Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W tej chwili w lubeskim płacą po 1200zł/t. Nie słyszałem żeby ktoś dawał więcej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126

U mnie stoi bardzo ładna, gęsta nie zachwaszczona mimo, że były problemy ze wschodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Raczej nie spadnie.W moich okolicach zawsze było dużo gryki a teraz jest tylko tyle żeby mieć na poplon.

Wokół tylko żyto i żyto.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson132    9

W czerwcu cieszyłem się że jest wszytko ok, a teraz taka zarośnięta chwastem że jej nie widać i tak jest prawie u wszystkich. Muszę ja prysnąć i może sie wykosi bo cena może być wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

u mnie (war-maz) zapowiada sie dobrze, już czas ją round*pować i za max dwa tyg bedzie po niej. ziarka pełne jak nigdy ciekawe ile jej uleci, w tamtym roku 1,2 t/ha i po 1200 poszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson132    9

Już wykoszona, sypneła bardzo słabo (liczę na dobrą cenę :D ),pewnie tez dlatego że w tamtym roku też była gryka.Oprysk nazywa sie Tajfun nawet ładnie spalił tylko ostu na miedzach nie wziął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Zna ktoś aktualne ceny? Jak z parametrami w tym roku macie? Kosicie już?

 

Ja się przymierzam za tydzień może do koszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjun    0

Kosiłem gryke u klienta w tym roku miał około 1t z 1.2ha, zaś u 2 nie wiem czy miał 400kg czystej tatarki z hektara. Cena ładnie skoczyła bo już po 180zł stoi. W okresie żniwnym w lipcu jeździli i z mety dawali 130 zł. Także cena satysfakcjonująca w porównaniu do tego co było na początku roku. Ogólnie po polach widać, że mało tatarek w tym roku zasiane było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Kosiłem gryke u klienta w tym roku miał około 1t z 1.2ha, zaś u 2 nie wiem czy miał 400kg czystej tatarki z hektara. Cena ładnie skoczyła bo już po 180zł stoi. W okresie żniwnym w lipcu jeździli i z mety dawali 130 zł. Także cena satysfakcjonująca w porównaniu do tego co było na początku roku. Ogólnie po polach widać, że mało tatarek w tym roku zasiane było.

Gdzie po tyle płacą w Kłobucku czy w Działoszynie?


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjun    0

W Działoszynie, dokładnie 2 do 3 tyg temu i taka cena była, wczoraj dzwoniłem do odbiorcy w Kłobucku raz ja raz znajomy kilka dni wcześniej i mówią cenę 120 :). Także trzeba uważać, bo szukaja jeleni, a gryka w cenie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj