Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TumeK

Potrzebuję kupić kombajn .....

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TumeK    9

Potrzebuję kupić kombajn. Najlepiej Case/Claas/JD do 75 tyś euro. Macie jakieś propozycje?? Najlepiej rocznik 2002 +

////////

Zmieniony temat posta

WTWT - Więcej Tematu W Temacie!

Zapomanialem dodac to ma uciągnąc przystawke ze zdjęc kótra wazy 3 tony... 6 rzędową czyli 220km+ mile widziane wiecie mi chodzi o konkretne oferty bo co ja moge to wiem tylko ze koknkretnych ofert szukam :] NAjmniej clalas medion 310:/ albo Jd 1550

witek    2

ja bym polecił Claas albo JD...ale za taka kase to juz o cos nowego mozesz sie pokusic

Wiadomość z agroFakt.pl

TumeK    9

no raczek nowego to nic ni ekupie za 75 tyś ...... a a dominator to tylko Vx i to 108 minimum

coolman111    54

W JD serii 14 i 15 to nie wchodź bo panuje o nich zła opinia... Jak już to szukaj coś z stajni Claasa :). Może jakaś używanaMEGA.

TumeK    9

wiem JD ale te co są kupione w polsce a najmniejszego zamiaru w polsce kupowac nie mam :] Mege cieżko z roku 2002 do 75 tyś :/

Turbina    9

A co ty się tak na ten rocznik upierasz,lepiej kupić troszkę starszy ale żeby miał jak najmniej roboczo godzin.

Ps. kup Mege,to najbardziej udany model ze wszystkich claas-ów.

mav    1

tak

udany patent, silnik za kabiną. :)

Ciekawe czemu w reszcie kombajnów tego nie zastosowano, ba! chodźby w Lexionie :)

Do gospodarstwa za tą kwote i na taki areał to tylko lexion albo cos w tej klasie.

mav    1

zobacz ile Lexion kosztuje a ile Mega :) to tak jak bys porównywał sprzedaz ciagnków 150 KM z 250KM :) trudno zeby tych wiekszych było wiecej.

Turbina    9

Źle się wyraziłem,chodzi mi o ilość ofert sprzedaży maszyn używanych a nie nowych,Lexionów jest cała masa a Megi niewiele.Znam kilku właścicieli firm usługowych w niemczech i oni twierdzą że Mega jest niezawodna i prostsza w naprawach.

TumeK    9

Starwszy niz 2002 nie podlega pod zwort nieiwem jak braliscie maszyny to jest taki układ ze płaci sie gotóką a połowe zwaraca unia po jakims tam czasie.. ale maszyna musi spełnic wymagania

TumeK    9

Wydrukowalem pokaze ojcu :] moze kts jeszcze cos ciekawego znalazł niue musi byc w polsce a nawet lepiej zeby nie było....... prosze o pomoc nie nzma za duzo stron z ogłoszeniami.....

TumeK    9

Agrie to na pamięc znam i przegladam raz na dwa dni :/ Pozatm ta sa przeważnie maszyny z francji a to Drogo transport wychodzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować