Skocz do zawartości

Polecane posty

sawka71    3

A ja sobie chwalę stan obecny, elegancko mam zabezpieczony kredyt na zakup ziemi właśnie dopłatami i co roku nie mam się o co martwić. Dochód z gospodarstwa pozwala mi spokojnie żyć i tak się kreci.  Skończą się dopłaty będziemy myśleć jak żyć dalej na razie jest dobrze a nawet bardzo dobrze.

• Like 1

emergency12    2
8 godzin temu, dabaz napisał:

A ja bym już chciał dostać tą zaliczke bo mam 2 byki na sprzedanie w wieku 24 mies ale mam full paszy więc bym je potrzymał jeszcze do końca roku na wiekszą wagę. Zaliczka pozwoliła by tak zrobić ale jeśli nie przyjdzie do końca przyszłego tygodnia to byki sprzedam i sru. Pewnie wtedy przyjdzie zaliczka.

Tak z ciekawości, po co trzymasz tak długo byki? po 24 mies niższa cena

Wiadomość z agroFakt.pl

emergency12    2

Już od kilku lat sprzedaje byki i zawsze spotykałem sie z tym że jest cena za sztuke do 24 mies,  jeśli jest starsza to cena jest niższa, chodzi o jakość mięsa. Być może to tylko takie standardy firm z moich okolic ;)

Bananek    10

ABP, do której sprzedają biorą normalnie do 30 m-cy, a po 30 miesiącach idzie łeb do badania i jest cena mniejsza.

jacus    94

chyba nie pamietacie o badaniach na chorobe szalonych krow - co roku kilka sztuk w polsce sie znajdzie ale nikt tym juz sie nie zajmuje, dlatego starsze sztuki sa tansze, badanie kosztuje i troche trzeba czekac..

u nas o doplatach nikt nie slyszal- pytalem wczoraj w banku, jeszcze nikt nie dostal............

daron64    103

Dawno nie oglądałem wiadomości w tvp-jeszcze nie było propagandy, że rekordowe wypłaty i ile to gospodarstw już dostało? 

AlaCapone    3565

Dla mnie dopłaty są tylko dodatkiem do podstawowych dochodów. Wprawdzie jeszcze ich nie dostałem, ale nie narzekam, bo uważam, że zawsze ktoś może ich bardziej potrzebować niż ja.

• Like 1

witejus    111
6 minut temu, AlaCapone napisał:

Wysyłam ludziom wierzącym w Boga i praktykującym. Ktoś coś to pisać. :D

a że takich brak to i dopłaty zostająB|

AlaCapone    3565

Pieniądze po miesięcznym sprawdzeniu, czy to co się mówi, jest tym co się robi, czyli czy mówi prawdę - zgodność rzeczy z intelektem.

• Like 1

Agrest    345
9 minut temu, Renault85-15TX napisał:

Wierzący i praktykujący. Podać numer konta? :D 

Podaj numer, a zaraz jakiś diabeł Cię z oszczędności oskubie lub debet zrobixD

AlaCapone    3565

Postępuję wg jednej z podstawowych tez scholastyki: "Wiara poszukująca zrozumienia" (Fides Quaerens Intellectum).

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się