oliver

Czy NH T6050 Plus to dobry wybór?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pracaipasja    0
:) T6050 plus,1850 mth,mam go dwa lata robi na 100ha-bez usterek(odpukac) do teraz nie czepiam sie innych,nie chwale swojego-tak po prostu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Też polecam serie T 6000, mój tata jest szczęśliwym posiadaczem T 6030 Plus którego oczywiście ja wybierałem i uważam że to był bardzo dobry wybór. Cena tego modelu z soboty u mojego dobrego dealera to 230 tyś. brutto w tej samej cenie model T 6050 Plus. W mojej okolicy jest mało new hollandów bo zaledwie 2 TD 80D, TM 165 KM, T 6010 Plus, T 6020 Plus, T 7040, przeważają deutze i case-y, z tego co wiem jak narazie wszyscy użytkownicy są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galanonim    0

Też polecam serie T 6000, mój tata jest szczęśliwym posiadaczem T 6030 Plus którego oczywiście ja wybierałem i uważam że to był bardzo dobry wybór. Cena tego modelu z soboty u mojego dobrego dealera to 230 tyś. brutto w tej samej cenie model T 6050 Plus. W mojej okolicy jest mało new hollandów bo zaledwie 2 TD 80D, TM 165 KM, T 6010 Plus, T 6020 Plus, T 7040, przeważają deutze i case-y, z tego co wiem jak narazie wszyscy użytkownicy są bardzo zadowoleni.

hm możesz mi opisać jak funkcjonuje skrzynia w tak owym ciągniku? można zrobić tak żeby półbiegi wchodzily automatycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia na pewno powyżej 10 tysięcy ale nie wiem dobrze poszukaj jest gdzieś temat range comand czy power comand czy jakos tak a może czegoś się dowiesz a proszę cie bardzo znalazłem nawet linka;P http://www.agrofoto.pl/forum/topic/32876-skrzynia-power-command-a-range-command-w-t6000/page__st__40__p__652099__hl__rc+czy+pc__fromsearch__1#entry652099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzon3650    0

Jak sadzicie czy 6050 plus to dobry wybor na glowny ciagnik?? Bedzie chodzil na 70h..

maszyna ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1109    0

Tak Kolego słychać takie "kliknięcia" przy zmianie kierunku jazdy :P co do tematu to posiadam od roku taką maszynkę i jestem z niej bardzo zadowolony także polecam niebieską maszynę tego typu :P bezawaryjna silna użyteczna funkcjonalna i komfortowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

Hejka małe pytanko czy ktoś się teraz orientuje w cenie 6050 Plus? Zamierzam takiego zakupić jak się uda z PROWem :D Jeden sprzedawca chce za niego 230 netto - dobra to cena?

 

Wyłącz w końcu Caps Locka jak piszesz posty!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

witam.

230 netto za plusa to chyba nie jest dobra cena, no chyba że jeszcze sobie dobrałeś jakieś dodatkowe opcje. byłem w środę u dilera i za T6050 powiedział mi 185 netto a za przedni TUZ 8 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

Hejka małe pytanko czy ktoś się teraz orientuje w cenie 6050 Plus? Zamierzam takiego zakupić jak się uda z PROWem :D Jeden sprzedawca chce za niego 230 netto - dobra to cena?

 

Wyłącz w końcu Caps Locka jak piszesz posty!

 

 

sorrki już wyłączyłem :), mała poprawka 230 tys to brutto ( czytałem ze dwa razy i nie wiem czemu nie zauważyłem :D - wersja podstawowa bez przedniego tuza i womu ) netto wychodzi 187 tys więc widzę zę musze troszkę przycisnąc dilera żeby zszedł jeszcze ze 2- 3 tys. :)

Edytowano przez shrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Podaj mi namiary na tego dealera ??

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalnh    27

230 netto za Plusa to chyba jakiś żart to Power Command byłby tańszy cena takiego modelu jak w temacie to około 185 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek410    0

To cena chyba bez tura. Ja mam zamówionego T6050 w wersji pluz za 208 tys netto z amortyzowaną osią, tuzem i obciążnikiem na tuz . Wersja jeszcze bez AdBlue. Tur do niego mam zamówiony Quicke Q66 z osprzętem (łyżka, widły do obornika, widły do palet) za bodajże 41 tys netto. Ciągnik zamawiany w listopadzie więc teraz ceny troche wzrosły ( diler mówił że o 15 tys na modelu) bo teraz z AdBlue są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ten co podałęm za 197 czy ile tam to cena T6050 delta plus tur. wiem ze skrzynie ma elektro commond. a tak to co delta. i tur tez nh ale goły bez osprzetu tam łyrzek czy co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d2tomas    0

Witam, to mój pierwszy post na forum.

Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto przepracował pare tys Mth t6050plus jakie awarie miał w tym czasie, jaki koszt przeglądów, jakie koszty prócz paliwa trzeba ponosić przy eksploatacji tego ciągnika, na co trzeba uważać itp.

Jaka skrzynia jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez driver24
      Wystąpił w moim t6 błąd 12806. Wiem, że to błąd coś związany z pneumatyka, hamulcami przyczep, ale może ktoś spotkał się i wie coś więcej co jest przyczyną?
    • Przez Gpio4
      Witam posiadam New Holland TS 110 rok 2000, skrzynia 16x16, rewers przy kierownicy, pompa hydrauliczna z trzema filtrami.

      Po dłuższej pracy ciągnika szarpie przy ruszaniu, poza tym nie świecą kontrolki wskazujące bieg ale tylko w zakresie 5-8 i najczęściej biegiem włączonym jest 8. Objaw szarpnięcia nie występuje przy zmianie kierunku bez sprzęgła. Wszystko mija jak ciągnik ostygnie. Olej i filtry wymienione, kalibracja zrobiona (od 122 do 160).
      Proszę o podpowiedź co może być powodem takiej sytuacji i co z tym można zrobić.
    • Przez varadero112
      Witam, czy jest ktoś może zorientowany jak wygląda technicznie i cenowo zmiana osi sztywnej na amortyzowana w New Holland T6090. Mamy go na skrzyni Power Command z podłokietnikiem a kiedy była mowa o osi (co nie było tak powszechne jak teraz) naganiacz (dealer) powiedział że za dużo nie zmieni w komforcie operatora (teraz myślę że po prostu miał taki na sztywnej który musiał sprzedać i mu się udało). A teraz kiedy poszedł bardziej w transport to odczuwalne są braki miękkiej osi ;/ rozważam powazniejsza inwestycje i stąd ten post, może spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ?
    • Przez Dastan
      Jaki balast na przedni TUZ można zawiesić w tych NH?  Ciągniki nie mają ramy więc raczej nie ma co przesadzać?
    • Przez Pjotrr
      Witam, parę dni temu chciałem odpalić ciągnik ale był za słaby akumulator, naładowałem i podłączyłem drugi jednak nie zapalił, okazało się że rozrusznik był zepsuty. Wymieniłem rozrusznik ciągnik odpalił ale wyskoczył szereg błędów, po jednym błędzie ze skrzyni, silnika, tylnego podnośnika, układu chłodzenia i blokady tylnego mostu (skręt kół do automatycznego załączania). Moim zdaniem ciągnik utracił pamięć i trzeba to jakoś zaktualizować. Kalibrację skrzyni biegów zrobiłem i błąd związany ze skrzynią znikł. Ktoś może byłby w stanie coś podpowiedzieć, albo ewentualnie jak zrobić kalibrację tylnego mostu? Kalibrację tylnego podnośnika zrobię bo jest w instrukcji obsługi 
      Jeśli ktoś miał podobny problem lub może pomóc będę bardzo wdzięczny za pomoc 😀
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj