oliver

Czy NH T6050 Plus to dobry wybór?

Polecane posty

garek    155

bardzo dobry na ten areał. Nie będziesz miał co robić. Transport z tą skrzynią i dodatkową mocą to przyjemność. Komfort w środku na 150 ha by wystarczył jako główny.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

tak to bardzo dobry wybór. mój ojciec też złożył wniosek na New Hollanda T 6030 Plus. Bardzo mi się podoba ten ciągniczek zarówno wizualnie jak i pod względem wykonania dlaego też zmienilismy z Agrotrona K 110 na T 6030 Plus. A Ty kolego "garek" jakiego masz New Hollanda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliver    0

Skrzynie wzielem w pelni automatyczna tz Activ... A na poczatku tez myslelismy o 6030 ale w elite ale wszyscy radzili nam ze lepiej brac 6... Dluzej wytrzyma... No wiesz z tymi hektarami to roznie... Mysle ze powieksze gospadarstwo... I mam nadzieje ze bedzie ponad 100h... Wiec to jest inwestycja na przyszlosc... A no i skusila mnie cena jego... Byl akurat w promocji i wyszedl mnie 168 tys netto..:P:):) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155
A Ty kolego "garek" jakiego masz New Hollanda?

 

ja mam 7030 gdzies tam jest w mojej galerii


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

A w avatarze to już nie? :P

 

168tys? Trochę mało...a z jakim wyposażeniem? -Jeśli wolno spytać...


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliver    0

Spojzalem dokladnie na umowa wiec nh t6050 plus z 18 obciaznikami instalacja pneumatyki kabina amortyzowana skrzynia biegow electro command 16x16 z automatyczna funkcjia pole droga klimatyzacja dodatkowym obwodem pneumatyki radiem siedzeniem pasazera lampa ostrzegawcza kolami 480/65 R28 ,600/65 r38 za kwote 1666.968 tys zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

to bierz i sięnie zastanawiaj jeszcze podrożeje. bedziesz miał fajny ciągnik


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

Cene dostałes bardzo dobra nawet chwili bym się nie zastanawiał...bierz go, a napewno bedziesz zadowolony, tez juz pomału myslimy o zakupie NH ktory miałby zamienic Pronara...i zastanawiamy się nad T6070 plus. Te ciągniki nie dosc ze wizualnie niezle wygladają, wnetrze maja bardzo dobrze wykonane. I z tego co wiem to są bezawaryjne bo mamy znajomego na serwisie NH i mowił ze z tymi nowymi modelami ciagnikow nie maja wogole problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Ten New Holland T 6030 też ma silnik 6 cylindrowy, chce go wziąć na Prow i nie wiem czy mi dadzą dlatego wziołem najmniejszą szóstke i też myśle już na przyszłość żeby za 5 lat nie zmieniać. A ty kolego NHTC56 skąd jesteś? jak bys chciał to moge się zorientować ile taki model T 6070 Plus by cię kosztował w firmie w której pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

oliver@ i jak masz juz ciągnik na podwórku czy jeszcze czekasz??pochwal sie nowym nabytkiem....masz moze jakieś zdjęcia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalix    0

Mojego Wujka new holland t6030 plus Smiga na 125h to T6050 na 70 h to niebedzie miał co robic wiec jak najbardziej dobry wybór B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Witam. Już niedługo i ja będe użytkownikiem NH T 6030 Plus mój ojciec podpisał już umowe z agencją teraz tylko trzeba czekać na realizacje zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

A ceny serii t6000 bardzo sie zmieniły? Podrozały duzo? No i za jaką cene udało Ci sie go utargowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

Powiedzcie co bardziej opłaca się kupić jako główny ciągnik: nh z serii t6000 plus 6 cylindrowy czy z tej samej serii ale Elite 4 cylindrowy. Miałby pracowac z pługiem 4 skibowym obracanym i do tego z wałem albo kolczatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

cena po negocjacjach telefonicznych za NH T6030 Plus to 185tyś netto w Raitechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Ja wynegocjowałem cene za T 6030 Plus 215 000 zł brutto do zapłaty z obciążnikami i szerszymi oponami. A od marca ceny NH i CASE idą w góre od 4 do 6 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

t 6000 dobra seria sam kupuje :) wersja plus ma 2 zawory na cylinder i nie ma dodatkowej mocy, skrzynia elektro comand to standart.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

cena z wczoraj za T6010 plus z electro command to 166 netto, dzis juz bedzie pewnie okolo 175 netto


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek    0

Sam mam ten ciągnik już od ponad miesiąca i jak dotychczas sprawuje się rewelacyjnie . A komfort jaki daje kabina jest na najwyższym poziomie . Serdecznie polecam wszystkim ten ciągnik . :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

A jak jest z ta skrzynia electro command? Sprawuje się lepiej od dual command?? Bo dual command podoba mi sie , mam ja w T5060 i teraz własnie sie zastanawiam nad zakupem T6050... czas się pobujać czyms większym :rolleyes: :huh:

Moge zakupić T6030 za 195 tys brutto w pełnej wersji delty.. czy byłby to dobry zakup??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper    0

Miałem okazje jeździć tym ciągnikiem z tą skrzynią i powiem szczerzę że to luksus jak nie wiem co jak dla mnie biegi zmieniasz przyciskiem rewers przy kierownicy praktycznie sprzęgło Cię nie interesuje chyba że podjeżdżasz pod przyczepę gdzie trzeba precyzyjnie cofnąć to operujesz sprzęgłem. Co do awaryjności to znajomy ma zrobione na T6030 ok 100mth i żadnych awarii jak narazie ale te skrzynie były już w starszych modelach TSA i tam ludzie nie narzekali na nie..

 

Cena za deltę jest dobra napisz jeszcze jakie wyposażenie wchodzi w tą pełną wersję Delty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z zalet new hollanda są jego gabaryty jest masywny co dobrze sprawdza się przy turze tylko nie wiem czy ma silnik na ramie ale chyba przy takich gabarytach napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez driver24
      Wystąpił w moim t6 błąd 12806. Wiem, że to błąd coś związany z pneumatyka, hamulcami przyczep, ale może ktoś spotkał się i wie coś więcej co jest przyczyną?
    • Przez Gpio4
      Witam posiadam New Holland TS 110 rok 2000, skrzynia 16x16, rewers przy kierownicy, pompa hydrauliczna z trzema filtrami.

      Po dłuższej pracy ciągnika szarpie przy ruszaniu, poza tym nie świecą kontrolki wskazujące bieg ale tylko w zakresie 5-8 i najczęściej biegiem włączonym jest 8. Objaw szarpnięcia nie występuje przy zmianie kierunku bez sprzęgła. Wszystko mija jak ciągnik ostygnie. Olej i filtry wymienione, kalibracja zrobiona (od 122 do 160).
      Proszę o podpowiedź co może być powodem takiej sytuacji i co z tym można zrobić.
    • Przez varadero112
      Witam, czy jest ktoś może zorientowany jak wygląda technicznie i cenowo zmiana osi sztywnej na amortyzowana w New Holland T6090. Mamy go na skrzyni Power Command z podłokietnikiem a kiedy była mowa o osi (co nie było tak powszechne jak teraz) naganiacz (dealer) powiedział że za dużo nie zmieni w komforcie operatora (teraz myślę że po prostu miał taki na sztywnej który musiał sprzedać i mu się udało). A teraz kiedy poszedł bardziej w transport to odczuwalne są braki miękkiej osi ;/ rozważam powazniejsza inwestycje i stąd ten post, może spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ?
    • Przez Dastan
      Jaki balast na przedni TUZ można zawiesić w tych NH?  Ciągniki nie mają ramy więc raczej nie ma co przesadzać?
    • Przez Pjotrr
      Witam, parę dni temu chciałem odpalić ciągnik ale był za słaby akumulator, naładowałem i podłączyłem drugi jednak nie zapalił, okazało się że rozrusznik był zepsuty. Wymieniłem rozrusznik ciągnik odpalił ale wyskoczył szereg błędów, po jednym błędzie ze skrzyni, silnika, tylnego podnośnika, układu chłodzenia i blokady tylnego mostu (skręt kół do automatycznego załączania). Moim zdaniem ciągnik utracił pamięć i trzeba to jakoś zaktualizować. Kalibrację skrzyni biegów zrobiłem i błąd związany ze skrzynią znikł. Ktoś może byłby w stanie coś podpowiedzieć, albo ewentualnie jak zrobić kalibrację tylnego mostu? Kalibrację tylnego podnośnika zrobię bo jest w instrukcji obsługi 
      Jeśli ktoś miał podobny problem lub może pomóc będę bardzo wdzięczny za pomoc 😀
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj