Zaloguj się, aby obserwować  
zenit

Co sądzicie o firmie narzędzi -Fiskars

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
and    1

Tylko tyle, że mamy widły z tej firmy, do tej pory (po jakiś 5 latach użytkowania) oryginalny jest jeszcze trzonek, część intensywnie pracująca w oborniku :P została już wymieniona :) W miarę mocne i trwałe, chociaż nie niezniszczalne, lekkie, wygodne, wtedy za ok. 50 zł, teraz 65.

Robią jeszcze inne narzędzia ręczne - szpadle, itp.

Cóż więcej można o widłach powiedzieć? :)


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

My mieliśmy kiedyś mały toporek,ale nam pękł trzonek...

Z 2 lata może nam służył.

 

Nie wiem czy trzonek był za słaby czy tata użył za dużo siły, że pękł :P


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja prawie wszystkie narzędzia tej firmy i uważam że są bardzo dobre. a szpadle na metelowym trzonku to są zaj... A siekierę też miałem ale ułamał się trzonek. z winy użytkownika(pracownik ciął drezwo i uderzył tronkiem o pieniek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Mam z tej firmy m.in. siekierę uniwersalna i do rozłupu . Tą pierwszą ojciec ciągnikiem przejechał i nic się nie stało. Trzonki to maja wytrzymałe (z polipropylenu) . Nie wiem czemu wam się połamały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

A macie narzędzia z firmy " romaniktools " ja mam widły i nawet nawet dałem za nie 60 zł


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Romanik to polska firma w porównaniu do narzędzi fiskarsa to brukiew . Wiem bo miałem szpadel z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

no ja ma z fiskarsa sekatory widly i siekiery i jak na razie bezproblemowo bardzo wytrzymale,jednak Made in Finland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Szpadle można złamać-trzonek :)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

ja nie pisałem wcale o aluminiowych


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oraz wielu innych osob oraz osob ktore przeprowadzaly wszelakie testy narzdedzi tej firmy wyszly zaskakujaco dobrze. Narziedzie moze niektore sa drogie ale inwestycjia jest na lata. Wole wydac kilka dziesiat zlotych na szpadel czy lopet od nich niz 20zl takiej z targu, taka prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2
Moim zdaniem oraz wielu innych osob oraz osob ktore przeprowadzaly wszelakie testy narzdedzi tej firmy wyszly zaskakujaco dobrze. Narziedzie moze niektore sa drogie ale inwestycjia jest na lata. Wole wydac kilka dziesiat zlotych na szpadel czy lopet od nich niz 20zl takiej z targu, taka prawda..

 

zgadzam sie z toba w 100%%,fiskars to dobra marka i dobra jakosc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Moim zdaniem oraz wielu innych osob oraz osob ktore przeprowadzaly wszelakie testy narzdedzi tej firmy wyszly zaskakujaco dobrze. Narziedzie moze niektore sa drogie ale inwestycjia jest na lata. Wole wydac kilka dziesiat zlotych na szpadel czy lopet od nich niz 20zl takiej z targu, taka prawda..

 

Zgadzam sie po pare razy kupowalismy sztychowki i po wbiciu w ziemie wyginaly sie. Lepiej dac wiecej i miec cos konkretnego. Apropos tej firmy to niewiem bo niemamy narzedzi z tej firmy;


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trq    1

Ja mam 2 łopaty szufle tej firmy i spisują się bardzo dobrze, lekkie, z hartowanego materiału, polecam każdemu. Po roku intensywnej ekploatacji nie widać po nich śladu użycia. Fakt że jedna kosztuje tyle co 3 łopaty jakiegoś tam rzemieślika, ale warto było zainwestować. teraz zamierzam kupić siekierę, zobaczymy czy będę równie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Powiem wam, że narzędzia fiskarsa na rynek amerykański są dużo wytrzymalsze i zrobione z lepszych materiałów niż na polski. Mam porównanie polski sekator (żyrafa) a amerykański wogle inna bajka jeszcze do tego cena w USA kosztuje 40$ ok 120zl a w Polsce 400zl za gorszej jakości produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

mam widły i szufle fiskarsa szuflą tylko kiszonke przewalam trochę zborze a widłami non stop co miesiąc parkiet dwa dni ostrego rwania i ani razu nie pękły nic ponad rok i dalej się trzymają kiedy inne polskie pękają po dniu lub w trakcie. Narzędzia godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2
Ja mam 2 łopaty szufle tej firmy i spisują się bardzo dobrze, lekkie, z hartowanego materiału, polecam każdemu. Po roku intensywnej ekploatacji nie widać po nich śladu użycia. Fakt że jedna kosztuje tyle co 3 łopaty jakiegoś tam rzemieślika, ale warto było zainwestować. teraz zamierzam kupić siekierę, zobaczymy czy będę równie zadowolony.

 

 

Ja mam 2 siekiery z Fiskarsa i moge Ci gwarantowac ze bedziesz zadowolony,praca w lesie z tymi siekierami to sama przyjemnosc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

ja posiadam siekierę do łupania 2,4 kg szpadel i widły super mocny sprzęt i wygodny w pracy tylko widły mogły by mieć dłuższy trzonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

Jako ogrodnik powiem tyle szpadle nie do zajechania, nawet przy ciągłym kopaniu świerków czy innych sporych roślin dają sobie radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinek    0

fiskars jest jak john deere czyli wieczny mam szpadel i siekiere do rozłupywania siekiera robiła już wszystko i była wszędzie ma z 6 lat i działa. A szpadel jak to szpadel okopał się i stoi około kiszonki z kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099

tata ma szpadel i siekierę i mówi, że to ,,mercedes wśród narzędzi"


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ja z fiskarsem juz miałęm troche do czynienia i obecnie mam siekiere widły i sekator. przyznam ze lepszego spr\etu podercznego nie uzytkowałem. na trzoenk od siekiery polecam wjechac ciagnikiem - nic sie nie dzieje, widły lekkie wyprofilowane i nie zuzywaja sie tak szybko własciwie nie zauwazylem zeby sie cokolwiek uszczypło z nich, sekator różwniez wzór konspekt


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

dobry sprzet ale ma jedną wade. Jak się odejdzie od niego na chwile to dostaje nóg. Użytkuje dwie siekiery szpadel.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7
ja posiadam siekierę do łupania 2,4 kg szpadel i widły super mocny sprzęt i wygodny w pracy tylko widły mogły by mieć dłuższy trzonek

 

 

Też uważam, że widły mogłyby mieć dłuższy trzonek. Za to szpada jest zajeb... Mam jeszcze gafle do buraków FISPO, też bardzo wytrzymałe, ale z trzonkiem jest jeszcze gorzej niż przy widłach. Można kupić też widły FISPO (z drewnianym trzonkiem) i są nawet chyba lepsze od FISKARSA, bo trochę lżejsze.

 

TAk w ogóle to ten sprzęt produkowany jest w Polsce, tylko marka fińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj