Skocz do zawartości

Polecane posty

Agrest    347

Troszkę przesadziłem z tym 2200 ale po 2000zł/t to w Andrzejowie bez problemu sprzedasz.

To troszkę tak jakby panna powiedziała Ci, że to nastąpi właśnie dziś. Ty sztywny w te pędy do niej, a ona Ci  - sory przesadziłam i zażartowałam sobie.

U mnie gryka po 2400zł/t - będzie tylko nie wiem kiedy.

Wiadomość z agroFakt.pl

NABUCH    8

Kupujący proponował mi dzisiaj 1,6  +vat  ale widzę wszyscy 2 zł cenią. Gryka ładna , i czysta. Jak u Was ? Pozdrawiam

B3Agro    85

Rozumiem że ty skupujesz ;). Gryka w lubelskiem w granicach 1500-1600 netto. Oczywiście pisze o niedesykowanej bo ta desykowana to chodzi w granicach 1100-1300 a to i tak o kilka stówek za dużo.

Taurus83    84

odświeżam. jak cena u was ? maksymalną cenę jaką usłyszałem dzisiaj to 1400 brutto, potrącenia za  zanieczyszcenia i wilgoć

dr_gre    0

Jeśli chodzi o zakup (np. na poplon) to zależy od regionu kraju. Najtaniej jest na wschodniej ścianie. Zapewne ciągną to z Ukrainy. Natomiast w sprzedaży (plon) u mnie na południu sprzedawałem parę dni temu za 1400zł/t

Taurus83    84

jaki rejon? jaka ilość? jakie zanieczyszczenia? jakie odliczenia?

Edytowano przez Taurus83

B3Agro    85

Jeśli chodzi o zakup (np. na poplon) to zależy od regionu kraju. Najtaniej jest na wschodniej ścianie. Zapewne ciągną to z Ukrainy. Natomiast w sprzedaży (plon) u mnie na południu sprzedawałem parę dni temu za 1400zł/t

Pozdrowienia ze ściany wschodniej ;) - 1640 netto , niedesykowana (zbiór dwuetapowy), odbiór bezpośrednio z silosów, ilości całosamochodowe.

Taurus83    84

moja poszła po 1300 kilka dni temu

sprzedaleś komuś z tych numerów co ci podałem  ?  jakieś odliczenia  ?

MatiRol92    9

nie nie, sprzedałem handlarza co po okolicy jeżdżą (prawdopodobnie z łódzkiego) dzwonili byli zainteresowani. nie odliczeń nie było, końcówkę zaokrąglili dla siebie na plus ( około 200zl)
bo zanieczyszczeń trochę było nie ma co ukrywać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się