Skocz do zawartości
damianraki3

Sipma Z-279/1 podbieracz 1,8

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
damianraki3    7

Witam, dostałem do remontu podbierak od Sipmy z 279/1 1,8m w częściach i mam problem typu w jakiej kolejności idą tam listwy bo w katalogu są 3 typy i nie ma zaznaczone jak powinny być:

Osłona 5270-100-130.00 12 sztuk

Osłona I 5276-200.131.00 8 sztuk

Osłona II 5276-200.132.00 4 szuk

A do wymiany mam jakieś 60 procent a są zdemontowane i nie występują w takich ilościach jak katalog mówi. Będę wdzięczny jakby ktoś mógł dać zdjęcie podbieraka z widocznymi listwami lub podpowiedzieć w jakiej kolejności idą. Pozdrawiam

ZYLA    359

rozumiem że chodzi Ci o blachy osłonowe?
Dziwne że są trzy typy.
Z tego co pamiętam to idą tam dwa rodzaje osłon. Boczne są nieco krótsze od tych środkowych. Krótsze jest tylko o górne zakończenie. Otwory są takie same. Środkowe blachy można o około 2cm obciąć i też będzie pasowała jako boczna.

damianraki3    7

Tak o osłony. Znalazłem czym się różnią :) długością od górnych śrubek. Po bokach są krótsze bo są ślimaki i nie ma miejsca. Trzeci typ jest taki jak te dłuższe ale ma z prawej strony lekko róg skrócony ale nie wiem w jakim celu.

Wiadomość z agroFakt.pl

TomaszStach    33
Witam wszystkich. Temat stary, ale nie widzę sensu zakładać drugiego podobnego. Szykuje się do remontu podbieracza w sipmie z 569/1. Brakujące sprężyny i urwana jedna belka. Może macie jakieś rady, jak wyjąć podbieracz żeby zrobić, a się nie narobić? Czy odkręcić te śruby m12 czy te duże okrągłe nakrętki które skręcają cały zawias?

robi57362    167
witam zna ktos wymiary belek sterujących w podbieraczu w sipmie z 279 itp oraz tulejek ? bym byl bardzo wdzieczny

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Luki1988
      Witam.
      Panowie czy ktoś przerabiał podawania sznurka linką z ciągnika na elektryczne?
      Wiem że ktoś gdzieś już o tym pisał ale nie uzyskałem odpowiedniej odpowiedzi.
      Myślę nad dwoma możliwościami:
      1. zamontowanie jakiegoś silnika 12v np od wycieraczek żeby napędzał bezpośrednio rolki wyciągające sznurek. (minus taki że wtedy silnik będzie cały czas się kręcił po wyłączeniu go bo bela będzie go napędzać ciągnąc sznurek)
      2. zamontowanie czegoś co napinałoby napinacz paska który napędza wszystko( to co teraz robię ręcznie linką z ciągnika) i ta opcja wydaję się lepsza ale ...? Co zamontować? Siłownik elektryczny np od bramy? Niekoniecznie dobre rozwiązanie.
      Macie jakieś inne pomysły?

• Przez Kondzio342
      Witam. Mam koledzy pytanie czy moge rozdIelacz ktory steruje w ciagniku podbieracz - komora wyrzucić i podlaczyc bezpośrednio do ciagnika na trzy przewody u sterowac z ciagnika???
    • Przez Bolo77
      Witam. Ostatnio zakupilem prase sipma farma 2 ale zauważyłem że po podniesienu klapy komory ona sama mi opada. Musze ja blokowac na rozdzielaczu inaczej opadnie.  Czy to jest normalne ?
    • Przez pig
      jak się naciąga łańcuch zwijający w prasie sipma z 279/1
    • Przez norbert098
      witam mam problem z prasa sipma faster po włączeniu sterownika powinien włączyć się nóż odcinajacy siatkę ale tak nie jest i wyskakuje błąd. ktoś miał taki problem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.