garek

Czy PSL dobrze spełnia obowiązki wobec rolników?

Polecane posty

jarki    1

z kąt w ludziach{krzyżowcach} tyle nienawiści gdzie "pokój z tobą" wy byście z POLSKI zrobili Jugosławię gdyby w naszym kraju było więcej wyznań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

widzisz młody człowieku po wojnie żyłą sobie moja babcia i miała czwórke dzieci. Męża zabili jej tzw milicjanci to było około 50 lat temu. Moja babcia była krawcową i szyła koszule Żyd płacił jej ekstra za koszule bo była wdową więc odpiórkaj się od żydów bo z żadnym nigdy nie gadałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@bratgarka widzisz a między innymi mojego pradziadka żydek wystrzelał szkopom i mężczyźni z całej wsi poczli do obozu, a wszystko za co?? za pomoc żydom(patrz izraelczykom) żebyście zaraz nie powiecieli że antysemitą jestem, mam tylko pytanie jak nazwiemy człowieka który jest anty polsko nastawiony?? antysemityzm to wymysł żydów, nie twierdzę że wszyscy są żli jak wszędzie są też i dobzi ludzie w śród nich ale to że mają opinię jaką mają musi się z skądś brać


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

"anty Polsko nastawiony"- to proste o.Tadeusz bo większość Polaków ma za wrogów :);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ja też nie mam nic do Boga, chodzi o to że jak i PIS tak i PO są skrajne w swoich poglądach po prostu od ściany do ściany. W całej tej sytuacji trzeba kogoś w środku pomiędzy tymi ścianami i póki co to najbardziej wyważony jest PSL i wcale nie jestem ich idolem i tak jak wcześniej mówiłem na dzień dzisiejszy są najmniejszym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

podejrzewam że izraelitom jest całkowicie obojętny los naszej ojczyzny. A że rządzą polska to się nie ma co dziwić. W końcu kościoły są pełne wizerunków ich rodaków mogę trochę powymieniać. A na dodatek ich rodaczka jest naszą królową więc tym bardzij jesteś nie konsekwentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ja nie popieram ojca Tadeusza ale z drugiej strony skorą babcie go słuchają to dobrze że istnieje takie radio, modlitwa to nic złego, mi nie podoba się w kościele traktowanie wierngo jak produkt, powinien kazdy katolik płacić podatek na kościół i mieć wszystkie sakramenty i tym podobne za darmo a nie księża drą na wszystkie strony, tak że nie których nie stać na ślub czy chrzest dziecka, to jest nie dopuszczalne


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

murtek tobie to już się wszystko pokiełbasiło ;). Mi jest obojętne czyj jest zakład ważne że jest na terenie mojego kraju. jest mi obojętne czy p Michnik jest Żydem. Lubie Żydów wogóle mi nie przeszkadzają. A twoje ekonomiczne wywody na temat skad się bierze PKB są bardzo ciekawe polecem poczytac różne czasopisma i pooglądać rózne programy TV żeby wyrobić sobie obiektywne poglądy

 

czytam ten i pozostałe Twoje posty i albo nie wiesz o czym piszesz albo piszesz celowo to co piszesz..

Akurat z TV to obiektywną opinię trudno wyrobić bo TV służy do wywierania wpływu na lud...

a kolega "@BINEK" dał się już zmanipulować...

Kolego PIS i PO to partie o prawie identycznym programie, proponuję przeczytać jeden i drugi wiem trudno bo to dużo tekstu... A PSL ...rzeczywiście dobrze wyważony... najpierw w koalicji z SLD czyli spadkobiercami tych co nas gnębili przez 50 lat a teraz z PO czyli partią prawicową...

A różnica pomiędzy PIS i PO???

PIS jest ostry w rozliczeniach i podejściu do prywatyzacji a PO ma tu trudno bo była i jest finansowana przez biznes i musi mu to i owo czyli kaskę lub firmy państwowe oddać a że my płacimy cóż... takie życie samiście tak wybrali :)

 

Edit:

Do kolegi powyżej... A NIGDY W ŻYCIU... :)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Żydów cenię za jedną cechę - za LOJALNOŚĆ wobec siebie .W nas Polakach brakuje tej cechy ,nic tylko zawiść ,sprzedajność ,oszustwo.Fakt że całe pokolenia byliśmy pod batem obcych i wymagało to kombinowania ,podziemia ,cwaniactwa . Na BOGA , ale dlaczego polak polakowi wilkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Kolego Rolniku Sprzedawco boja wiem czy dałem się zmanipulować? myślę że nie, po prostu trzeźwo zacząłem patrzeć na to wszystko i od kilku lat nie uczestniczę w wyborach tak jak połowa naszego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

I dlatego ze nie chodzisz i podobni tobie to mamy w kraju zydo-komune ;) w ostatnich wyborach holo#ta z blokow poleciala masowo i efekty mamy .Tylko zdyscyplinowanie i checi noga cos zmienic anie sama gadka bo widze czesto ze nazekac to ma kto ale jak wybory to "ja nie ide" i co?bryndza!!!!!!!!!!! Ja zawsze chodze i nigdy nie powiem ze nie warto bo {ziarnko do ziarnka i jest miarka} Ktos wyzej pisal ze PSL jest posrodku i mniejsze zlo a ja na to ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego!!!!!!! Niestety panowie albo w lewo albo w prawo bo graniem na dwie strony nic dla siebie nie ugramy.Aha ktos pisal ze nie obchodzi go ze polska rzadza zydzi i nic do nich niema to radze lekture historji do czego zydzi doprowadzili przed wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Moim zdaniem jak kogoś nie obchodzi że Polską żądzą obcokrajowcy (tu Żydzi) to nie jest Polakiem, patriotą i w ogóle nie rozumiem takiego człowieka. W naszym kraju jest tylu inteligentnych ludzi, którzy powinni zasiadać w rządzie. Niestety oni są tak mądrzy że nie pchają się jak świnie do koryta (lub nie mają odpowiednich znajomości). Taki sam przykład jest w sporcie- po co zatrudniać obcokrajowca (co lepszy będzie) jak w kraju na to stanowisko jest wielu odpowiednich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

czytajac niektore wypociny to myslalem ze jestem na onecie,taki poziom chamstwa i glupoty reprezentujecie,dziwne gdzie sa moderatorzy-takie antysemickie wypowiedzi powinny byc od razu kasowane.

poziom waszej wiedzy ekonomicznej jest porazajacy-nie moge sie nawet smiac,,jesli nie rozumiecie wolnego rynku i handlu to niedlugo przestaniecie byc rolnikami, z pozytkiem dla polskiej wsi.

jak ktos mysli ze psl,po,pis czy samoobrona zagwarantuje mu oplacalnosc produkcji rolnej to jest durniem.ceny krztaltuja sie w londynie,chicago,szanghaju a nie na wiejskiej,wystarczy 1-2 % nadprodukcji i ceny leca w dol,tak sie dzieje z mlekiem ,zbozem,miesem itd. a w tym roku bedzie jeszcze gorzej.poczytajcie czasami jakies ksiazki lub gazety moze cos zrozumiecie i sie nauczycie.

nigdy na psl nie glosowalem i nie bede glosowal,w okregu krakowskim i tak nie ma szans-2% poparcia.prywatnie sluchalem paru poslow psl i calkiem madrze mowia ale przed kamerami nagle traca rozum.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

A kto mówi, że partia PO, PSL czy PiS zagwarantuje ceny, które wg ciebie "krztaltuja :) sie w londynie,chicago,szanghaju a nie na wiejskiej". Wygrana partia ma różne mechanizmy które mogą wpływać pośrednio i bezpośrednio na zapotrzebowanie, ceny itp (to się nazywa interwencjonizm państwowy). Ja głosuję na partię, które opowiadają się za rolnikami, wsią. Każdy wie że jest wolny rynek. A ty bronisz żydków bo może nim jesteś ??? Mnie osobiście denerwuje jak obcokrajowiec rządzi moim krajem i go po cicho rozsprzedaje. A wiadomo naród ten jest w prawie każdym rządzie na świecie.

A co do wypowiedzi niektórych użytkowników (oraz mojej) co ci przeszkadzają. Każdy ma prawo mówić jak jest i każdy mówi tu prawdę.

Wnioskuje, że twoje wypowiedzi są antypolskie, więc one powinny być kasowane ;)

 

Za tę wypowiedź otrzymujesz %

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

Mam nadzieje że we wniosku prof wpisałeś same Polskie maszyny lub chociaż montowane w Polsce. I mam nadzieje że żadna z nich nie bedzie wyprodukowana w fabryce w której pracowali więźniowie podczas drugiej wojny światowej. To by było adekwatne do twoich poglądów politycznych. I jeszcze napisz kto napisał że jest mu obojętne kto rządzi polską bo się nie doszukałem w postach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Po pierwsze dziecko jest wniosek PROW a nie twój prof. A po drugie skończmy tą bezsensowną rozmowę i piszmy o PSL-u (tak jak w temacie). Każdy ma swoje poglądy, które tu pokrótce przedstawił. Ja pisałem to co myślę. Może jesteś jednym z "nich", ale w to wnikać nie będę i mnie to nie obchodzi. A co gościu mają do tego maszyny rolnicze ???? Ja pisałem raczej o polityce a ty schodzisz na maszyny i obozy koncentracyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

widzisz czepiając się prof czy prow poprawił mi komp życie ;). Patrz na temat całościowo jeśli zagorzały patriota kupisz maszyny z ich kraju tracisz moralne prawo do wypowiadania się kto kim rządzi. A jak bym był żydem to co byś mnie zabił ? Czy wywalił z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

jak pisałem wcześniej całe szczęście że 90 pare % Polaków jest katolikami{rzymskimi}bo byłaby JUGOSŁAWIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel1986    0

Witam wszystkich forumowiczów! Nawiązując do tematu PSL, to jako jedyna partia na scenie politycznej utrzymuje się pod jedną i nie zmienioną nazwą! Reszta polityków jak i partii tylko prześcigają się w nazwach jak i w zmianie klubów wszystko po to aby dorwać się do "koryta"! A tu właśnie nie o to chodzi. Jak wiadomo wszystkim na raz nie da się dogodzić ,a z 7% poparciem to i tak dobrze że nas rolników reprezentują i są częściowo u władzy. Bo tak na prawdę to nie powinni wchodzić w koalicje to dopiero by rolnicy zobaczyli czy PSL coś robi. Bo z mojego punktu widzenia to raczej na tej koalicji tylko jeszcze PSL straciło w poparciu. Nawiązując i czytając wypowiedzi poprzednich forumowiczów sadzę że większość z was nawet ani razu nie głosowało na PSL a przyłącza się do ich oceny, ponadto aby również chcieć zmienić los po pierwsze trzeba zacząć myśleć samemu a nie oddać to w ręce innym. Należy zacząć chodzić na wybory! Osobiście jeszcze nie opuściłem żadnych wyborów i ja jako POLAK w 100% wypełniam swój obowiązek. A pozostali niech sami się zastanowią czy dalej chcą żyć w państwie gdzie Polacy to tylko marionetki w rękach innych narodowości, czy jako naród który sam rządzi i kieruje własnym państwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żydów cenię za jedną cechę - za LOJALNOŚĆ wobec siebie .W nas Polakach brakuje tej cechy ,nic tylko zawiść ,sprzedajność ,oszustwo.Fakt że całe pokolenia byliśmy pod batem obcych i wymagało to kombinowania ,podziemia ,cwaniactwa . Na BOGA , ale dlaczego polak polakowi wilkiem ?

 

Właśnie kolego dlatego że byliśmy pod batem... Dwie ogromne nacje(nieraz za cichą zgodą lub brakiem realnego sprzeciwu innych potęg) próbowały nas zniszczyć i wytępić ale nie daliśmy się... i Tu chwała dla naszych rodaków niestety wytępiono całą inteligencję i pokłosie tego teraz mamy...

 

Kolego Rolniku Sprzedawco boja wiem czy dałem się zmanipulować? myślę że nie, po prostu trzeźwo zacząłem patrzeć na to wszystko i od kilku lat nie uczestniczę w wyborach tak jak połowa naszego społeczeństwa.

 

Jeżeli kolego tak trzeźwo patrzysz to dziwne że nie widzisz że PO i PIS są tożsame programowo i politycznie i szkoda że za ludźmi z Peło stoją nieczyste interesy i że nie dogadali się z PIS-em z tego powodu po przedostatnich wyborach , mogło być już w Polsce nieźle ale wyszło jak zawsze.

To niestety obie te partie kreują się medialnie na bardzo odmienne żeby przyciągnąć jak najwięcej zwolenników i wyborców... a są w gruncie rzeczy bardzo podobne, żeby nie te ciemne interesiki establishmentu Peło bardzo bym popierał PO-PIS.

 

 

 

czytajac niektore wypociny to myslalem ze jestem na onecie,taki poziom chamstwa i glupoty reprezentujecie,dziwne gdzie sa moderatorzy-takie antysemickie wypowiedzi powinny byc od razu kasowane.

poziom waszej wiedzy ekonomicznej jest porazajacy-nie moge sie nawet smiac,,jesli nie rozumiecie wolnego rynku i handlu to niedlugo przestaniecie byc rolnikami, z pozytkiem dla polskiej wsi.

jak ktos mysli ze psl,po,pis czy samoobrona zagwarantuje mu oplacalnosc produkcji rolnej to jest durniem.ceny krztaltuja sie w londynie,chicago,szanghaju a nie na wiejskiej,wystarczy 1-2 % nadprodukcji i ceny leca w dol,tak sie dzieje z mlekiem ,zbozem,miesem itd. a w tym roku bedzie jeszcze gorzej.poczytajcie czasami jakies ksiazki lub gazety moze cos zrozumiecie i sie nauczycie.

nigdy na psl nie glosowalem i nie bede glosowal,w okregu krakowskim i tak nie ma szans-2% poparcia.prywatnie sluchalem paru poslow psl i calkiem madrze mowia ale przed kamerami nagle traca rozum.

 

Widzisz kolego jeżeli przychylić się do twojej definicji antysemityzmu to tak jestem antysemitą...Nigdy rasistą ale antysemitą tak... Niestety świat dał się żydom zmanipulować i jak tylko w jakikolwiek sposób krytykuje się żyda(nawet mając rację co zdarza się nader często) to jest ANTYSEMITĄ, ale żyd może obrabiać d*pę każdemu bo on wieczny męczennik...(jakoś wydaje mi się że na zginęło w wojnę troszkę więcej... myle się???)

 

A co do cen ... Patrz u nas nie można bo u nas rynek reuje londyn itd. według Ciebie a we Francji potrafili wymódz na UE że ślimak i rak jest rybą żeby Francuzi dostali więcej pieniędzy(a dopłaty... u nas plon referencyjny koło 3 ton u nich koło 6... i zawsze będziemy mieć połowę tego co tam...)

 

Masz trochę racji... ale tylko tyci tyci... ;)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

Ja głosuję na partię, które :)

murtek odzaluje te 10% i powiem ci co mysle- jestes idiota i tyle,wolno mi no nie???

rolnikusprzedawco plon referencyjny to wina samych rolnikow bo oni go podali do spisu rolnego,wielu zreszta taki osiaga.kto ci broni chodowac raki i slimaki.co maja doplaty wspolnego z wolnym rynkiem??chyba sa jego zaprzeczeniem??

z histori to jestes kiepski wiec podam ci dane-obywateli polskich zginelo ok 6,1 ml z tego 3,2 ml zydow do tego ok.3 ml w calej europie.obecnie w polsce mieszka ok.2.4 tys osob podajacych narodowosc zydowska.znacie osobiscie jakiegos zyda??? watpie.ale znajac zycie i na ciebie jako handlowca mowia ze jestes zydem.

nam mozgu bat zaborcy nie stepil bo galicja od 1860 roku miala autonomie a i wczesniej moi przodkowie mieszkali w rzeczpospolitej krakowskiej.

 

Wedle życzenia

Edytowano przez krolikNH

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

jacus

Nawzajem fra..rze. Jesteś spod Krakowa, więc wszystko o tym świadczy kim jesteś :)

"wczesniej moi przodkowie mieszkali w rzeczpospolitej krakowskiej"- szkoda bo myślałem że w Izraelu :)

Haha %%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Radzę Panom spuścić z tonu, bo polecą urlopy na ochłonięcie


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jako że jestem też rolnikiem staram się sprzedawać tak żeby mnie Żydem w tym znaczeniu pejoratywnym oczywiście nikt nie tytułował :) co do historii to chyba nie zrozumiałeś sensu tego co napisałem a i według mojej wiedzy zginęło w Polsce 5,6 do 5,8 mln POLAKÓW, bo za Polaków uważam również żydów którzy tu mieszkali i współżyli w wielonarodowej Polsce międzywojennej(a wielu dobrze żyło z moimi pradziadkami i dziadkami), wyobraź też sobie że trochę po naszym pięknym kraju się poszwendałem i dane było mi poznać i ludzi z ameryki południowej i z półwyspu arabskiego i afryki oraz tak wypominanych przez Ciebie Żydów nawet ortodoksyjnych.

Co do Galicji to rzeczywiście mieliście lepiej ale nie każdy miał to szczęście.

A co do cen... właśnie starałem się ukazać że pier...lisz o wolnym rynku to kit który wciskają państwa które dyrygują i organizacje np. WTC tym których dupczą. Inni dotują i wspierają swoją produkcję nawet prowadząc dumping cenowy(nawet chińczycy) a nam się pieprzy o wolnym rynku i że to normalne i tamto również... A i jeszcze plon referencyjny...Wina to jest tych którzy ustalali stawki dopłat(przecież dobrze znali plony referencyjne...) i jak tego nie widzisz toś ograniczony, jak życzysz sobie to mogę dopiero zacząć robić Ci wycieczki osobiste.

Przyjęło się(a raczej mosad wyprał światu mózg ) każdą krytykę działań żydów nazywać antysemityzmem a to przecież idiotyzm, o to mi chodziło, może teraz dotarło, to co piszę to troska o nasze POLSKIE interesy bo tego brakuje wśród Polaków.

Jeszcze jedno żyd i żyd = Kapo i więzień... to skomplikowany naród i dlatego w historii od czasu do czasu spotyka ich tragedia(Amerykańscy żydzi jakoś nie płakali że w Europie morduje się ich biednych braci,jest nawet teoria że było im na rękę "sprzątanie" Europy przez hitlera(celowo z małej litery), może to da Ci do myślenia.)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj