garek

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    319

no właśnie Sawicki wcale nie odpowiada za tą szybkość wydawania decyzji.tym ludziom za biurkiem nie chce się szybciej popracować.tak jak teraz składałem o tą zapomogę z powodu suszy.wniosek złożyłem pod koniec sierpnia a jak się spytałem kiedy to rozpatrzą to mi włosy stanęły na głowie.ta urzędniczka stwierdziła że może do końca roku to wypłacą.oni w tych urzędach to chyba specjalnie to robią.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

w sumie to szef resortu za nic nie odpowiada. Bo on jest tylko ministrem. Jaką ludie w agencjach mają mieć motywacje skoro większośc awansów idzie po lini politycznej. A zresztą im więcej wyda decyzji tym większe ryzyko że strzeli babola i bedzie problem. te urzędniczki w ARiMR są tak zestresowane że nawet boją się uśmiechnąć.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

o fajnie powiedziane o tych urzędniczkach.u mnie jest jedna taka pani co i zagada i się uśmiechnie to nawet jak ma się jakąś sprawę to człowiek z przyjemnością wszystko załatwi.te niektóre papiery to takie stwierdzenia że ciężko się domyśleć o co chodzi.a jak ktoś pomoże to nie wydaje się to takie trudne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

Drogi Jarku masz rację PSL to idea coś zupełnie innego niż samoobrona czy pis gdzie ludność wsi sprowadzana jest to owiec na manowcach do głosowania na tych czy owych. jak kiedyś Ci wspomniałem mój dziadek był członkiem tej partii i był dziadek naprawdę Kimś, był prawym człowiekiem. PSL powinien przetrwać szczerze liczę na to i obawiam się... W Polsce nie jest idealnie, ba są tarcia i zgrzyty (vide Piterowa i Kłopotek) ale Platformersi i PSL potrafią rozmawiać i choć nie jest to mój ideał i nigdy go pewnie nie uświadczę, leczy gdy wspominam poprzedni rząd przepełniony agresją, ciągłą atmosferą zagrożenia- układem, wyborem albo my albo koniec świata, koalicją z ludźmi tymczasowo na wolności, lub nacjonalistycznymi troglodytami-upiorne! cieszę się ze to jest PSL początkowo myślałem-kaplica platformersi mają kule u nogi..- ale nie, rząd jest elastyczny i dynamiczny zwróćmy uwagę że:

- mamy wyprowadzone wojsko z Iraku

- mamy budżet (który został niemal jednogłośnie zaaprobowany przez sejm-skunksy z sld były anty

- mamy ustawę o skurwysynach SB (zdecydowanie lepsza niż proponowana przez pis)skunksy z sld były anty bo broniły swoich rodzin j**ana ich mać!

- mamy spadek bezrobocia (nieco ponad 9%!!!piękny wynik

- mamy galante wzrost gospodarczy(wiem, wiem, może być lepiej ale i tak się poprawiło od rządów pisiorów

- KRUS - pierwszy raz od tysiąca lat ktoś ma odwagę gówno ruszyć(PO-PSL) - obecnie sprawa stoi...

- wybudowane lub podpisane ponad 200 km autostrad do dziś- wczoraj w debacie u Lisa niezależny ekspert powiedział ze to i tak bieda ale bardzo szybko wobec poprzedników a do końca roku mają być podpisane kolejne kontrakty

- tarcza antyrakietowa-PIS chciał zgodzić się na tarcze za friko, bezwarunkowo, służalczo wobec USA- zwyczajnie bez żadnej gwarancji dla nas!!! skandal! dzięki PO-PSL mamy lepiej i bezpieczniej

-reforma służby zdrowia- kolejne gówno którego nikt nie chciał ruszyć...zauważyliście ze nasz prezydent bombarduje wszystko niezależnie czy dobre czy złe...smutne

- progres w prywatyzacji

to jest to co obecnie przychodzi mi do głowy gdy wspominałem debatę, jak już powiedziałem to nie jest mój ideał a jedynie i aż możliwie najbliższa mu wersja, choć zaczynało się bardzo mozzzzzzolnie i już wątpiłem w Platformers jednak sprawy kulają się do przodu, jakość polityki jest dużo lepsza mogę spokojnie oglądać polityków (no z wyjątkiem sld), nasz premier jest lubiany na świecie, jak mówi Marek Konrad "jest lepiej" :P oczywiście moje oczekiwania są większe, chce aby "nasza kiełbasa przegoniła ich kiełbasę" :) i tak będzie. Cieszę się że potrafią znajdować konsensus dzięki temu mamy progres, jedna dobra decyzja to przedpole dla innych. wiem że znajdzie się tu wielu którzy wytkną błędy przyjmuję je z pokorą ale i tak "jest lepiej"!:)

PSL i rolnicy, rolnictwo a co oni do tego mają? my produkujemy zwierzaki, mleko, rośliny-możemy łożyska, miotły, śrubki i nakrętki, jest światowa cena i basta witamy w prawdziwym świecie. obwinianie psl czy po o wysokie ceny nawozów? no proszę o litość a co oni mogą zrobić? wyślą agenta aby wymusił na producencie obniżkę cen??? jak jesteś piekarzem to chcesz kupić surowiec jak najtaniej i mnie to tito czy z Węgier czy z Polski czy z Tajlandii...Groclin przenosi produkcjię na Ukrainę- dlaczego? Bo taniej proste... trzeba siadać i liczyć, liczyć i ciąć koszty ale złotej recepty nie ma...

Mówi się ze Tusk jest mistrzem PRu mi się nie wydaje... pamiętacie jak się zapomniał i na powitaniu z babcią Merkel wypluł gumę i schował do kieszeni? i każda gazeta pisała że równy z niego chłop i mimo gafy sympatia do niego nie spadła. gdyby to przytrafiłoby się kaczce to byłaby boruta, kaczka jest strasznie sztuczny i bardzo widać że pracuje z doradcami, no i te wpadki w stylu rączki na pulpicie, czy kask w hali w gdańsku, odwrócone chorągiewki o "ziemi wolskiej" nie wspomnę...

wspomniałem o prywatyzacji i przypomniała mi się stocznia nie wiem jak Wy Chłopaki ale wolę aby ją sprzedano niż kolejny raz wlano górę naszej kasy aby ją ponownie zmarnować....

pozdrawiam Jarku


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jak mielismy Leppera to troche krzyku porobił i coś się działo(interesowali się bardziej rolnictwem)A teraz szkoda gadać nic dla rolnictwa nie robią mielismy mieć Irlandie.Wszystko zaczyna się od obietnic,dochodze do wniosku że w polityce liczy się tylko kasa może jest kilka wyjątków.Co z tego jak pojedzie kilku chłopa na Warszawe protestować w sprawie niskich cen żywca.Ostatnio jak pojechało lepiej jak 1000 rolników to ich wyśmieli,co innego jakby się rolnicy zjednoczyli i każdy bez wyjątku na drogi, obstawic stolice,trzeba walczyć bo sytuacja polskiego rolnictwa pogarsza cały czas.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

fakt fenol masz racje to jest dobra koalicja ba najlepsza jaka mogła byc przynajmniej konsumenici mogą tanio jedzonko kupic a jak nie konsumenci to chociaż pośrednicy. Więc jest super pszeniczka 40 PLN, mleczko 85 gr kukurydza od 10 do 20 za mokrą. Buraki też padaczka. Czuje że zrobili i bedą robić wszystko żeby to było jak najtańsze. Powiesz mi że to rynek jak by to rynek rządził to pan premier w debacie nie opowiadał by o ile podrożały produkty rolne a skoro użył takiego argumentu to zrobił wszystko żeby to zmienić. I tak jabłka od chłopa po 8 gr za kilogram :P i już sukces. Wystarczyło sciągnąc chiński koncentrat, Nieważne że nikt tego gówna nie bada ale sukces jest. Ale co zrobić żęby firmy nie upadły przetważające i tu wpadli na genialny pomysł wprowadzić cła po sezonie skupowym. I chłop tanio sprzedał a firmy bedą mogły zrobić zarąbiste pieniądze.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

nie no proszę nikt mi nie wmówi że lepper interesował się bardziej rolnictwem.on to się interesuje kiedy nie jest przy władzy.bo jak był to rolnictwo miał gdzieś myślał tylko o "dupkach"sorry za określenie.ten rząd przynajmniej wprowadził jakąś stabilizacje a nie jak psiory ciągła walka skandale i groźby.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86
nie no proszę nikt mi nie wmówi że lepper interesował się bardziej rolnictwem.on to się interesuje kiedy nie jest przy władzy.bo jak był to rolnictwo miał gdzieś myślał tylko o "dupkach"sorry za określenie.ten rząd przynajmniej wprowadził jakąś stabilizacje a nie jak psiory ciągła walka skandale i groźby.

A co mnie obchodzi taka stabilizacja jak mi mleko wychodzi po 80gr. Poprzedni rząd nie był idealny ale ceny były na przyzwoitym poziomie a co jest teraz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nowy rząd nie interesuje się w żadnym stopniu sprawami rolnictwa nic się nie dzieje w tej sprawie,powiedzcie mi kiedy ostatni raz słyszeliście np: w Wydarzeniach ,Panoramie itp: żeby były mowa o rolnictwie i jego problemach jak tak dalej sytuacja będzie się pogarszała to szykują się ciężkie czasy dla polskiego rolnictwa,zresztą już są ale co może poradzić zwykły chłop na wsi.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

mleko jest tanie bo złotówka umocniła się.i to wcale nie wina donaldów tylko prezesa NBP którego pisiory wsadziły na stołek.szczerze wole niech nie mówią w panoramie itp o rolnictwie niż tak jak przedstawili w celowniku czy gdzieś jak zrobili reportaż jaki to teraz rolnik bogactwo ma.kiedyś lepper chodził na strajki i wcale mu o rolnika nie chodziło tylko o stołek w rządzie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86
W tej chwili nowy rząd nie interesuje się w żadnym stopniu sprawami rolnictwa nic się nie dzieje w tej sprawie,powiedzcie mi kiedy ostatni raz słyszeliście np: w Wydarzeniach ,Panoramie itp: żeby były mowa o rolnictwie i jego problemach jak tak dalej sytuacja będzie się pogarszała to szykują się ciężkie czasy dla polskiego rolnictwa,zresztą już są ale co może poradzić zwykły chłop na wsi.

Zgadzam sie z kolegą, myśle że sytuacja jeszcze sie pogorszy, tak to wygląda jakby ktoś chciał zrujnować rolnictwo. A przynajmniej zniechęcić ludzi do jakiej kolwiek produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

na panowie z PSL wczoraj osiągnęli porozumienie w sprawie przeglądu WPR :angry:

 

jedno z ustaleń jakie udało się osiągnąć:

"- stopniowe zwiększanie kwot mlecznych w okresie od 2009 r. do 2013 r. łącznie o ok. 5,5 %, co stwarza dodatkowe możliwości rozwoju sektora mleczarskiego w Polsce". od 2015 bez kwot, czyli puszczaja wszystko na żywioł

 

'nasi' nawet specjalnie nie protestowali

 

jarekw napisał:

mi chodzi tylko o pewną IDEE, w której to dobro polskiej wsi jest priorytetem.

;)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

A czy ktoś myśli, że jeśli "nasi" ucieliby sobie po prawej ręcę, to coś zmieniłoby się w sprawie kwot??? Różnica byłaby tylko taka, że Fakt miałby o czym pisac przez tydzień. Chcieliśmy Unii to mamy, chcieliśmy globalizacji to mamy (ja akurat nie chciałem i nadal nie chcę). Miało byc fajnie, a wyszło jak zawsze. :angry: Ja zdaje sobie sprawę, ile złego dzieje się wokół sprawy rolnictwa. Tylko żeby kogoś zacząc obwiniac o bierną postawę, najpierw trzeba przeanalizowac jakie są możliwości wpływania na takie decyzje.

Ja wyglądam teraz pewnie na obrońcę PSL-u....... nie tak miało byc, ale jak czytam niektóre posty. To kryje się w nich żal do PSL-u, moim zdaniem nie do końca słuszny.

Osobiście uważam, ze minister Sawicki ma dużo dobrych pomysłów i próbuje je realizowac na miarę swoich możliwości.

 

P.S. @Kubi, nie odbieraj mojej wypowiedzi jako coś osobistego ;) , tak ogólnie mi się zebrało.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Też jestem zaa PSL - em , kto nas będzie reprezentował, napewno nie platoforma ani sld, mamy szczęście że ministrem rolnictwa nie jest ktoś z plaltformy bo ZKRUS-u został by tylko pył, i do tego podatek dochodowy, należy głosować na ludzi którzy znają nasze problemy, tylko "szable" w sejmie decydują o tym jaki nas czeka los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Z Panem @jerzym, zgadzam się po raz drugi w 100%. Ja jestem ciekawy, jaki byłby temat na AF jeśli ministrem rolnictwa byłby np. Grzegorz Schetyna ;) Wtedy dopiero byłby czeski film. Ludzie z PSL-u to w 80 albo 90% ludzie pochodzący ze wsi. Lepsi lub gorsi, ale zawsze znają trochę sytuację. To też ma swoją wartośc.

 

W moim rejonie, jest taki agent ubezpieczeniowy, który teraz ubezpiecza już uprawy zbóż jarych. Jak mu uświadomili czego dotyczy podział zbóż, na jare i ozime to nawet głupio mu się nie zrobiło. Do tej pory myślałem, że takie rzeczy, wie każdy człowiek, który chodzi po ziemi. A tu proszę, jakie zaskoczenie. Wiedza ludzi z PO na temat rolnictwa jest pewnie na podobnym poziomie. Wolę sobie nie wyobrażac co będzie się działo jeśli PSL-u braknie w parlamencie. :D


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

a ja muszę trochę pochwalić naszego ministra.dziś dostałem decyzje o dopłatach i za max 2 tyg kasa będzie na koncie.bardzo sprawnie poszło.jeszcze nigdy tak prędko nie dostałem dopłat.no i na okolicę tez listy były.

teraz niech się weźmie za mleczarstwo.sytuacja jest fatalna.i ma ciężki orzech do zgryzienia bo ten kryzys w rolnictwie to coś czuje że on za to odpowiedzialności nie ponosi tylko ludzie z UE.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

ludzie

 

jasne że lepiej psl jak po(choć teraz to i tak ten sam wózek!) ale wasze porównania to trochę tak jak porównanie 2 mleczarzy- jeden dostaje za litr 80 gr a drugi 60gr. ten pierwszy ma więcej pieniędzy ale czy go to zadowala??także straszenie że mogło być gorzej według mnie trochę nie na miejscu, musimy do licha trochę od tej 'chłopskiej' partii wymagać, a nie zadowalać się że za innych byłoby gorzej

 

ok, nie mogli nic zrobić, ale niech chociaż przyznają że niestety nie udało się tym razem, wszyscy przeciw nam w tej unii, chcieliśmy dobrze ale wyszło jak wyszło, a nie pier**lą głupoty o rozwoju branży mleczarskiej; ja sie pytam Sawicki to minister rolnictwa i rozwoju wsi czy rozwoju branży mleczarskiej :angry: zresztą jak pamiętam to jednym z wnioskodawców o zwiększenie limitu kwot o 2% był nie kto inni jak Sawicki, jaki to miało skutek widać po obecnych cenach mleka ;)

 

zresztą jak przeczytałem ten raport z tego co udało się 'osiągnąć' w Brukseli, to nie wiem czy się śmiać czy płakać, wciskać taki kit ludziom, marne osiągnięcia na sukces przerabiać...eh oby tylko nie było tak jak swego czasu powiedział pan Jacek K."ciemny lud to kupi"

 

edit: chwalenie ministra za to że dopłaty wcześniej wypłacił??przecież to jego święty obowiazek, piszecie tak jakby on kradł jadnym o dawał rolnikom. i tak pewnie na początku dostaną ci mniejsi, coby w statystykach mówić że wypłaciliśmy już 50% rolnikom, a w wydanej puli bedzie jakieś 20%


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Może się nie znam, ale chyba łączenie wzrostu kwoty o 2% z kryzysem w branży mleczarskiej to chyba już lekkie nadużycie. Wszyscy mówią przecież, że wachania kursu walut oraz spadek popytu na produkty mleczarskie powoduje tą zapaśc. To właśnie minister z PSL forsuje ustawę, która umożliwi firmom handlującym za granicą rozliczanie się w Euro, unikając ryzyka kursowego.

Uważam, że działanie ministra jest logiczne (tylko kiepski moment wybrał na takie decyzję). Gdyby pomysł wzrostu kwoty krajowej pojawił się rok temu, gdy mleko dochodziło do 1,5 zł za litr, wtedy wszyscy biliby brawo, bo mieliby możliwośc powiększania produkcji. A że teraz cena jest, jaka jest, to ten sam pomysł trafia tylko i wyłącznie na krytykę.

A czy wolelibyście przejśc od razu z systemu kwotowego do zupełnie wolnego rynku? To byłoby mniej więcej, można porównac do przejścia z brodzika na otwarty ocean. Chyba większości nie wyszłoby to na dobre.

 

Nie wiem czy mam rację czy nie, ale takie jest moje zdanie na ten temat.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

@jarekw

 

znowu straszysz. z tego co napisałeś wynika ze gdyby nie Sawicki to od stycznia przyszłego roku mielibyśmy wolny rynek- co jest oczywistą nieprawdą- z tego co pamietam to KE od kilku ładnych chwil chce wolnego rynku od 2015r(wraz z stopniowym zwiększaniem kwot w latach poprzedzających)- i tu pan minister ani nie pomógł ani nie pogorszył(jeszcze tego by brakowało). oczywiście że większość biłaby brawo, niestety taki kraj, wszyscy chcą się jak najszybciej nachapać, o jutrze i widmie marnych cen nikt nie myśli. zauważ że podobnie jest na rynku zbóż- wystarczy jeden rok gdzie cena jest wysoka, wszyscy rzucają się na produkcję roślinną, obsiewaja co się da, a potem jest płacz że pszenica po 400. także jedyne wyjście zarówno w przypadku zbóż jak i mleka to unikanie nadprodukcji- wtedy można myśleć o w miarę godziwych cenach.

 

wzrost kwoty o 2% oczywiście jedyną przyczyną nie był, ale spowodował to że na dosć stabilnym rynku wewnetrzym UE zaczęło tego mleka być więcej- to zaczęło ten dramat w cenach skupu- wachania kursu walut i mniejszy popyt tylko go pogłębiły


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Co to znaczy, że ja znowu straszę?? Kiedy robiłem to wcześniej ??

Poza tym w żadnym zadniu nie mówiłem o tym, że wolny rynek będzie od nowego roku. To ma byc działanie długofalowe ze stopniowym zwiększaniem kwoty.

Podałbym jeszcze innym przykład, ale znowu okaże się że straszę.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0
A czy wolelibyście przejśc od razu z systemu kwotowego do zupełnie wolnego rynku? To byłoby mniej więcej, można porównac do przejścia z brodzika na otwarty ocean. Chyba większości nie wyszłoby to na dobre.

 

może inaczej definiujemy 'strach'. ale wg mnie to jest straszenie.poza tym czepiasz się mnie za słówka. w tym zdaniu 'od przyszłego roku', to trochę ironicznie chciałem pokazać(znikome) zasługi pana ministra- bo gdyby nie on to 'okresu przejsciowego' pewnie by nie bylo :D . z twoich postów bije postać marka sawickiego jako zbawiciela polskiej wsi, tymczasem najlepiej mu wychodzi całowanie się z babkami z Brukseli albo obsadzanie swoimi w KRUS-ie itp..

 

nie ugrał nic a teraz na nowo pewnie będzie gadka ile to on wywalczył, 90 miliardów w latach 10,11,12 więcej dopłat. człowiek widząc taką sume myśli-dużo, przeliczając ile dostaniemy realnie do ha wychodzi śmieszna sumka. no ale sukces jest ;)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Wiem, wiem, jak zwykle to ja tu nic nie rozumiem :D :D ;)

Jakby Sawicki wszytkim złotówkę do litra mleka dopłacił, wtedy miałby zasługi. Przypomnę tym, którzy już zapomnieli, mamy w naszym kraju GOSPODARKĘ RYNKOWĄ.

 

Stwierdzenie, że Sawicki "nie ugrał nic" zweryfikuje przyszłośc.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

doskonale wiesz że tu nie chodzi o interwencję w stylu dopłata złotówki do litra mleka. ja tylko chciałem pokazać, że mimo gosp.rynkowej, to jednak minister COŚ tam może a obecny imo nie zrobił NIC(jak i wielu jego poprzedników-ale to żadne usprawiedliwienie).tyle

 

a i jeszcze się zapytam jarek, bedzie co weryfikować?


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Ja myślę, że będzie co weryfikowac.

Ja natomiast jestem bardzo ciekawy, co kryje się pod tym magicznym słowem "COŚ"? Co może zrobic jeden minister w całym rządzie w sytuacji gospodarki rynkowej. Proszę napisz konkretne rzeczy, które mógłby zrobic?


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj