Polecane posty

Agrest    25501

Troszkę przesadziłem z tym 2200 ale po 2000zł/t to w Andrzejowie bez problemu sprzedasz.

To troszkę tak jakby panna powiedziała Ci, że to nastąpi właśnie dziś. Ty sztywny w te pędy do niej, a ona Ci  - sory przesadziłam i zażartowałam sobie.

U mnie gryka po 2400zł/t - będzie tylko nie wiem kiedy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NABUCH    9

Kupujący proponował mi dzisiaj 1,6  +vat  ale widzę wszyscy 2 zł cenią. Gryka ładna , i czysta. Jak u Was ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Rozumiem że ty skupujesz ;). Gryka w lubelskiem w granicach 1500-1600 netto. Oczywiście pisze o niedesykowanej bo ta desykowana to chodzi w granicach 1100-1300 a to i tak o kilka stówek za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

odświeżam. jak cena u was ? maksymalną cenę jaką usłyszałem dzisiaj to 1400 brutto, potrącenia za  zanieczyszcenia i wilgoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr_gre    0

Jeśli chodzi o zakup (np. na poplon) to zależy od regionu kraju. Najtaniej jest na wschodniej ścianie. Zapewne ciągną to z Ukrainy. Natomiast w sprzedaży (plon) u mnie na południu sprzedawałem parę dni temu za 1400zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

jaki rejon? jaka ilość? jakie zanieczyszczenia? jakie odliczenia?

Edytowano przez Taurus83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jeśli chodzi o zakup (np. na poplon) to zależy od regionu kraju. Najtaniej jest na wschodniej ścianie. Zapewne ciągną to z Ukrainy. Natomiast w sprzedaży (plon) u mnie na południu sprzedawałem parę dni temu za 1400zł/t

Pozdrowienia ze ściany wschodniej ;) - 1640 netto , niedesykowana (zbiór dwuetapowy), odbiór bezpośrednio z silosów, ilości całosamochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Ja mam ilość na mały samochód - około 2 ton. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

moja poszła po 1300 kilka dni temu

 

sprzedaleś komuś z tych numerów co ci podałem  ?  jakieś odliczenia  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    72

nie nie, sprzedałem handlarza co po okolicy jeżdżą (prawdopodobnie z łódzkiego) dzwonili byli zainteresowani. nie odliczeń nie było, końcówkę zaokrąglili dla siebie na plus ( około 200zl)
bo zanieczyszczeń trochę było nie ma co ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj