szczygel18

Podnośnik sam podnosi do góry przy 82 SA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczygel18    1

Witam mam problem z podnośnikiem przy pronarze 82sa mianowicie gdy podniosę na żedzie do góry podnośnik nieraz wariuje.

na żedzie podnoszę na wysokości transportową i po krótkiej chwili podnośnik sam podnoś maszynę wyżej, Gdy ciągnik poniesie do góry nie można go ręcznie opuścić trzeba udeżyci w ruchomy grzybek znajdujący sie na rozdzielaczu(mysi le że to jakiś zawór) z tyłu po środku szerokości ciągnika. Miał kiedyś ktoś podobny problem jak go rozwiązać.


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

U mnie w Belarusie gdy jeszcze olej nie jest dobrze rozgrzany to też podnośnik podnosi się do góry. Ale gdy jest podpięta jakaś maszyna do nie powinien drgnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

opuszczac to mi ise jeszcze zdazyló ale zeby podnośił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A jak działa Ci to poziomowanie (chodzi mi mi o te drugą dzwignię)

A spręzyna Ci pękła? jak nie ma luzów tej przystawki co Śruba rzymska jest podpięta?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Wszystko jest sprawne. Sytyłacjia jest taka podnoszę pług żeby dokonać nawrotu zwiększę obroty i pług podnosi sie do góry na taka wysokości że manualnie nie pod nius by tak wysoko no i jedyny sposób opuszczenia jest uderzenie w grzybek od rozdzielacza ta jak wyżej napisałem


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

A umnie jest problem też z podnośnikiem. Powoli podnosi.. i bardzo musze mocno walić rączka tą od podnośnika, aż osłona juz pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMINKUS    0

przyczyna tkwi jak juz kotos wspomiał w sprężynie jest ona własnie pod tym grzybkiem co go wduszasz załoz zacisk na węże odkrec pare srubek wyciagnij wyczysc zaworki bo moze jakis opiłek blokowac i przy okazji sprawdz sprezynke troszke ja wydłuż i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

A co trzeba odkręcić by się dostać obawiam się żebym za dużo nie rozebrał szczerze to nie miałem bardzo czasu się za to zabrać ale pewnie niebawem trzeba będzie....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj