Skocz do zawartości

Polecane posty

nadzio    4

żelazno 1200 brutto zawoźiłem w tamtym tygodniu płatność w dniu dostawy, skup jaszkowa 1100 i nie bierze bo jest zapchany

Wiadomość z agroFakt.pl

asharot    176

Województwo Wielkopolskie powiat Kępno,przynajmniej tak mi się zdaje że o to chodzi.

Gryka na dziś cena padaczka. Towaru na rynku dużo-tak mówią handlarze, odbiorcy udają że mają pełne magazyny, cenę dławią ile wejdzie, Rynek europejski jeszcze milczy, Pozostaje tylko czekać a sytuacja na pewno się unormuje. Melvit- chamidła poniżej 1100, inni 115-1250 netto loco gospodarstwo. Piszcie co u Was?

kryssr    50

ja słyszałem że 1300 ale informacja nie potwierdzona, w okolicach kwiecień maj zawsze jest cena największa ;)

Asia87    9

PKE Kępno WLKP

A gryka.... mam kilkadziesiąt ton tego cuda i chyba to opyle na dniach. 1025 netto tyle wytargowałam. Jak przy takich małych nakładach i patrząc na to ze to był drugi zbiór z tego pola to niezły interes:)

benio1967    24

To ładnie ,ja miałem ciutkę ponad 1 t z ha,a resztę połamał mi grad gdy była mała.

andrzej1988    102

Jak z gryką. Je niedlugo bede sprzedawal po 1100 zł za tone. Nie jest dobrze! I Wydajnosc tez nie byla dobra. Koszty sie zwroca i na jakies piwo na czysto zostanie jeszcze heh

andrzej1988    102

2300 kg miałem z 5,5 ha czyli niecałe 420 kg z ha. lipa. kiepski maj i czerwiec był u mnie. dobrze ze sa doplaty do hektara to koszty mi sie chociaz zwrociły bo bez doplat to bym byl daleko w plecy.

Jednak po 1200 zł pojdzie miała isc po 1100 zł ale kupiec sie pomylił z cenami

Edytowano przez andrzej1988

andrzej1988    102

pewnie okolo 900 zł za tone brutto?? U mnie w lubelskim nawet nie wiem nie dopytywałem sie ale wczesna wiosna była po 1200-1300 zł. Tez bez rewelacji.

kryssr    50

w kwierniu to i moło kto chciał ją łaskawie zabrać. trzeba chyba się teraz dopytać o ceną i jak coś słaba to trzymać jak sucha ;) Ogólnie zbiory się zapowiadają dobrze bo pierwsze gryki zaczynają kwitnąć i deszczyk przepaduje i ochłodzenie nadają to pszczoły latać bedą ;)

Słyszałem że cena gryki dźwignęła się znacząco . Na polach jest jej historycznie najmniej od kilku lat. Przez ostatni rok to chłopy pogniewali się na grykę. Szykuje się chyba dobra cenka no może da się zarobić lepiej ni na zbożu i rzepaku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?