. Wszystko miało by kształt podobny do serwisów które już istnieją(lecz ich tematyka tyczy się z reguły aut osobowych). Użytkownik miał by wgląd w dane wybranej maszyny, jakieś skromne zdjęcie. Do tego opinie użytkowników na temat danej maszyny spalanie, komfort, koszty utrzymania itp. Informacje takowe są chociażby na tym forum i dlatego się zastanawiam czy jest sens tworzenia takiego serwisu w takiej formie. Będę wdzięczny za podzielenie się opiniami na ten temat. Pozdrawiam