Polecane posty

Cisza nie widać i nie słychać szału cenowego gryki jak tak cena na zachodzie polski bo na wschodzie to zawsze było byle jak ale na zachodzie to ceny były wyrze. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72

opolskie- kowale 1,10zł - 1,20zł/kg łódzkie- działoszyn 1,20zł/kg (ceny podane telefonicznie- działoszyn) , choć jak byłem w kowalach, to chociaż gryka już oczyszczona to powiedział że dużo drobnicy i musi odliczyć 15% od wagi i da mi za nią 1,10zł to niech mnie lepiej w du.. pocałuje. Nakosiłem tego bogactwa na najlepszym kawałku może 500kg/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak prywatnie od siebie że jak nie było tych super marketów to był na wszystko zbyt i w miarę dobra cena.Teraz do tych marketów wszystek towar to zagranicy poco komu gryka jak z chin jedzie gryka kasza.a Polskie be.PISAC Z CAŁEJ POLSKI JAKIE CENY BYM WIEDZIAŁ. Co ży.....d kapitalista kombinuje. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

unas 1000 zł tona a wydajnosc ta czerwcowa wygląda lepiej bo ta z maja to poraszka 300-500kg/ha

gosć co kupował gryke w Żelaznie to jeszcze za zeszły rok wisi kase dla chłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skup jaki skup kaszarnia w Janowie Lubelskim coś kupują i płaczą ze majo jeszcze zapasy zeszłego roku wiele nie potrzeba im taka śpiewka chandlażyna tak samo powiada że ma jeszcze zeszłego roku. To wszystko jakieś po pie,,,,,lo...ne. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumak    0

ale czy ta kaszarnia z Zelazna jeszcze funkcjonuje? bo slyszalem ze wlasciciel popadl w tarapaty i ludzie go scigaja za pieniedzmi, nie wiem czy tam sie oplaca jechac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Znajomy ma kaszarnie to byl u goscia co ma 400ton gryki.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma 400 T sam tego nie posiał tylko sprowadził za granicy handlarz z Litwy sprowadza i w Polsce skupuje za parę groszy i ma 4000 T śmiechu warte.SAM TEGO NIE UPRAWIA . ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

Naworkowałem 6 ton i handlarz nie przyjechał,a jak u was ze sprzedażą bo ja się mocno zdenerwowałem a miał wziąść po 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom_ch    0

Witam , panowie interesuje mnie gryka , potrzebuje ok 4 tony , jestem z nysy prosze o kontakt ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Naworkowałem 6 ton i handlarz nie przyjechał,a jak u was ze sprzedażą bo ja się mocno zdenerwowałem a miał wziąść po 1200

Skąd ten gościu?


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom_ch    0

Witam , panowie interesuje mnie gryka , potrzebuje ok 4 tony , jestem z nysy prosze o kontakt ,

 

 

dojade po nia do 60-70 km , czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ale cisza chyba szału nie ma na cenę za grykę po 0,80 to jeszcze by wcisną ale jak usłyszą po 1 zł to śmiech od razu to teraz po ile jest pytam pisać coś ? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sprzedali grykę ja mam 3 tony ale po 0,80 nie sprzedam po 1,20 tak to nikt nie czyta nie pisze to już demokraci nie ma w Polsce że taka cisza. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Ja też trzymam 2 tony i jak cena nie podskoczy to będzie na poplon w przyszłym roku. :( Za tą cenę nie opłaca mi się sprzedawać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie Marzec to kupią po 1,20 zł bez grymaszenia sąsiad sprzedał z przyczepy nic nie robił nawet nie przewiał i zabrali teraz jest towar to grymaszą zostaje czekać do wiosny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj