Skocz do zawartości
damianraki3

Sipma Z-279/1 podbieracz 1,8

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
damianraki3    7

Witam, dostałem do remontu podbierak od Sipmy z 279/1 1,8m w częściach i mam problem typu w jakiej kolejności idą tam listwy bo w katalogu są 3 typy i nie ma zaznaczone jak powinny być:

Osłona 5270-100-130.00 12 sztuk

Osłona I 5276-200.131.00 8 sztuk

Osłona II 5276-200.132.00 4 szuk

A do wymiany mam jakieś 60 procent a są zdemontowane i nie występują w takich ilościach jak katalog mówi. Będę wdzięczny jakby ktoś mógł dać zdjęcie podbieraka z widocznymi listwami lub podpowiedzieć w jakiej kolejności idą. Pozdrawiam

ZYLA    404

rozumiem że chodzi Ci o blachy osłonowe?
Dziwne że są trzy typy.
Z tego co pamiętam to idą tam dwa rodzaje osłon. Boczne są nieco krótsze od tych środkowych. Krótsze jest tylko o górne zakończenie. Otwory są takie same. Środkowe blachy można o około 2cm obciąć i też będzie pasowała jako boczna.

damianraki3    7

Tak o osłony. Znalazłem czym się różnią :) długością od górnych śrubek. Po bokach są krótsze bo są ślimaki i nie ma miejsca. Trzeci typ jest taki jak te dłuższe ale ma z prawej strony lekko róg skrócony ale nie wiem w jakim celu.

Wiadomość z agroFakt.pl

TomaszStach    75
Witam wszystkich. Temat stary, ale nie widzę sensu zakładać drugiego podobnego. Szykuje się do remontu podbieracza w sipmie z 569/1. Brakujące sprężyny i urwana jedna belka. Może macie jakieś rady, jak wyjąć podbieracz żeby zrobić, a się nie narobić? Czy odkręcić te śruby m12 czy te duże okrągłe nakrętki które skręcają cały zawias?

robi57362    190
witam zna ktos wymiary belek sterujących w podbieraczu w sipmie z 279 itp oraz tulejek ? bym byl bardzo wdzieczny

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez unipasz
      siema  mam prasę rolując  deutz fahr GP 2.30  i blokuje się na tym czymś a dokładnie to blokuje się z przodu 
    • Przez KrzysztofMech5
      Witam
      mam problem z hydrauliką w prasie sipma z279 Farma 1 rok99 ogólnie chodzi o to ze gdy podnosze klape ładnie, płynnie idzie do góry lecz gdy zacznę ją opuszczać zaczyna się skosować i widac ze raz opusci sie jedna strona raz druga tak jakby się cos przycinało i tak cały czas się dzieje naprzemiennie az cała prasa się trzęsie dopuki nie opusci się do konca mieliscie taki przypadek bardzo proszę o pomoc z góry dzięki
    • Przez chrap17
      Witam wszystkich. Moim pytaniem jest to ze podczas rozładunku beli, łacuchy w komoze nadal się kręcą i tu moje pytanie czy tak jest prawidłowo?? czy powinny być wtedy zatrzymane?
      przas SIPMA 569/1 farma 2002r prosze o opdpowiedz
    • Przez jozef3
      Mam prośbę jeśli ktoś posiada lub posiadał prasę Sipma 591/1 z przodu walce z tyłu łańcuch, jak taka prasa się sprawuje?
    • Przez PatrykAd
      witam. Jak w temacie, sipma nie ucina całej siatki tylko po środku noża na ok 30cm tak więc kręci się nom stop i muszę nozem ręcznie odcinac możliwe że nóż się skrzywil? proszę o pomoc z góry dziękuję 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.