Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Taurus83    889

Zejdź na ziemię człowieku. Kogo jakaś gryka obchodz.  Ja sprzedałem po 900 brutto i jestem zadowolony...ze ktoś to zabrał.  Trzeba się dostosować do rynku a nie głupoty wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113
13 godzin temu, adam8056 napisał:

Jak nie dostane 80 to dzikom wywalę.

 

Na złość mamie odmrożę sobie uszy.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

jak ktos ma miejsce to niech trzyma, kolega wyżej 600 z hektara zarobił, ja nie wiem czy bede mial polowe z tego przy plonie 500-600kg/ha i cenie 800 netto. miejsce mam, najwyzej bede sprzedawał po woreczku na poplony


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

sialem w tym roku z peluszką fajnie wyrosło masy sporo

śrutował ktoś gryke na pasze?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

ja śrutowałem,  do  10 procent dla tczników

Edytowano przez jan34533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

no i ja ześrutowałem

poszło ok 15%, z początku tak 2 dni opasy nie chciały jeść teraz pięknie pobierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

U nas facet kupywał łuszczaki z gryki i dodawał do paszy dla opasów .To nie będzie już lepszej ceny ze podejmujecie tak drastyczne kroki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

nie miałem miejsca na przechowanie tego a była mobilna mieszalnia pasz to poszło, zresztą za te pieniądze co teraz oferują to opasy zjedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomzwolin    1

Po ile u was gryka teraz ? U mnie była po 700 teraz nie wiem. Może ma ktoś namiary na jakiś kupców? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak tak, ja mam 100t na magazynie..


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewel0905    0

No to jesteśmy w tej samej czarnej du....ja mam ok 20 ton.W dodatku mają takie wymagania ze szkoda gadać. Parę lat do tyłu nie przeszkadzało im nic.A dzisiaj czepiają się do byle czego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby wszystkich zbóż jest mało, i cena lekko idzie w góre, ale cena gryki jest totalną abstrakcją do aktualnej sytuacji na rynku zbóż.

Nie wierze, że na 800 zł/t to się zatrzyma, dajcie spokój..


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Że tak spytam po ile u was gryka ? Dzisiaj spotkałem znajomego i twierdzi że ma kupca po 1000 netto z okolic Częstochowy.ilosc całosamochodowa.  Możliwe to ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kase zapłaci :D

daj namiar jak potwierdzisz, ja bym sprzedał


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Temat umarł mam pytanie czy na dolnym Śląsku funkcjonują jakieś słupy gryki. Bo mam zasiane po jeczmieniu ozimym jako poplon  i chyba ja skosimy w końcem pazdziernika bo ma juz orzeszki. A troszkę tego mam bo ponad 11 ha.

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25259

W zeszłym tygodniu odezwał się gość na moje ogłoszenie, maksymalnie mógł 1300 zaoferować za ładny towar. 

Dla mnie wciąż za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj